Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Ubrania i dzisiejsza moda

1288 postów w tym temacie

Dobra może zrobiłem nieco zamieszania, albo źle się wyraziłem. Chciałem po prostu dowiedzieć się czy są jakieś alternatywy dla sklepów, w których od stóp do głów można ubrać się męsko. Takimi sklepami, które znam na pewno są Big Star, Mustang czy coś w ten deseń, jednak tanie nie są.

House, Cropp to młodzieżówka, H&M zrobił się strasznie...nowoczesny, że tak to ujmę, a Reserved chyba stara się być zbyt ekstrawagancki, sam nie wie czego chce.

Definiuję pojęcie męsko: ubrania do kształtu sylwetki, nie robią na siłę z kogoś koszykarza ani nie robią z kogoś osobę aspirującą do brania udziału w "kto ma chudsze łydki wygrywa"; ubrania mają stonowane kolory, dizajn jest spokojny, z klasą, nie panuje tam chaos. Ciuchy podkreślają męskość zamiast ją redefiniować. Nie posiadają bezsensownych wstawek typu zamki z każdej możliwej strony i 25 kieszeni, z czego 90% zaszyta od środka. Logo na ciuchach nie jest oczojebne. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chopie, chyba tylko internety ci zostały. I nie wiem co jest nie tak z Croppem czy Housem. Owszem - jest tam sporo rzeczy, które mi się nie podobają, których bym nie kupił ale dajmy na to koszulki, koszule czy spodnie jeansowe są tam spoko. Właściwie spodenki ale mniejsza o to. Prościej by było jakbyś napisał konkretnie czego szukasz bo chyba nie wszystkiego? Spodni, bluz, swetrów? Czy czego? No i piszesz tak jakbyś już w tych butikach był a pytasz nas o nie ... więc chyba poza odwiedzeniem tych w których nie byłeś nic ci nie pozostało ...

Graszcz - a co takiego dobrego w C&A kupiłeś? Nie będę ukrywał że zajrzałem tam [ jak i do innych butików ] ze względu na wyprzedaże i może dlatego już niewiele ciekawych rzeczy zostało? Z kurtek coś bym wybrał od biedy ale generalnie niezbyt ciekawie się to prezentowało. Spodni też za wiele nie widziałem, jedynie szeroko pojęta bielizna była z tego co pamiętam dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sporo rzeczy kupuję w Carry i Cubusie. Stonowany, ale w większości ciekawy design, fajne materiały i świetne ceny na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 22:11, Tyler_D napisał:

Graszcz - a co takiego dobrego w C&A kupiłeś?

Mają bardzo fajne koszulki - nie są to przeciętne tiszerty, ale są z takiego materiału i w takim kroju, że moja kobieta z pożądaniem w głosie stwierdziła, że ''fajnie podkreślają moje kształty'' :D czy jakoś tak.
Kupiłem po przecenie jednolite czarne spodnie - coś jak chinosy, tylko z fajnego rozciągliwego materiału, więc wygodniejsze. Od tej pory inaczej patrzę na zwykłe bawełniane chinosy, wydają się teraz niewygodne w porównaniu do tych
Kupiłem też fajną kurtkę zimową za 150 zł. Warto wspomnieć, że pod tym względem jestem wybredny jak cholera i znalezienie podobającej mi się kurtki graniczyło z cudem. C&A dokonało cudu

Było też trochę rzeczy które mi się podobały, ale nie kupiłem z rozmaitych względów (bo drogo, bo brak mojego rozmiaru czy coś).

@Sarturias
>ubrania mają stonowane kolory, dizajn jest spokojny, z klasą, nie panuje tam chaos. Ciuchy podkreślają męskość zamiast ją redefiniować. Nie posiadają bezsensownych wstawek typu zamki z każdej możliwej strony i 25 kieszeni, z czego 90% zaszyta od środka. Logo na ciuchach nie jest oczojebne. Tyle.
Doskonale rozumiem Twój ból, wygląda na to, że mamy podobny gust :D. No ale widzisz, ja jakoś z podobnym gustem ubieram się w sieciówkach i lumpach. Czasem z trudem, ale daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ktoś coś kupował w sklepie Van Graaf? Da się tam znaleźć na normalnego zbudowanego faceta, czy tylko rurki i tego typu wynalazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znów szukał jakichś szmat to polecam się przejść teraz po butikach, można trafić jeszcze na wyprzedaże lub przeceny, prawdopodobnie z okazji wiosny. Mnie udało się wyrwać dwie pary spodni za mniej niż stówka za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Gdyńskim Van Grafie, albo jestem ślepy, albo nie wiem co. Liczyłem na dobre okazje, a tutaj spodnie Diesla i tym podobne niespodzianki. Co jak co, ale 400 pln za parę jeansów, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 17:02, Tyler_D napisał:

Czy ktoś się orientuje jakie to są przykładowo obce brandy w tych sieciach typu House,
Cropp i inne takie?

Np medicine w sklepach reportera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam podobnej kurtki jak na załączonym obrazku. Tu akurat jakaś pani jest w nią ubrana ale na pewno są jakieś męskie odpowiedniki. Ogólnie jak by to sformułować żeby znaleźć taki styl w necie:)

20140726140727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby takie coś?

https://www.google.pl/search?q=kurtka+m%C4%99ska+vintage&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Rp7TU7HVBrDG7AaZlICQCQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1600&bih=763#q=kurtka+m%C4%99ska+dwurzedowa&safe=off&tbm=isch&imgdii=_

Poza tym nieco podobny krój mają niektóre kurtki / mundury z demobilu chociaż nie wiem czy akurat o coś takiego pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 14:30, Tyler_D napisał:


Może i coś w tym stylu ale tamta wygląda na cieńszą. Ale to pewnie kwestia indywidualna. Poszukam twoim tropem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem.

Szukam t-shirtów jednolitych które potrzebne mi są do noszenia pod koszulą którą mam na wypust.

Problem jest taki, że szukam koszulek z ,,ciasnym kołnierzykiem"- mam dosłownie 2 takie i ciężko znaleźć coś w normalnych sklepach w galeriach. Po prostu wycięcie na szyję musi być ,, jak najwyższe". No nie wiem jak inaczej to opisać.
Po prostu aby było widać białą koszulkę przy szyi spod koszuli:)

Czaicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca ubranie, bo szukam sobie torby na ramię. Jako że galerie handlowe pokazały mi środkowy palec, może ktoś coś w internetach.

Wymagania:
-materiałowa, żadna skóra ani plastikowe błyszczące obrazki
-żeby nie była sztywna i dała się zgiąć/zwinąć
-wymiary: moja obecna już prawie się rozlatująca ma 24x26 cm, celowałbym w coś koło tego, >30 szerokości to dużo za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

o to to, przejdę się do sklepu i przymierzę.
Póki co mierzyłem w housie, CA i gdzies tam jeszcze i lipa, słabo przylega do szyi a i sam kołnierzyk jest dość szeroki, jestem szczupły mocno także to utrudnia zakup wydawać by się mogło tak głupiej i prostej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować