Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Zabezpieczenia PS3 zostały złamane?

79 postów w tym temacie

Już od dawna krązą plotki o tym jakoby zabezpieczenia PlayStation 3 zostały "złamane". Nawet dzisiaj widziałem filmik na którym jakiś facet włączył gre bez wkładania odpowiedniej płyty. Ciekawe czy to wszystko prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie video z YT to fake- faktycznie na 1:24 slychac dzwiek zasysania plyty :) Zapuscilem to na dosc glosnym systemie zeby miec jasnosc. Facet doslownie rownoczesnie zaczyna gadke, chyba zeby to zagluszyc :) Moge sie mylic, bo przez te paplanine moglem odebrac inny dzwiek z otoczenia, ale to brzmialo cholernie jak zasys i odpalenie, nawet w czasie sie zgadzalo :D BTW: dlaczego w momencie operacji ps3 nie ma na ekranie? Gdybym krecil taki filmik to z ps3 w kadrze, zeby uwiarygodnic pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A M$ non stop ma problemy z piractwem na Xklocka niech zrobi to samo co w PS3 i po sprawie. Chyba nie robi nic z piractwie aby mieć pretekst do usprawiedliwiania różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to była by szansa na UNDUB Project dla PS3?
Nie propaguje powyższych stwierdzeniem piractwa, tylko moją opinię, że angielski dubbing wypada bardzo słabo przy oryginalnych japońskich głosach w grach/anime. Spolszczenia/zangielszczenia kinowe FTW!

To jest moje zdanie i proszę na mnie najeżdżać, że skoro gra jest wydawana w Polsce to musi być po polsku, a jak chce oryginalne głosy to niech się nauczę japońskich krzaczków (bo już się tak tu zdarzało :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza taka plotka, że zostało złamane i pewnie nie ostatnia. I dlaczego druga częśc newsa jest pisana tak jakoby chlebak został tak złamany, że teraz będzie "chulaj duszy piekla nie ma"? Skoro to plotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pozostałe plotki były w 100% prawdziwe, złamanie nie oznacza jednak odpalenia gry!
Najpierw udało się kopiowanie zawartości płytki BR, później dostano się do pamięci podręcznej PS3 a teraz udało (?) się odpalić pierwsze "kopie zapasowe" z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest powód, który przesądził o zwycięstwie X360 nad PS3. Konsola MS została złamana błyskawicznie, więc wszyscy się na nią rzucili i grali na piratach. :)
Szczerze mówiąc nie sądzę, by plotki o złamaniu zabezpieczeń okazały się prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to oznacza dla uczciwych graczy? Kompletnie nic i jak pokazuje przykład PS2... kompletnie NIC :D.

Po drugie mam nadzieję że takie coś zrobią na 360 ;) od razu bym używał bo nie dość że instaluje grę to muszę za każdym razem wkładać płytkę.

A i po 3 wystarczy nowa wersja oprogramowania która dla sony raczej problematyczna nie jest i pewnie pozamiatane mogą mieć moderzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to nie znaczy, że piraci będą sobie teraz grać we wszystko bez problemów. Nawet, jeżeli można odpalić "kopię zapasową", to i tak trzeba mieć grę, lub nagrywarkę BD, lub przynajmniej duży dysk w konsoli i dużego pendrive''a, który grę przeniesie. PS3 dla zwykłego nielegalnego użytkownika jest po prostu jeszcze nieosiągalne :P Aczkolwiek Sony może się przestraszyć i stosować różne sztuczki, co już dla uczciwych użytkowników może nie być fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzieliśmy, że wcześniej czy później musiało do tego dojść. A 4 lata można uznać za zdecydowane później :-). Pytanie co będzie z tym dalej. Bo gdyby wprowadzili przykładowo wymóg grania on-line jedynie z najnowsza wersją oprogramowania (którego aktualizacja podejrzewam usunęłaby lukę), piraci byliby odcięci od sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak to wszyscy się na klocka rzucili bo został złamany . Z pewnością wszyscy pozbyli się gwarancji żeby na piratach hulać . Szczególnie przy tej awaryjności co kiedyś.
Zapewniam Cie że jest masa uczciwych graczy , którzy dokonują wyboru wśród gier ... finanse ich do tego zmuszają.Tacy ludzie to prawdziwi gracze w przeciwieństwie do piratów , którzy pobierają wszystko i grają w każdą grę.Logiczne że mają przesyt , stąd też ciągłe krytykowanie każdej gry.Jak za dużo to wszystko przestaje smakować.
Mam nadzieję że PS3 nie jest złamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam (poprawcie, jeśli się mylę) to dzięki złamaniu PS2, sprzedaż konsol chyba znacząco wzrosła?
Więc jeśli ma tak się powtórzyć z PS3, to niech się Sony zacznie cieszyć z przypływającej kasy. ;)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza złamanie PS3? Oryginalne gry powinny być tańsze, aby mogły konkurować z piratami. Zawsze uważałem, że obniżenie ceny gry przyniesie, wbrew pozorom, większe zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować