• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Traitor

Sterownik do ATI Radeon X300/X550/X1050 (RV370) [Rozwiązany]

Pytanie

Znajdzie mi ktoś do tego sterownik? Sam jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Mam xp 32-bit. Ściągnąłem jeden sterownik (na innym forum pisali dla jakiegoś typa, że to to), ale coś jest nie tak. Karty graficznej ani monitora nie zmieniałem, a przy rozdzielczości 1280x1024 (zawsze jej używałem) ścina mi kawałek strony www po wciśnięciu "maksymalizuj". Dodatkowo strona się dziwnie przewija (jakby "przymula"), a przy starcie systemu ekran niemiłosiernie miga (potem już jest ok poza tym co napisałem wyżej). Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Karta może być zakurzona lub uszkodzona, i dlatego sprawia problemy. Stawiam na zakurzenie i zapewne nowe sterowniki wiele nie pomogą, ale pomóc mogą ;)

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13&lang=Polish

Ściągnij to większe rozmiarowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2010 o 11:55, Traitor napisał:

Znajdzie mi ktoś do tego sterownik? Sam jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Mam xp 32-bit.
Ściągnąłem jeden sterownik (na innym forum pisali dla jakiegoś typa, że to to), ale coś
jest nie tak. Karty graficznej ani monitora nie zmieniałem, a przy rozdzielczości 1280x1024
(zawsze jej używałem) ścina mi kawałek strony www po wciśnięciu "maksymalizuj". Dodatkowo
strona się dziwnie przewija (jakby "przymula"), a przy starcie systemu ekran niemiłosiernie
miga (potem już jest ok poza tym co napisałem wyżej). Dzięki za pomoc.



możesz jeszcze spróbować te
http://www.pobieralnia.pl/plik-552-radeon-omega-drivers.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2010 o 12:11, Kakarotto napisał:

Ściągnij to większe rozmiarowo ;)

Dzięki, działa. Nie wiem czemu wcześniej ściągnąłem to mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować