Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2012 o 17:50, Crew_900 napisał:

No jeżeli włączyłeś AA to nie dziw się, że tak chodzi. Do AA potrzeban jest dwurdzeniowa karta lub SLI.

Wystarczyłby jeden porządny jednordzeniowy GeForce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 18:07, doflamingo napisał:

> No jeżeli włączyłeś AA to nie dziw się, że tak chodzi. Do AA potrzeban jest dwurdzeniowa
karta lub SLI.
Wystarczyłby jeden porządny jednordzeniowy GeForce :)

Raczej się zgadzam z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu człowieku płaczesz, że masz problem a ja podaję ci rozwiązanie a ty nie. Boshe myślisz, że twoja karta jest taka super hiper ? No niestety nie na full opcje w tej grze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam już 26 lvl. w grze online, ale nadal mi nie wpadło trofeum " Vehicle Warfare" - pewnie dlatego, że najczęściej gram na deathmatchu ;d pytanie: w jakim trybie najszybciej zdobyć to trofeum ? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 20:39, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam już 26 lvl. w grze online, ale nadal mi nie wpadło trofeum " Vehicle Warfare"
- pewnie dlatego, że najczęściej gram na deathmatchu ;d pytanie: w jakim trybie najszybciej
zdobyć to trofeum ? Z góry dzięki :)


Conquest Large :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem. Po zainstalowaniu najnowszych sterowników od Nvidii (R295) uzyskałem znaczący skok w klatkach na sekundę kosztem pewnej rzeczy. Mianowicie, podczas rozglądania się myszka tak jakby "rwie", czyli zamiast wykonywać jednostajny ruch obraz co chwila się zatrzymuje, po czym ponownie rusza. Nie wiem jak mogę inaczej to opisać. Jak mówiłem, fps''y nie spadają poniżej 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 18:22, Crew_900 napisał:

Jezu człowieku płaczesz, że masz problem a ja podaję ci rozwiązanie a ty nie. Boshe myślisz,
że twoja karta jest taka super hiper ? No niestety nie na full opcje w tej grze niestety.

Tylko człowieku gra mi chodziła płynnie przez pare dni a teraz jakoś zadyszki dostaje a niepowinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 10:05, diabolo20 napisał:

Tylko człowieku gra mi chodziła płynnie przez pare dni a teraz jakoś zadyszki dostaje
a niepowinna.


Przed podkręceniem karty też miałeś takie problemy , że na pewien moment zadyszki dostawała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś pozbyć tej idiotycznej informacji o "aktualizacji sterowników" przy każdorazowym włączaniu gry? Na dodatek grałem w multi B3 ze 30 minut, a gra już dwa razy zdążyła się zawiesić (tzn. still screen), więc pierwsze wrażenia zdecydowanie negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zaktualizować sterowniki? Aktualne stery powinny też naprawić problem z wieszaniem się gry, tym bardziej że na 8800gt nie zawiesiła mi się ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 11:01, Bralo napisał:

> Tylko człowieku gra mi chodziła płynnie przez pare dni a teraz jakoś zadyszki dostaje

> a niepowinna.

Przed podkręceniem karty też miałeś takie problemy , że na pewien moment zadyszki dostawała??

Też to samo było a potem się uspokouło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym trybie gry (podbój, DM, TDM) nie mam opcji respawnu obok kogoś z mojej drużyny. Pokazują mi się tylko miejsca, np. "Targowisko", "Plac" itp. Mam jakiegoś buga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 21:48, Hommicide napisał:

W żadnym trybie gry (podbój, DM, TDM) nie mam opcji respawnu obok kogoś z mojej drużyny.
Pokazują mi się tylko miejsca, np. "Targowisko", "Plac" itp. Mam jakiegoś buga?


!) Może nie jesteś w drużynie. 2) Członkowie drużyny są zabici/znajdują się w pojazdach w których nie ma wolnych miejsc 3) W HC możesz się spawnować tylko na dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem - znikający celownik optyczny z dodatków do broni. Nie wiem od czego to zależy, ale raz pokazuje mi się on w wyposażeniu broni, a raz nie - tak, jakbym go w ogóle nie miał odblokowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie podczas gry, gdy wbiegniecie na swojego sojusznika(np. biegniecie koło siebie)to przesuwa was tak dziwnie? Też podobnie jest jak wjedzie na was czołg(sojuszniczy).Proszę o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:17, lukasir napisał:

Też tak macie podczas gry, gdy wbiegniecie na swojego sojusznika(np. biegniecie koło
siebie)to przesuwa was tak dziwnie? Też podobnie jest jak wjedzie na was czołg(sojuszniczy).Proszę
o odp. :)

Raczej nie, chyba ze o przepychaniu się to i owszem, ale nie widzę nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować