Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Dead Space 2 - temat ogólny

285 postów w tym temacie

hehe no niestety z ta aktywacja w dniu daty premiery niestety sie nie popisali :) Tyle juz gier mam w swojej kolekcji i jeszcze sie nigdy nie spotkalem zebym kurier przyjechal do mniez gra przed premiera i musialem czekac do daty premiery zeby sobie pograc...
na dodatek DRM + liczba aktywacji/dezaktywacji - 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg pomocy technicznej EA:

Gre można aktywować jednocześnie na 5 systemach i jest to działanie jednorazowe, wymagające dostępu do neta. Jeżeli jednak nie chcemy DS2 mieć skojarzonej z danym systemem, dezaktywujemy go na danym komputerze i możemy aktywować na innym.

Możemy więc gre zainstalować na 5 kompach jednocześnie i grać bez żadnych przeszkód. A wątpie, żeby ktoś miał potrzebe instalowania na większej ilości maszyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:56, blajo napisał:

hehe no niestety z ta aktywacja w dniu daty premiery niestety sie nie popisali :) Tyle
juz gier mam w swojej kolekcji i jeszcze sie nigdy nie spotkalem zebym kurier przyjechal
do mniez gra przed premiera i musialem czekac do daty premiery zeby sobie pograc...
na dodatek DRM + liczba aktywacji/dezaktywacji - 5 :(


ja tak samo jeszcze miałem z alien versus predator przyjecal do mnie przed premiara i tez musiałem czekac heheh
pozdr. outcastno1

P.S. baljo to tez twój nick z battlefield bc2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę Dead space 2 już 24 i jakoż iż nie mogłem wytrzymać , zainstalowałem ja na komputerze po czym wpisałem klucz w EADM . Ten zawiesił się na chwile po czym sprawdzam w zakładce moje gry a Dead space 2 tam nie ma. O co chodzi ? Mam rozumieć ze takowa pojawi w EADM dopiero gdy nastanie premiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 08:02, massive-77 napisał:

czy oni ta gre odblokuja dopiero jutro??
a czy to ma byc jakas konkretna godzina czy po godzinie 0:00 bedzie juz trybic?
wiecie cos?

Na Steam zostanie odblokowana za 16 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 09:17, prf napisał:

> czy oni ta gre odblokuja dopiero jutro??
> a czy to ma byc jakas konkretna godzina czy po godzinie 0:00 bedzie juz trybic?

> wiecie cos?
Na Steam zostanie odblokowana za 16 godzin.

ok thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mam wersję pudełkową ale z keyem postępujesz tak:

Ściągasz EADM, podczas instalacji zaciągnie poprawki. Rejestrujesz się, wyskakują trzy okienka - wybierasz trzecie od lewej - wbijasz klucz który zakupisz. Gra 28.01.11 o godzinie 00:01 pojawi się na Twoim panelu, klikasz download, ściągasz, instalujesz i grasz, Grasz, GRASZ! Bo gra przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pokazał grę na każdych z dostępnych ustawień graficznych tzn. niske, wysokie detale nie do końca orientuje się jakie w grze są dostępne, mam też nadzieje znaleźć jutro w mm edycje kolekcjonerską ds''a 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 14:22, Maddey napisał:

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pokazał grę na każdych z dostępnych ustawień graficznych
tzn. niske, wysokie detale nie do końca orientuje się jakie w grze są dostępne, mam też
nadzieje znaleźć jutro w mm edycje kolekcjonerską ds''a 2 :)



CO do kolekcjonerki: w Kaliskim MM jest tego PEŁNO za 159 zł.
Screeny wrzucę wieczorkiem, ok? Na wysokich ustawianiach grafiki gra kopie jaja.
Na moim laptopie: i5, 4GB Ram, gtx260m 1GB vRam - gra zapieprza jak głupia, świetna optymalizacja. Miejcie na uwadze, że mój laptopowy gtx260m odpowiada osiągami gdzieś stacjonarnemu GF 9800GTX więc bez rewelacji.
Reasumując: gra jest świetnie zoptymalizowana więc jeśli "jedynka" grała to "dwójka" też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:49, mw89info napisał:

> Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pokazał grę na każdych z dostępnych ustawień
graficznych
> tzn. niske, wysokie detale nie do końca orientuje się jakie w grze są dostępne,
mam też
> nadzieje znaleźć jutro w mm edycje kolekcjonerską ds''a 2 :)


CO do kolekcjonerki: w Kaliskim MM jest tego PEŁNO za 159 zł.
Screeny wrzucę wieczorkiem, ok? Na wysokich ustawianiach grafiki gra kopie jaja.
Na moim laptopie: i5, 4GB Ram, gtx260m 1GB vRam - gra zapieprza jak głupia, świetna optymalizacja.
Miejcie na uwadze, że mój laptopowy gtx260m odpowiada osiągami gdzieś stacjonarnemu GF
9800GTX więc bez rewelacji.
Reasumując: gra jest świetnie zoptymalizowana więc jeśli "jedynka" grała to "dwójka"
też będzie.

Wielkie dzięki :)
Co do wymagań, mam podobnego lapka :)
W toruńskim mm pewnie też będzie, i oby w tej samej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dopiero 2h, ale gra jest fajna (kupiona 26 w MM, ale po zmianie serwera proxy na USA, program przeszedł sprawdzanie daty wydania). Niepokoi mnie tylko jedno. Gra raz się wysypała (po śmierci głównego bohatera) temp procesora wynosiła wtedy 51C a rdzeni ok 54C, więc mam nadzieję, że to wina programu a nie przegrzanego procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nieźle sprzęt grzeje przy tej grze. Dwa posty wyżej zamieściłem specyfikację. Dodatkowo lapka stawiam na logitech cooling lapdesk N700 i nic to nie daje. :) Pocieszę Cię tym, że miałem podobne temperatury i nie wywaliło mnie z gry. Prawdopodobnie zwykła zwiecha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować