Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jeden z podstawowych modułów w każdym pojeździe.
Dzięki niemu przy wykryciu wrogiego pojazdu, sojusznicy z twojej drużyny będą widzieć tego przeciwnika także na mapie oraz jako ikonkę w terenie, ale tylko i wyłącznie wtedy gdy będą w zasięgu twojego radia..
Gdy na przykład robisz za scout''a podjedziesz pod bazę przeciwnika, a masz za słabe radio to sygnał nie dotrze do twojej artylerii i nie będą w stanie zlokalizować wykrytych przez ciebie celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:55, meryphillia napisał:

/CIACH/


Czyli przydatny bajer.

A jak mnie rozwala i wyjdę z gry to pewnie kasy nie dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:57, Kerigun napisał:

> /CIACH/

Czyli przydatny bajer.

A jak mnie rozwala i wyjdę z gry to pewnie kasy nie dostane ?

dostaniesz i kasę i expa ja tak robię jeden zniszczony opuszczam bitwę i inny expie szkoda czasu na czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 21:36, meryphillia napisał:

Załogę można "stracić" tylko ją odsyłając lub sprzedając pojazd. W walce giną, ale zawsze
po walce mamy ich znowu dostępnych.
Zarabiać najlepiej uszkadzając czołgi i zdobywając specjalne odznaczenia:
http://game.worldoftanks.com/achievements za określone warunki spełnione podczas bitwy.
No i małymi czołgami nie ma zbytnio czego zarabiać. W przypadku niemieckich, sensowny
kesz pojawia się dopiero przy PzIV, gdzie nawet za słabą i przegraną walkę można na plus
skończyć z kilkoma tysiącami kredytów.

A VK3601H nie jest taki słaby, jak się odpowiednio kryć. :D --->

a czemu nie grasz po Polsku nie lubisz naszej mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby po co mam grać w grę multi międzynarodową w języku polskim. Dzięki temu przyswajasz szybciej specyficzne terminy, choć akurat w WoT na szczęście ich mało tak czy siak.
Akurat polskie napisy w tej grze raziły moje oczy na widzianych screenach, więc nie chciałem psuć sobie zabawy i nie zmieniałem języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:03, Carter napisał:

dostaniesz i kasę i expa ja tak robię jeden zniszczony opuszczam bitwę i inny expie szkoda
czasu na czekanie


A jak można opuścić bitwę jak już mnie zniszczą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:12, Kerigun napisał:

> dostaniesz i kasę i expa ja tak robię jeden zniszczony opuszczam bitwę i inny expie
szkoda
> czasu na czekanie

A jak można opuścić bitwę jak już mnie zniszczą ??

Jak najbardziej naciskasz Esc i wyjdź z bitwy dopóki bitwa się nie skończy w miejscu tego czołgu jest napis czołg w bitwie ( po bitwie masz info czy wygrana czy przegrana i ile czego zarobiłeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z Pershingiem, o którym wszyscy mówią że słaby ;]

Dodatkowo jeszcze - dobrze prowadzone SU-14 potrafi zirytować wroga. Oraz to, że nawet T-28 potrafi robić za dobrego scouta ;)

20110104223930

20110104224053

20110104224305

20110104224337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:44, Wilkv napisał:

Podobnie jest z Pershingiem, o którym wszyscy mówią że słaby ;]

Dodatkowo jeszcze - dobrze prowadzone SU-14 potrafi zirytować wroga. Oraz to, że nawet
T-28 potrafi robić za dobrego scouta ;)

W ogóle arty jest irytująca i nie ma co zaprzeczać. ;)
Jedno pytanko. Zawsze mnie ciekawiły te symbole czołgów po bokach. Ja mam jakieś takie mizerne, jak u meryphilla: http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_01/20110104213613.jpg

Widzę, że masz ładne miniaturki. Gdzie to ustrojstwo można ustawić? ;)
A co do Pershinga. Zostałeś raz trafiony i zobacz, jak Twoje HP i stan czołgu. Niezbyt miło. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:11, meryphillia napisał:

A niby po co mam grać w grę multi międzynarodową w języku polskim. Dzięki temu przyswajasz
szybciej specyficzne terminy, choć akurat w WoT na szczęście ich mało tak czy siak.
Akurat polskie napisy w tej grze raziły moje oczy na widzianych screenach, więc nie chciałem
psuć sobie zabawy i nie zmieniałem języka.

Okrzyki: "W bój!", "Zrobiliśmy dziurę w jego pancerzu!", "Do walki!" - FTW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk:\...\World_of_Tanks_closed_Beta\res\gui\maps\icons\vehicle

Następnie przenieś zawartość z folderu ''small'' do ''contour'' i podmień wszystkie pliki. Na wszelki wypadek jednak zrób kopię zapasową folderu ''contour''.

Soshamn -> Obecnie artyleria jest ciężka do grania. Potworny rozrzut pocisku (maksymalnie przycelowane SU-14, pełna załoga) - zmieszczą się ze 3-4 Mausy w kółku. Trafienie po tych wszystkich patchach to kwestia szczęścia. Jednak co fakt to fakt - jak trafi to zaboli. Jednak jak mówiłem wcześniej. Bardziej irytujące są niewidzialne czołgi. Lub odbijanie się pociskiem 152mm z penetracją 340mm od Hetzera...

A co do trafienia - każdy czołg wygląda tak, jak oberwie od Objecta 212 lub ISU-152 ;) 950 dmg jednak swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czegoś takiego tym bardziej chciałem uniknąć...

Co do symboli, to są one jak najbardziej w porządku i wystarczające. Te większe zagracają tylko ekran IMO...
Jak nie jesteśmy jeszcze zbyt dobrzy w rozpoznawaniu konkretnej sylwetki, zawsze [Tab] przychodzi z pomocą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie dziwić, że jeśli macie mniejsze tiery czołgów, to was wrzuca do walki z lepszymi, bo w każdej drużynie muszą być różne czołgi, a najsłabsze odgrywają zwyczajnie rolę scoutów i walczą z artylerią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kasa którą zdobywam jest do użycia w innych czołgach ?? I kiedy zamkną bete by uruchomić normalną wersje :D I pytanie dalsze, co wtedy z użytkownikami i ich czołgami z bety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 13:54, Kerigun napisał:

Czy kasa którą zdobywam jest do użycia w innych czołgach ?? I kiedy zamkną bete by uruchomić
normalną wersje :D I pytanie dalsze, co wtedy z użytkownikami i ich czołgami z bety ??


Tak kasa jest wspólna dla wszystkich.
Beta zakończy się w pierwszym kwartale 2011 roku.
Po starcie pełnej wersji wszystko przepada i za to, że braliśmy udział w becie dostajemy czołg kv220. Aha i gold będzie za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 23:44, meryphillia napisał:

No właśnie czegoś takiego tym bardziej chciałem uniknąć...

Co do symboli, to są one jak najbardziej w porządku i wystarczające. Te większe zagracają
tylko ekran IMO...
Jak nie jesteśmy jeszcze zbyt dobrzy w rozpoznawaniu konkretnej sylwetki, zawsze [Tab]
przychodzi z pomocą. ;]

Wierz mi, że umiem rozpoznać po symbolach, ale... lubię bajery. :D A te większe symbole są naprawdę bajeranckie i mi się podobają! :D

Dzięki za tutorial! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy opłaca się brać Panzer IIIA. Obecnie mam Pz II i kolejny jest właśnie Pz IIIA. Tylko jak patrzyłem to on ma strzasnie cienki pancerz bo aż 15 z każdej strony, wieżyczka ma 20 na froncie a reszta też po 15. Można mu co prawda dokupić potem lepszą wierzę co da mu te 30 ale nie wiem czy to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz iść dalej w niemieckie tanki, to nie masz wręcz innego wyjścia i brać musisz.
Akurat ten model dobrze nadaje się na zręczny rush w stronę wroga, bo jest szybki i nawet pomimo śmierci można dość łatwo uzyskać albo achiv "Scout" i dodatkowo wspomóc artylerie w okładaniu celi. Niestety główna bolączka tego czołgu jest, to że nadal dość często trafia do bitew, gdzie są IS-3/King Tiger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:47, meryphillia napisał:

Jeśli chcesz iść dalej w niemieckie tanki, to nie masz wręcz innego wyjścia i brać musisz.
Akurat ten model dobrze nadaje się na zręczny rush w stronę wroga, bo jest szybki i nawet
pomimo śmierci można dość łatwo uzyskać albo achiv "Scout" i dodatkowo wspomóc artylerie
w okładaniu celi. Niestety główna bolączka tego czołgu jest, to że nadal dość często
trafia do bitew, gdzie są IS-3/King Tiger.


A w ten czołg na równi z nim, Luchs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować