Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 02:28, xadras95 napisał:

Mam pytanie...Jak sprawdzal by sie Barb lub Paladyn walczacy mieczem na BN/singlu? I
w co mialbym dawac pkt?


Paladyn walczący mieczem jeżeli chodzi o klasycznego to klasa "Zealot" Używa zapału mam takiego na Bn dobry jest na PvM bo na duelach się nie sprawdza na PvM kosi co nie miara, wiem bo sam takiego mam na 95 levlu. Perf moze dociągnąć z mercem do 13k bez 10k :) Główny atak Zapał jego maxujesz pierwsze synergia to poświęcenie to też max.. premia od zapału .. święta tarcza Ofc Max :) dajesz na start jeden do śmiałości reszta idzie w skille śmiałość na końcu maksujesz. Główna Aura Fanatyzm dodaje premie do wszystkiego Ias czyli szybkość ataku Spory Dmg oraz AR <-- skuteczność a na koniec max smiałośc premia 15% na poziom do obrony od świętej Tarczy :) Co do barba to hmmmmm zalezy jaka klasa :P i na co go chcesz zrobić czy na TRĄBĘ czy na Podwójne Uderzenie :) i czy na gre PvP czy PVM

@RedSqll Co do resetu to wątpie czy będzie Blizz jeszcze nic nie podał ale nie powinno być go w tym roku i bardzo dobrze.. jak już będa przy końcówce do robienia patcha to pewnie podadzą konkretną datę tak jak w przypadku poprzednich resetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 05:04, Braveheart napisał:

> Mam pytanie...Jak sprawdzal by sie Barb lub Paladyn walczacy mieczem na BN/singlu?
I
> w co mialbym dawac pkt?

>Co do barba to hmmmmm zalezy jaka klasa :P i

Dnia 21.07.2009 o 05:04, Braveheart napisał:

na co go chcesz zrobić czy na TRĄBĘ czy na Podwójne Uderzenie :) i czy na gre PvP czy
PVM



Hmmm, chyba skusze sie na takiego palla, ale mam jeszcze pytanie. Czy Bara tworzy sie tylko na dwie bronie/rzucanie czy istnieje tez jakis build na bron dwureczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 07:48, xadras95 napisał:

Hmmm, chyba skusze sie na takiego palla, ale mam jeszcze pytanie. Czy Bara tworzy sie
tylko na dwie bronie/rzucanie czy istnieje tez jakis build na bron dwureczna?

Może być też Barb na Koncentrację lub Berserkera.
Poszukaj tu:
http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie-barbarzynca
http://forum.diablotrade.pl/index.php?showtopic=4
http://forums.d2trade.pl/lofiversion/index.php/f12.html

Dla bogatych
http://forum.d2traders.pl/Baba-CSer-t29549.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając na viście musze kilka razy uruchamiać diablo 2 ponieważ co chwila ekran robi się czarny i wtedy musze wyjść z gry albo zmienia mi ustawienia ekranu na 800x600 albo mniejsze.(zmiana rozdzielczości czasami występuje w trakcie odpalania kompa)Macie jakiś pomysł?|(jeszcze mi klucz cd wyłączyli ja nie moge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 00:42, elTadziko napisał:

Opłaca się dawać nekromantą w szkieletów-magów? Czytałem build, który odradzał to i proponował
wydać te punkty w glinianego golema...


Po co Sumonner ~~ Nudna postać IMO. Teraz 1st Q grasz na singlu czy na BN :) Wolisz rozgrywki PVP czy PVM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 01:00, Braveheart napisał:

> Opłaca się dawać nekromantą w szkieletów-magów? Czytałem build, który odradzał to
i proponował
> wydać te punkty w glinianego golema...

Po co Sumonner ~~ Nudna postać IMO. Teraz 1st Q grasz na singlu czy na BN :) Wolisz rozgrywki
PVP czy PVM ?


Na BN. Wolę PvM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 08:48, elTadziko napisał:

Na BN. Wolę PvM :P


To Why Sumonner... on na BN jest taki sobie z resztą wiele ludzi nie lubi Sumonnerow bo wkurzają ich wielka ilośc przywołanych ich a i tak nic nie są w stanie zrobić.. bo inny player zazwyczaj wykańcza monstra :)

Masz skromny fundusz czy na itemki czy taki w miare /? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:20, Braveheart napisał:

> Na BN. Wolę PvM :P

To Why Sumonner... on na BN jest taki sobie z resztą wiele ludzi nie lubi Sumonnerow
bo wkurzają ich wielka ilośc przywołanych ich a i tak nic nie są w stanie zrobić.. bo
inny player zazwyczaj wykańcza monstra :)

Masz skromny fundusz czy na itemki czy taki w miare /? ;>

Czemu summoner? Zawsze lubiłem przyzywaczy :P
Nie mam żadnego funduszu na itemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:54, elTadziko napisał:

Czemu summoner? Zawsze lubiłem przyzywaczy :P
Nie mam żadnego funduszu na itemki ;)


Czemu hmmm bo są słabi... Widziałem jednego Kozak Sumonerra ale na takiego by Cie stać nie było Dawał rade na UT rozwała Uberki :) Ale do tego potrzebna jest spora ilość istów bądź Hrsów żeby kupić odpowiednie itemty :)
słaby sumonner nie da rady szlielety beda bic godzinami potworki a na brsach sumonery sa nie mile widziani bo mogą spowodować crash gry na PvM moją pierwsza postacią był Zealot :) doz dzis go mam i kosi ładnie szybko i bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze po prawie 2 tygodniach od poprzedniego postu (i z rok od mojej wizyty tutaj :P), ale zagotowalo sie we mnie :) Summon slaby? Jedna z nielicznych postaci ktora radzi sobie w pojedynke dobrze na hellu nawet bez wypasionego sprzetu. Na poprzednim ladderze mialem wersje 20 w szkielety, 20 w ich podpakowanie, 20 duch kosci i 20 w wybuch zwlok + pojedyncze w klatwy. Teraz mam podobnego, tyle ze zamiast 20 w wybuch, dalem 20 w sz. magow i spokojnie ta fala ora na piekle. Podbiegasz, rzucasz zwiekszenie obrazen, potem wybuch zwlok i nie ma grupy przeciwnikow, wlacznie z a5 piekla, wiec bluzganie na tego necro to imo przesada. Nie musi sobie radzic z UT, bo zreszta malo ktora postac tam da sobie sama rade (tani smite na cb sie klania), ale do zwyklej zabawy postac wysmienita. Zachecam do zrobienia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kasy na itemki to polecam aske pod trapy, w ostatnim akcie w piekle może być problem (samemu), ale set Natali jest za p gemy i na pvp byłby problem z kimś kto ma enigme tylko.;-p a summoner może być trochę nudny x-D ale kto co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Diablo II normalnie może działać pod Vistę czy jest to nierealne?
Wyskakuje komunikat, że niezgodny, da ise to jakoś "naprawić" czy nici z gry?

W sumie to nieaktualne już, bo udało mi się do tego dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z keyami dostępnymi na Allegro? Za 13zł aż głupio nie wziąć tej gry, ale nie wiem, czy będzie możliwa gra w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:19, LESZ3u napisał:

Czy miał ktoś do czynienia z keyami dostępnymi na Allegro? Za 13zł aż głupio nie wziąć
tej gry, ale nie wiem, czy będzie możliwa gra w języku polskim.


ja kupiłem, problemów nie było.
plus jest taki, że teraz, mając kluczyk, ze strony Blizzarda możesz sobie ściągnąć pełną wersję z dodatkiem (dowolna wersja językowa o ile mnie pamięć nie myli, a na pewno polska i angielska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:23, Azra napisał:

> Czy miał ktoś do czynienia z keyami dostępnymi na Allegro? Za 13zł aż głupio nie
wziąć
> tej gry, ale nie wiem, czy będzie możliwa gra w języku polskim.

ja kupiłem, problemów nie było.
plus jest taki, że teraz, mając kluczyk, ze strony Blizzarda możesz sobie ściągnąć pełną
wersję z dodatkiem (dowolna wersja językowa o ile mnie pamięć nie myli, a na pewno polska
i angielska).


To by znaczyło, że za 13 zł można mieć legalną pełną wersję gry, nie wiem tylko czy z dodatkiem, czy nie, nie wiem też czy z możliwością grania przez BN. Hymmm, w porównaniu do 60 zł proponowanych przez CDP to jakoś strasznie mało, aż mi śmierdzi podstępem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech Ci śmierdzi, ja za 20 zeta kupiłem klucz do podstawki i dodatku, zassałem grę z OFICJALNEJ strony i grałem na Battle Necie.
nie wiem, jak goście sprzedający klucze na tym zarabiają i ile, ale jakoś mnie to nie obchodzi.
poza tym, pewnie większość z tych 60 złotych to koszty tłoczenia, pakowania i rozwożenia, sam kluczyk jest wart o wiele mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:32, Azra napisał:

niech Ci śmierdzi, ja za 20 zeta kupiłem klucz do podstawki i dodatku, zassałem grę z
OFICJALNEJ strony i grałem na Battle Necie.
nie wiem, jak goście sprzedający klucze na tym zarabiają i ile, ale jakoś mnie to nie
obchodzi.
poza tym, pewnie większość z tych 60 złotych to koszty tłoczenia, pakowania i rozwożenia,
sam kluczyk jest wart o wiele mniej :)


I tu pewnie masz rację, mimo wszystko i tak wolę swoją starą Złotą Edycję Diablo w połamanych, powycieranych pudełkach na 4 płytach CD, która kosztowała mnie 100 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować