Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

Hmm... Po grze oczekuję powrotu do tego, co mogliśmy zaznać już dobre kilka lat temu, a dokładniej w 2002 roku, kiedy powstał NFS Hot Pursuit 2. Brak tuningu, piękne samochody, prędkość, "mądrą", nie dającą za wygraną policję, szybkich samochodów i zniszczeń przynajmniej w połowie takich, jakich możemy uświadczyć w Burnout Paradise oraz widoku z wnętrza samochodu, tak jak to było za czasów NFS Hot Pursuit. Oczekuję także trybu split-screen, ponieważ zabawa we dwie osoby zawsze była przednia. Do tego śliczna, szczegółowa i "prawdziwa" oprawa graficzna, świetna ścieżka dźwiękowa (taka jak w HP2), przyjemne dosyć proste sterowanie, wypośrodkowane pomiędzy arcade i symulacją i otrzymam cud-miód grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy powrót do korzeni serii gier Need For Speed, znowu będziemy mogli poczuć adrenalinę w pościgach policyjnych, największe nadzieje pokładam w trybie sterowania wozem policyjnym, zarzucenie kolczatki prosto pod koła ściganego pojazdu możliwość przygwożdżenia go do ściany oraz efektowne pościgi, jeśli NFS: Hot Pursuit będzie posiadał te trzy elementy będzie w pełni zasługiwał na bycie godnym następcą hitu dawnych lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: HP moim skromnym zdaniem będzie bardziej realny. Dynamiczne pościgi, realniejsze wypadki, uszkodzenia pojazdu, samochody typu Ford Shelby GT500 to wisienka na tym torcie :) Podczas wyścigów będzie można podziwiać piękno krajobrazu <hehe> Naprawdę NFS: HP będzie super grą :) Zwiększono również ruch uliczny co podniesie adrenalinę podczas ucieczki przez policja, która jak widać nie jeździ polonezami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje grywallnej gry, wspanialej grafiki, zeby byly nowe.A takze aby moc poczuc predkosc danym wozem jakim jedziemy ,efektowne ucieczki przed policja ,aby samochody z edycji limitowanej byly takze takie same jak w standardowej,powrotu do korzeni czyli powrot do NFS Hot Pursuit1 ,2.Dobrze rozbudowany tryb onilne dla duzej ilosci osob.Nowe trasy oraz wyzwania i zeby byly takie jak w pierwszej i drugiej czesci .Tryb grania z ludzmi nie tylko online ale takze i przez LAN,tryb dominacji,tuning samochodow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję Need For Speed-a, w którym wróci Ferrari.
Fajnie, że będzie można być policją i kierowcą jeżdżącym na nielegalnych wyścigach.
grałem w Need for Speed Hot Pursuit 2 i była moją ulubioną gierką, a po obejrzeniu tego zwiastuna zdecydowałem się, że ja kupię. To po porostu będzie najlepsza samochodówka tego roku. Uwielbiam uciekać od pościgów, Policyjne auta są super
Szkoda, że trzeba czekać do listopada.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję Need For Speeda-a, w którym wróci Ferrar i będzie lepsza grafika.Grałem w grę Need For Speed Hot Pursuit II i była super. Uwielbiałem uciekać od pościgów. będzie to najlepsza samochodówka tego roku i nie tylko.
Fajnie, że można będzie być kierowcą wyścigowym i policyjnym.
Szkoda, że na premierę na, którą czekam z niecierpliwością będzie 18 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania wobec NFS: HP? Generalnie ciężko oczekiwać wiele od tej serii, głównie przez swoje ostatnie porażki (ot choćby NFS World). W takich przypadkach na prawdę nie jest łatwo oczekiwać wiele tak by się potem wielce nie rozczarować. :)

Ale do sedna:
Przede wszystkich oczekuję porządnego trybu multi. Nie "izolującego" (jak to ma miejsce teraz) tylko integrującego. Tak jak za czasów Need for Underground. Choć nie grałem to nawet od samego czytania opowiadań o multiplayerze z NFSU1 uśmiech przychodzi sam.
Ale przede wszystkim zależy mi na możliwości włączenia/wyłączenia kolizji. Jest to w tej chwili dość duży problem biorąc pod uwagę, że chociażby w takim Shifcie występują tzw. lag crashe, które na prawdę paraliżują rozgrywkę, ew. możliwości zrobienia czegoś w stylu zniszczeń, które na prawdę będą miały wpływ na jazdę.

A poza w/w oczekiwaniami co do trybu multi to:
Kilkunastu najszybszych aut świata bez możliwości tuningu. Tak jak kiedyś. Malowniczych terenów, po których będzie się chciało jeździć... Nie to co mamy w U1, U2, MW, Carbon a, że o UC nie wspominając. Chcę powrotu do pięknych malowniczych terenów ze starych NFSów! Jakiś ciekawych wyścigów, w których liczyłby się prawdziwy skill a nie umiejętne odbijanie się od ścian czy jeżdżenia po nich w celu uzyskania lepszego czasu.

Jeśli ma być powrót do korzeni to dobrego widoku zza kierownicy. Nie, nie dobry. Bardzo dobry, aczkolwiek w tym przypadku jestem sceptycznie nastawiony, że w ogóle Criterion nam coś takiego zafunduje. :)

Przyzwoitej optymalizacji - niby banał a ostatnimi czasy NFS miewa z tym problemy.

Mimo wszystko chciałbym jeszcze porządnego modelu jazdy. Takiego, w którym naprawdę poczujemy, że prowadzimy Zondę a nie Mustanga. Braku setupów a jeśli mają być to niech zostaną tak zminimalizowane, że będzie to miało średni wpływ na rozgrywkę.

Dobrego AI, które w momencie zatrzymania się przez gracza postara się wyminąć a nie z impetem uderzyć niszcząc przy okazji siebie i gracza.

To tyle co zdołałem wymyślić Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm spodziewam się czegoś typu Undergroum 2 i Most Wanted , dużo tuningu , i taki tuning po którym auto będzie fajnie wyglądać i mieć duże osiągi bo czasem brzydko musi wyglądać by szybko jechał czy coś a tego nie chcemy , inteligentnych przeciwników i samej policji , ogólnej dynamiki jazdy , chciałbym że jak przycisnę to będzie widać że przyspiesza czy coś ten efekt musi być dobrze oddany :) , i oczywiście realizm , i jak najmniej bugów , ( najlepiej zero :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seria need for speed Hot Pursuit zawsze była najlepszą dobrze ze w kończu do niej wrócili miałem dość takich gier jak pro street nareszczie nie będę musiał grać w stare części nfs fajnie jak by poza nowoczesnymi samochodami pokazały się jakiś starsze jak dodge challenger albo ford mustang :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zwiastunie widać jak gracz , którego goni policjant robi drift więc gra może fajnie wyglądać :)) Jak dla mnie do tej pory był najlepszy Most Wanted ale może to się zmieni po tej części NFS :) Widać ulepszone wersje samochodów i na koniec gdy samochód się przewraca widać wgniecenia w masce samochodu , że jest porysany :) Widać jak przednie okno jest pęknięte więc to tak jakby plus tej gry :) W Most Wanted można było pocisnąć speeda więc myślę , że w NFS Hot Pursuit też będzie można było trochę przyspieszyć :) Widać , że w nowej części NFS będą też Helikoptery i policja będzie gonić w grupkach tylko ciekawe jak będzie z łapaniem :) Czy będą spychać nas na bok ? Jak dla mnie to byłby plus gry gdyby policjanci spychali nas na bok :) Kolczatki na drogach gdy uciekamy przed policją też fajnie , by wyglądały jak w Most Wanted :) Jak dla mnie NFS Pro Street był nieudany myślę , że ta wersja im się uda o wiele lepiej :) Chciałbym też dodać , że helikoptery dodają tak jakby efekt grze ale można by zmienić np. że będą próbować strzelać do gracza uciekającego samochodem :)) Myślę , że będzie warsztat z tuningiem , sporo wyścigów , i poziom trudności , że będzie trochę wyższy :) Można ,by zmienić jeszcze jedną rzecz :) Gdy policja nas goni jak widać na filmiku omijamy samochody więc gdy je omijamy kierowca , którego omijamy aktualnie powinien zatrąbić :)) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zwiastunie widać jak gracz , którego goni policjant robi drift więc gra może fajnie wyglądać :)) Jak dla mnie do tej pory był najlepszy Most Wanted ale może to się zmieni po tej części NFS :) Widać ulepszone wersje samochodów i na koniec gdy samochód się przewraca widać wgniecenia w masce samochodu , że jest porysany :) Widać jak przednie okno jest pęknięte więc to tak jakby plus tej gry :) W Most Wanted można było pocisnąć speeda więc myślę , że w NFS Hot Pursuit też będzie można było trochę przyspieszyć :) Widać , że w nowej części NFS będą też Helikoptery i policja będzie gonić w grupkach tylko ciekawe jak będzie z łapaniem :) Czy będą spychać nas na bok ? Jak dla mnie to byłby plus gry gdyby policjanci spychali nas na bok :) Kolczatki na drogach gdy uciekamy przed policją też fajnie , by wyglądały jak w Most Wanted :) Jak dla mnie NFS Pro Street był nieudany myślę , że ta wersja im się uda o wiele lepiej :) Chciałbym też dodać , że helikoptery dodają tak jakby efekt grze ale można by zmienić np. że będą próbować strzelać do gracza uciekającego samochodem :)) Myślę , że będzie warsztat z tuningiem , sporo wyścigów , i poziom trudności , że będzie trochę wyższy :) Można ,by zmienić jeszcze jedną rzecz :) Gdy policja nas goni jak widać na filmiku omijamy samochody więc gdy je omijamy kierowca , którego omijamy aktualnie powinien zatrąbić :)) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim niesamowitego uczucia prędkości podczas wyścigów i pościgów, szalonych prędkości oraz akcji podczas pościgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pościgi będą ciekawsze i cieszy mnie powrót do starych korzeni serii. Helikopter utrudni graczowi ucieczkę jeżeli policja będzie go widziała. Widać, że pościgi są na drodze w lesie co może to oznaczać?
To iż cała akcja będzie się rozgrywać w ogromnym świecie, bo w następnej chwili akcja przenosi się na autostradę w mieście. Tryb mulitiplayer będzie napewno bardziej rozbudowany w stosunku do poprzednich części. Najnowszy NfS będzie hybrydą tego co najlepsze w tym gatunku widowiskowości Burnout Pradise,
Klasyczności NfS, oraz samochodów i trybu multiplayer Test Drive Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, żeby najnowszy NFS był jeszcze lepszy od poprzedniego...myślałem, że to już niemożliwe, a tu takie miłe zaskoczenie ! Po obejrzeniu trailera czuję, że będzie to hit, jakiego już dawno w ścigałkach nie widzieliśmy ! Osobiście mam nadzieję, że w grze ujrzymy markę Porsche, a między innymi Porsche Carrera i Porsche Cayman S.
Co będzie, to będzie, ale z całą pewnością bardzo dobrze będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo mnie zaciekawił. Z niecierpliwością oczekuję nowego NFSa. Szczególnie chciałbym, aby powróciły nieobecne, od czasów zdaje się Undergrounda 2 wyścigi w trybie Drag. Przypominam sobie jeszcze jak jeździłem wszystkimi samochodami w tym wyścigu, chyba na 400m i sprawdzałem, który osiągnie najlepszy czas. Co do samochodów to moim zdaniem powinno pojawić się kilka modeli małych hatchbacków takich jak np. Fiat Bravo, Ford Fiesta, Skoda Fabia, Opel Astra. Przyjemnie byłoby też pościgać się Hondą Civic lub hybrydową Toyotą Prius. Co do reszty to chciałbym, aby ten NFS nie był gorszy od Shifta, miał ciekawą fabułę podobną do tej z Most Wanted oraz dobrą muzykę i jakieś przerywniki filmowe umilające jeszcze bardziej granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak najbardziej udany, dobrze zapowiada nową odsłonę Need for Speed Hot Pursuit.
W końcu znów powrót do przeszłości . Wyścigi znów odbywają się na ulicach. Fani NFS Most Wanted będą mile zaskoczeni bo ta część z tego co widać nawiązuje właśnie do Most Wanted. Moja ocena 10 grafika wyśmienita efekt super ( koziołkujące auta , drifting znacznie lepszy jak w innych wersjach NFS na ulicach) auta dopracowane.
To pozostaje tylko czekać do premiery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze spodziewam się dużo.
W Hot Porsuit 2 grałem kupę czasy dla mnie najlepszy nfs a co o trainlerze
Gra jest świetna. Auta są bombowe mianowicie audi tt to jest bóg szybkości zawsze brakowało mi sequela tej że gry:) lubię takie wyścigi i czekam na premierę. Mam nadzieję że nie bd to NFS SHFT bo nie czekam na sequela Spacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować