Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 18:51, Damianuss1 napisał:

Muszę przyznać, że gierka jest bardzo wciągająca. Na chwilę obecną mało co ogarniam,
ale myślę, że jeszcze się wszystkiego powoli nauczę. Ta gra ma być całkowicie darmowa?

Ta,co najwyżej mikropłatności za gold w pełnej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś bo mam problem z rejestracją mianowicie wpisałem email i nie działa więc spróbowałem innych i pisze że ten email jest używany tak samo z nazwą prosze mógłby ktoś powiedzieć co zrobić bo już od godziny walczę z tą rejestracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:15, XXX_PL1 napisał:

pomoże mi ktoś bo mam problem z rejestracją mianowicie wpisałem email i nie działa więc
spróbowałem innych i pisze że ten email jest używany tak samo z nazwą prosze mógłby ktoś
powiedzieć co zrobić bo już od godziny walczę z tą rejestracją



To pewnie chwilowy problem. Już raz tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zrobiłem przesiadkę ze StuG''a III na JagdPanzera IV.
Jedyne co mogę powiedzieć to to,że...JagdPz IV WYMIATA!Praktycznie w każdej bitwie mam po 2-3 fragi na koncie.Kocham tego TD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:15, Dootix napisał:

Dzisiaj rano zrobiłem przesiadkę ze StuG''a III na JagdPanzera IV.
Jedyne co mogę powiedzieć to to,że...JagdPz IV WYMIATA!Praktycznie w każdej bitwie mam
po 2-3 fragi na koncie.Kocham tego TD.

true. Zwłaszcza, że jak na TDka w miarę szybko się obraca, więc nawet z uszkodzoną gąsienicą jest w stanie nawiązać walkę na <bardzo> krótkim dystansie z m- i l-tankami.
Niestety, dalej jest już tylko gorzej - zmiany opancerzenia czy zadawanych obrażeń aż tak bardzo się nie odczuwa <choć przebijalnośc zdecydowanie wzrasta>, spadek zwrotności i szybkości - zdecydowanie. Dzisiaj Jagdpanterą głupiego tygrysa musiałem wziąć na 5 strzałów, mimo iż każdy posyłałem mu prosto w dupsko ;F Kiepsko jak na 'snajpera-killera'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:42, dark_master napisał:

Kiepsko jak na ''snajpera-killera''

Czytając i słuchając w grze i na TS''ie,podobno wraz z nowych patch''em(czyli za około 2-3 tygodnie)mają wprowadzić JagdTigera.Coś czuję,że tym będzie można poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 15:33, Dootix napisał:

> Kiepsko jak na ''snajpera-killera''
Czytając i słuchając w grze i na TS''ie,podobno wraz z nowych patch''em(czyli za około
2-3 tygodnie)mają wprowadzić JagdTigera.Coś czuję,że tym będzie można poszaleć.


Oraz to, że będzie reset kont ;) Tak jak na ruskiej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2010 o 15:33, Dootix napisał:

Czytając i słuchając w grze i na TS''ie,podobno wraz z nowych patch''em(czyli za około
2-3 tygodnie)mają wprowadzić JagdTigera.Coś czuję,że tym będzie można poszaleć.

Będzie miał to samo działo co dopakowany Ferdynand i bedzie jeszcze większym nieruchawym klocem ;) <co na marginesie jest nieco śmieszne, bo to działo było już kalibru okrętowego i powinno bez problemów zostawiać za sobą tylko dymiące wraki - a tak jest 2 razy wolniejsze i zadaje tylko 1/3 obrażeń więcej>
Problem jest w samej mechanice TDków, które zamiast być snajperami, są tanimi mediumami wykastrowanymi z wieży, ze wszystkimi nieszczęsciami z tego wynikającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 16:54, peter000 napisał:

Da się tego Update''a ściągnąć osobno i manualnie zainstalować a nie ściągać prze grę?

Pobierz po prostu klienta 1.1GB bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 11:40, dark_master napisał:


> Oraz to, że będzie reset kont ;) Tak jak na ruskiej becie.
a jakaś kasa lub exp zostaje, czy kasują wszystko?


Z kolejnym patchem na wersji europejskiej zrobią to co na wersji rosyjskiej - skasują wszystko dodając jeden czołg za to, że byliśmy betatesterami. patch ma wyjść do 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 00:00, Dootix napisał:

> Da się tego Update''a ściągnąć osobno i manualnie zainstalować a nie ściągać prze
grę?
Pobierz po prostu klienta 1.1GB bodajże.


No tak zrobiłem, ale to się strasznie wolno aktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 00:13, Kapas napisał:

>
> > Oraz to, że będzie reset kont ;) Tak jak na ruskiej becie.
> a jakaś kasa lub exp zostaje, czy kasują wszystko?

Z kolejnym patchem na wersji europejskiej zrobią to co na wersji rosyjskiej - skasują
wszystko dodając jeden czołg za to, że byliśmy betatesterami. patch ma wyjść do 2 tygodni.

Nieprawda, będzie tzw. softreset , znikną Ci wszystkie czołgi z garażu, ale zostanie Ci exp zamieniony na free exp co oznacza, że szybko odrobisz swój wcześniejszy sprzęt. Całkowity reset kont ma być dopiero na jesieni jak wyjdzie finalna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, to rozwieje wszystkie wątpliwości:

The softwipe will remove all tanks, modules, equipment and crews. You will start with noob tanks.

You will get all your xp credited as free xp to be applied where ever you want it.
You will get back all the money you spent on tanks, modules, ammo, equipment.
I don''t know what is happening to your gold but it might be turned into credits.

We will still be in the Beta. When the game goes live we will get a complete hardwipe where all xp, credits, gold, crews, equipment are removed from your account and you will start with noob tanks.

We may be rewarded for helping test the Beta with a KV-220 premium tank but it is all up to the devs if that happens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:18, Tank napisał:

Nieprawda, będzie tzw. softreset , znikną Ci wszystkie czołgi z garażu, ale zostanie
Ci exp zamieniony na free exp co oznacza, że szybko odrobisz swój wcześniejszy sprzęt.
Całkowity reset kont ma być dopiero na jesieni jak wyjdzie finalna wersja.


A grasz też na Rosyjskiej becie ? tam wszystko już zresetowali w ostatnim patchu tylko czołg jeden dali tym co byli w becie a cały exp i kasa została usunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2010 o 15:00, Kapas napisał:

A grasz też na Rosyjskiej becie ? tam wszystko już zresetowali w ostatnim patchu tylko
czołg jeden dali tym co byli w becie a cały exp i kasa została usunięta.

Gram na Eu Becie, na forum obiecują, jak pisałem że exp, gold, credits-y zostaną tlko tanki i doświadczenie załogi pójdą w piz... eee. przepadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować