Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 15:21, Tank napisał:


> A grasz też na Rosyjskiej becie ? tam wszystko już zresetowali w ostatnim patchu
tylko
> czołg jeden dali tym co byli w becie a cały exp i kasa została usunięta.
Gram na Eu Becie, na forum obiecują, jak pisałem że exp, gold, credits-y zostaną tlko
tanki i doświadczenie załogi pójdą w piz... eee. przepadną.


Na oficjalnym forum tak obiecują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:51, Kapas napisał:

Na oficjalnym forum tak obiecują ?

Tak na oficjalnym tak piszą, exp zostaje, czołgi i załogi zabrane i zamienione na exp, creditsy i gold zostają. Zastanawiają się na razie czy nie zmniejszyć tylko o jakąś kwotę pozostawionych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 13:27, soshman napisał:

Czy jest możliwość przeniesienia expa z jednego czołgu na drugi? Wątpię w to, ale byłoby
miło, gdybym to przeoczył. ;P

Jest, jak masz już wszystko wynalezione w drzewku rozwoju to zamiast research masz przycisk transfer. Klikasz i za złoto możesz przenieść expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 13:30, Tank napisał:

Jest, jak masz już wszystko wynalezione w drzewku rozwoju to zamiast research masz przycisk
transfer. Klikasz i za złoto możesz przenieść expa.

O, to fajnie. ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy będzie dokładnie ten soft wipe bardzo mi na tym zależy bo niewiem czy wadać golda na kase czy kupić se premium na poniedziałek i wotrek wole premium ale jeśli reset wystąpi w poniedziałek to musze na kase żeby się gold nie zmarnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 13:52, Pointer669 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie dokładnie ten soft wipe bardzo mi na tym zależy bo niewiem czy
wadać golda na kase czy kupić se premium na poniedziałek i wotrek wole premium ale jeśli
reset wystąpi w poniedziałek to musze na kase żeby się gold nie zmarnował

Z tego co ostatni raz pisali to na początku września, ale nie wiadomo dokładnie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam ta gra? Zciągnąłem klienta beta eng. z oficjalnej strony,zarejestrowałem się.Dostałem mail z info "że się nadaję" i best regards:) Przy logowaniu wyskakuje info że nie taki mail albo haslo, a teraż że serwer is busy. Może ktoś wie coś więcej o tej grze,bo jestem zainteresowany? Podobno ma być wersja PL,czy to prawda? Jeśli tak to kto wydaje i w jakiej formie będzie wydana ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na tego resa, uzbieralem kase i expa na tygrysa, ale nie chce czegos stracic. Wg mnie gra dobra, lecz najlepsze czołgi troche wkurzaja, malo kto im cos moze zrobic... No i artyleria troche za mocna jest... Jesli masz serwer i busy, to wciskaj enter dopuki sie nie zalogujesz ;) w takim przypadku przewaznie w ok 10 sek sie udaje zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 13:02, Karol44 napisał:

Czemu nie mogę się zalogować jakieś prace prowadzą czy co?

Pisze że nie ma połączenia.


Bo wprowadzają patcha i będzie można zagrać dopiero 1 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrali najgorszy moment na robienie prac, ostatnie dni wakacji a servery off ;/
Przynajmniej można liczyć na jakieś fajne patche (wkońcu!) i 5k golda za free^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 17:35, Kolumbiadek napisał:

Ehh... przed wipem miałem KV3,su85 i leoparda. Po wipe mam vk45... Nie podoba mi się
to.

z drugiej strony pomyśl, że inaczej nigdy byś na niego nie uzbierał. Swoją drogą, dodali jakieś nowe czołgi? Bo nie wiem czy też pobawić się tym vk45, czy co innego (Ferdinand mnie rozczarował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować