Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2015 o 09:52, drblase napisał:

Jak z aw będzie to się przekonamy (równie dobrze może skończyć jak wt, zamknięta beta
nie cieszyła się jakąś powalającą popularnością). Przetestuję, ale wiem że wota mi to
nie zastąpi z prostego względu- bardzo nie lubię nowoczesnych czołgów, nie mówiąc o pojazdach
kołowych. Brzydkie to to tak, że się patrzeć na to nie da (poza Merkawą :)). A więcej
mechanik do ogarnięcia = jeszcze większa moc pomidorków ;).


Pograłem nawet sporo w AW. Różnica między AW a Wot-em jest bardzo mała pod względem samej rozgrywki. Natomiast pod względem grafiki czy innych drobnych smaczków jest ogromna. Bliżej im do Wot-a niż Wt na całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 16:47, PsyhoSpider napisał:

Pograłem nawet sporo w AW. Różnica między AW a Wot-em jest bardzo mała pod względem samej
rozgrywki. Natomiast pod względem grafiki czy innych drobnych smaczków jest ogromna.
Bliżej im do Wot-a niż Wt na całe szczęście.

Noż kurde - ja tu jestem chyba jedynym nie kumatym. Możecie mi biegusiem wytłumaczyć jakie są rozwinięcia grypsów AW oraz Wt? Bo WoT, to raczej wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:25, Olamagato napisał:

Noż kurde - ja tu jestem chyba jedynym nie kumatym. Możecie mi biegusiem wytłumaczyć
jakie są rozwinięcia grypsów AW oraz Wt? Bo WoT, to raczej wiem. :)

Armored Warfare i War Thunder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:25, Olamagato napisał:

Noż kurde - ja tu jestem chyba jedynym nie kumatym. Możecie mi biegusiem wytłumaczyć
jakie są rozwinięcia grypsów AW oraz Wt? Bo WoT, to raczej wiem. :)


To tak:
AW- Armored Warfare.
WT- War Thunder, a żeby być dokładnym chodzi o War Thunder Ground Forces.

@PsyhoSpider
Lubię czasami ponarzekać na to jak wot audiowizualnie odstaje od reszty, ale kiedy już włączę bitwę to mnie grafika schodzi na tak daleki plan, że się już na to nie zwraca uwagi ;). Koło niedzieli pewnie ściągnę aw i zobaczę jak tam to wygląda na żywo i jak z optymalizacją jest.

edit. Nie odświeżyłem stronki i ktoś mnie ubiegł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:25, Olamagato napisał:

Noż kurde - ja tu jestem chyba jedynym nie kumatym. Możecie mi biegusiem wytłumaczyć
jakie są rozwinięcia grypsów AW oraz Wt? Bo WoT, to raczej wiem. :)

Toż chyba wróciłeś z jakiej dalekiej podróży na odludziu, teraz każdy wie co te skróty oznaczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 20:10, Paoro napisał:

Toż chyba wróciłeś z jakiej dalekiej podróży na odludziu, teraz każdy wie co te skróty
oznaczają ;)

No nie każdy...i nie...nie trzymali mnie w piwnicy xd

dzięki za odpowiedzi kolegów wyzej, tez mi się przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 16:47, PsyhoSpider napisał:

Pograłem nawet sporo w AW. Różnica między AW a Wot-em jest bardzo mała pod względem samej
rozgrywki. Natomiast pod względem grafiki czy innych drobnych smaczków jest ogromna.
Bliżej im do Wot-a niż Wt na całe szczęście.


Widziałem nieco filmików z AW i fajnie byłby jakby WG ściągnęło gameplay artylerii który tam jest.
Co ciekawe to zdaje się że tam twórcy wywalili całkiem jakąś jego pierwotną wersję(która przypominała to co mam w WoT) i stworzyli nowy bazując na sugestiach graczy.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 23:44, Nephren-Ka napisał:

Widziałem nieco filmików z AW i fajnie byłby jakby WG ściągnęło gameplay artylerii który
tam jest.
Co ciekawe to zdaje się że tam twórcy wywalili całkiem jakąś jego pierwotną wersję(która
przypominała to co mam w WoT) i stworzyli nowy bazując na sugestiach graczy.;s


W AW nie ma pojazdów, dla których 30 km/h osiąga się w czasie spadania z mostu lub klifu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 00:17, McFlash napisał:

W AW nie ma pojazdów, dla których 30 km/h osiąga się w czasie spadania z mostu lub klifu.


W sensie że wszystkie są szybkie i łatwo im unikać strzałów od arty? ;d

Bardziej chodziło mi o ten system na mini mapie, gdzie z każdym strzałem arty pojawiał się pulsujący okrąg i z każdym kolejnym strzałem pokazywał dokładniejszą pozycję strzelającej arty.
Zresztą system ''mały/średni dmg-częste strzały'' też wydaje mi się ok. W WoT pojedynki z takim Bertem są całkiem ok, ale jak mi pojazd(np takie T34) zdejmie arta na strzał to nic fajnego to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 00:43, Nephren-Ka napisał:

W sensie że wszystkie są szybkie i łatwo im unikać strzałów od arty? ;d


Mniej więcej. MBT może skorzystać z informacji, że jest namierzany przez artylerię. W WoT wszystko poniżej 30 km/h nie byłoby z tą informacją nic zrobić.

Dnia 06.10.2015 o 00:43, Nephren-Ka napisał:

Bardziej chodziło mi o ten system na mini mapie, gdzie z każdym strzałem arty pojawiał
się pulsujący okrąg i z każdym kolejnym strzałem pokazywał dokładniejszą pozycję strzelającej
arty.


To by wymagało podarowania artom mobilności na poziomie francuskich zabawetk. W sumie da się to zrobić.

Dnia 06.10.2015 o 00:43, Nephren-Ka napisał:

Zresztą system ''mały/średni dmg-częste strzały'' też wydaje mi się ok. W WoT pojedynki
z takim Bertem są całkiem ok, ale jak mi pojazd(np takie T34) zdejmie arta na strzał
to nic fajnego to nie jest...


WG ma przedziwną manią na punkcie alfy i arta jest na to dowodem. Dość, że ta klasa korzysta z dodatkowych praw, to jeszcze otrzymała alfę z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 01:19, McFlash napisał:

Mniej więcej. MBT może skorzystać z informacji, że jest namierzany przez artylerię. W
WoT wszystko poniżej 30 km/h nie byłoby z tą informacją nic zrobić.

Dnia 06.10.2015 o 01:19, McFlash napisał:

To by wymagało podarowania artom mobilności na poziomie francuskich zabawetk. W sumie
da się to zrobić.


Heh, niech oni się nad tym pogłowią(albo skorzystają z pomysłów graczy) żeby to jakoś ogarnąć.
Mnie to(znaczy takie bombki zdejmujące większość hp albo mordujące od razu) w sumie niespecjalnie irytuje, bo zwyczajnie odpalę sobie następną bitwę czym innym albo wyłączę grę, ale jest raczej niefajne.
No, ale nie ma się chyba co oszukiwać. Gra dalej świetnie zarabia, wiec nie ma sensu się przemęczać poprzez wprowadzanie jakiś większych, sensownych zmian.

Dnia 06.10.2015 o 01:19, McFlash napisał:

WG ma przedziwną manią na punkcie alfy i arta jest na to dowodem. Dość, że ta klasa korzysta
z dodatkowych praw, to jeszcze otrzymała alfę z kosmosu.


Manię to oni mają na punkcie różnych rzeczy, z obsługą jednego rdzenia procesora na czele.;s

Btw, edyta przypomina że miałem kiedyś zapytać(i trafiła się okazja), nie masz gdzieś screena ze swoją załogą z KW-2? Chciałem zgapić sobie skille(i popatrzeć chociaż na wieloperkową załogę w tym pojeździe).;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Heh, niech oni się nad tym pogłowią(albo skorzystają z pomysłów graczy) żeby to jakoś
ogarnąć. /cut/


Od czasu pozytywnego odzewu graczy na rozwiązania związane z artą w aw pomioty serba zaczęły we wszelkich q&a ogłaszać, że przyglądają się sytuacji i planowany jest rebalans arty w wocie, tak jakoś na przyszły rok.

Nikt ofc nie wie jak to będzie wyglądać (coś tam kiedyś Jingles przebąkiwał, że może chodzić o jakieś czasowe debuffy dla załogi pojazdu poczęstowanego pociskiem).
Już widzę próbę zbalansowania takich potworków jak T92 czy Conq CG (jeśli coś mnie zdejmuje na strzał to najczęściej jeden z nich).

Niech wprowadzą max 1-2 arty do bitwy to może się ludziom odechce tym badziewiem grać przez długie oczekiwanie na wejście do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2015 o 06:49, drblase napisał:

Niech wprowadzą max 1-2 arty do bitwy to może się ludziom odechce tym badziewiem grać
przez długie oczekiwanie na wejście do gry ;)


Ja tam już wole dostać od art niż od niewidzialnego czołgu (dodam że czołg cięzki jest to zazwyczaj) który za chwile pojawia się 50-100m ode mnie ,i znika po 5 sekundach w otwartym polu .Nie wiedziałem ,że jest mod na osłone Klingonów,którą to ściągamy by oddać strzał . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 20:10, Paoro napisał:

Toż chyba wróciłeś z jakiej dalekiej podróży na odludziu, teraz każdy wie co te skróty oznaczają ;)

Jest w tym sporo racji.
Nikt Ci takiego odludzia od komputera i gier nie załatwi jak kobieta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Btw, edyta przypomina że miałem kiedyś zapytać(i trafiła się okazja), nie masz gdzieś
screena ze swoją załogą z KW-2? Chciałem zgapić sobie skille(i popatrzeć chociaż na wieloperkową
załogę w tym pojeździe).;d


Eagle Eye to raczej ciekawostka niż użyteczny perk i być może powinienem zmienić go na Jack of All Trades, chociaż załoganci niespecjalnie padają w KW-2. Na kierowcy obowiązkowo pójdzie jeszcze Preventative Maintenance. Zgapiłem też i powinienem dać pierwszemu ładowniczemu gaszenie zamiast Safe Storage.

20151007003729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@McFlash
> Eagle Eye to raczej ciekawostka niż użyteczny perk i być może powinienem zmienić go na
> Jack of All Trades, chociaż załoganci niespecjalnie padają w KW-2. Na kierowcy obowiązkowo
> pójdzie jeszcze Preventative Maintenance. Zgapiłem też i powinienem dać pierwszemu ładowniczemu
> gaszenie zamiast Safe Storage.

O, dzięki. Ja mam na razie coś takiego jak na obrazku z ''kombinowanej załogi'' z różnych innych pojazdów.
W sumie KW-2 to chyba jedyny pojazd dla którego odpalam czasami grę, nie ma to jak sobie postrzelać z trolla.;d

Btw, ''zgapić''(czyli ściągnąć coś) to nie to samo co ''zagapić''(czyli pomylić się z czymś przez nieuwagę. itp).;p

edit - jak widać nie umiem jeszcze poprawnie cytować po zmianach.;/

2015101002045178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nephren-Ka
> O, dzięki. Ja mam na razie coś takiego jak na obrazku z ''kombinowanej załogi'' z różnych
> innych pojazdów.
> W sumie KW-2 to chyba jedyny pojazd dla którego odpalam czasami grę, nie ma to jak sobie
> postrzelać z trolla.;d

Czasem wrzucam załogę z KW-2 na Churchilla i to takie dziwne uczucie, kiedy co chwila odpala mi się perk Intuicja dla przeładowania ~2s :D

> Btw, ''zgapić''(czyli ściągnąć coś) to nie to samo co ''zagapić''(czyli pomylić się z
> czymś przez nieuwagę. itp).;p

Meh, literówka. Niestety słowniki nie są w stanie tego poprawić (a może i lepiej patrząc na dzieła autokorekty).

> edit - jak widać nie umiem jeszcze poprawnie cytować po zmianach.;/

Twój post zobaczyłem po 14 godzinach. Będzie trzeba poczekać z tydzień albo dwa zanim zrobi się tutaj techniczny porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czasem wrzucam załogę z KW-2 na Churchilla i to takie dziwne uczucie, kiedy co chwila
> odpala mi się perk Intuicja dla przeładowania ~2s :D

:D
U mnie też ta załoga będzie pewnie gościć na Churchu co jakiś czas, wraz z rozwojem skilli powinienem też coś takiego oglądać.;d

> Twój post zobaczyłem po 14 godzinach. Będzie trzeba poczekać z tydzień albo dwa zanim
> zrobi się tutaj techniczny porządek.

Tu akurat chyba nieco mojej winy, bo zamiast zacytować, to odpowiedziałem bez cytowania w wątku(nie ma co prawda znaczków przypominających jak dawniej, ale i tak chyba warto odpowiadać poprawnie).

Tymczasem można obejrzeć co też nowy med tier X będzie potrafił: https://youtu.be/UGekzU-LDWQ
Mam wrażenie, że chyba będzie go bardzo ciężko wygrać(jako że to ma być ponoć mission-tank), bo przegięty jest niemiłosiernie.;d

edit - o, chyba znowu źle zacytowałem.>:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armored Warfare "zabójcą wota", jak kto niektórzy kwiczą.

buahahaha

Wpadł banik w pancernym Zoo, to stwierdziłem że sprawdzę w końcu co to za maszkara.
Pierwszy Tier skutecznie potrafi odstraszyć od dalszej gry. :D

W dzień jeszcze chyba posiedzę nieco przy tym czymś, ale zastanawiam się po co, bo z tego co zauważyłem, bezradne legiony "po co ja w ogóle jestem w tej grze, jak nic nie potrafię" szturmem wzięły nową gierkę, a nie uśmiecha mi się pośród nich próbować walczyć za pomocą "PzIII" z "T34" czy innym "AMX 50-120" (niby w teorii jakiś dmg zadam, ale nie wiem po co skoro jestem i tak mięsem armatnim tylko".

Nie ma jednak to, jak kochaniutki Wocik znienawidzony i znane już na wskroś małpeczki go zasiedlające . :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 03:20, meryphillia napisał:

Armored Warfare "zabójcą wota", jak kto niektórzy kwiczą.

buahahaha

Wpadł banik w pancernym Zoo, to stwierdziłem że sprawdzę w końcu co to za maszkara.
Pierwszy Tier skutecznie potrafi odstraszyć od dalszej gry. :D

W dzień jeszcze chyba posiedzę nieco przy tym czymś, ale zastanawiam się po co, bo z
tego co zauważyłem, bezradne legiony "po co ja w ogóle jestem w tej grze, jak nic nie
potrafię" szturmem wzięły nową gierkę, a nie uśmiecha mi się pośród nich próbować walczyć
za pomocą "PzIII" z "T34" czy innym "AMX 50-120" (niby w teorii jakiś dmg zadam, ale
nie wiem po co skoro jestem i tak mięsem armatnim tylko".

Nie ma jednak to, jak kochaniutki Wocik znienawidzony i znane już na wskroś małpeczki
go zasiedlające . :3

Wybacz ale ... "....za pomocą "PzIII" z "T34" czy innym "AMX 50-120" tego to już w ogóle nie kumam.
Ogarnij ten bełkot bo trudno zrozumieć o co Ci tak naprawdę chodzi.

Co do odstraszania - pograj więcej - warto. Chodź by dla samych map, które nie mają 2-3 korytarzy i kampy na ich końcu czy podobnych udziwnień. O grafice już wspominał nie będę bo nie ma polotu. Ja tam wota - już patykiem nie tykam ( a grałem w niego od 2011 roku).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować