Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2014 o 14:35, Citkowsky napisał:

Kolejne pytanie.
Ma ktoś doświadczenia z koszulami z firmy DENLEY które można kupić na allegro?
Zastanawia mnie kwestia zgodności podawanych wymiarów z rzeczywistością i w ogóle jakością
koszuli.

Są po ok. 70zl z wysyłką a w tej cenie bez problemu można kupic koszule w housie/reserved
itp. i jakość koszul z tych sklepów mi odpowiada z tym, ze te od DENLEYa mają bardzo
ciekawy design i nie ukrywam, że chciałbym kupić kilka takich koszul do pracy.

Podzieli się ktoś opinią o koszulach z denleya?
Z góry dziękuję ;)



Juz od dawna zamawiam z denley, ale nie przez allegro, tylko zwyczajnie- przez ich sklep internetowy. Koszule są bardzo dobrej jakosci. Wole kupic z denley niz z sieciowki, bo tak jak mowisz- jest wiecej do wyboru. a w housie czy reserved niestety sa w wiekszosci mlodziezowe ubrania, a takie koszule oficjalne bardziej do pracy i dla doroslego ze świecą szukac :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna odzież kupuję w sklepach internetowych, ale nie przez allegro lub e-bay, tylko przez stronę internetową sklepu. Ostatnio kupiłem sobie bardzo fajne bawełniane spodnie dresowe.. W internecie ceny są o wiele tańsze, a sklepy internetowe mają tak samo duży wybór i tak samo dobrą jakość jak sieciówki. Czasami nawet sklep internetowy ma lepszą jakość bo ceni sobie jakość a nie ilość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2016 o 12:56, papaj90 napisał:



Juz od dawna zamawiam z denley, ale nie przez allegro, tylko zwyczajnie- przez ich sklep internetowy. Koszule są bardzo dobrej jakosci. Wole kupic z denley niz z sieciowki, bo tak jak mowisz- jest wiecej do wyboru. a w housie czy reserved niestety sa w wiekszosci mlodziezowe ubrania, a takie koszule oficjalne bardziej do pracy i dla doroslego ze świecą szukac :)

Mam dokładnie takie samo zdanie. W sieciówach tylko kurczakowe rozmiary nic na normalnie zbudowanego chłopaka, chyba na chińczyki. A w denleyu właśnie lubię to że mają strasznie duży wybór, koszule chyba we wszystkich mozliwych kolorach, fasonach wzorach do wyboru do koloru a za cenę 40 zł to gdzie się kupi dobrą koszulę? No nigdzie, oprócz denleya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. W sieciówkach spodnie to tylko rurki, kurde nie ma nawet jak tego przymierzyć bo noga niewchodzi. Ale z ratunkiem przychodzą sklepy internetowe, w których jest o wiele większy wybór. Ja mogę polecić https://esesam.com - ostatnio tam zamawiałem i jestem mega zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza moda rzeczywiście bywa dla wielu osób kłopotliwa, a czasem i dziwna, ale przecież mimo wszystko w sieci można znaleźć sporo porad modowych i to jeszcze sensownych. Na przykład artykuł o modzie sportowej: https://podpowiadamy.pl/moda-sportowa-sprawdz-co-jest-na-topie/  dla mnie to akurat, bo taki styl lubię, inna sprawa, że czytając o modzie i przeglądają te wszystkie porady pochodzę do tego jeszcze z dystansem i umiem odsiać to, co jest moim zdaniem nie tylko modne i rzeczywiście ładne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować