Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W/mo na pvp - w 99% noob
w/mo na pve- 99% rusher i noob
w/mo na pve/pvp - dlatego ze czyjs chory umysł rpgowca wpadł na pomysł ze w/mo to palladyn.
Oczywiscie to moze byc krzywdzące dla niektórych, ale tak niestety bywa. ofc zalezy gdzie widziałes w/mo jesli np w droknar to pewnie z okazji weekendu farmia trole. Jest tez kilka innych farmów na w/mo aleeeeeee..... jakos w/mo nie lubie i staram sie unikac tej kombinacji. Chyba mam wstręt do meding:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 02:31, walgierz napisał:

Wg price check gur ( http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3036210 ) 25-30k.
Na pewno nie zaszkodzi za tyle go wstawić na guru. Jak nie sprzedasz, to cenę zmniejszysz ;)

Wiesz, to po ile wystawiają na guru, nie świadczy o tym, że za tyle zostanie sprzedane. Tyle, co napisałeś warty jest Rotwing (bardzo podobny do tego), ten co najwyżej 10k.

Jak się (nie) podobają zmiany? Skille Ele i Derva wg mnie mocno przesadzone, będą nerfy niedługo ^^ Tak samo ten skill Sina dla Warka + Wild Blow = gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista dzisiejszych zmian znajduje się chociażby tutaj:

http://wiki.guildwars.com/wiki/Game_updates

Podobnie jak qrczak90, uważam że niektóre ze skilli są mocno przesadzone... O ile na te skille od frakcji trzeba się trochę nasilić, te sunspear dość łatwo dają niezły power-up. Ale ciekawie, że tytuły zaczynają dawać coraz większe korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:52, Solstheim napisał:

W/mo na pvp - w 99% noob
w/mo na pve- 99% rusher i noob
w/mo na pve/pvp - dlatego ze czyjs chory umysł rpgowca wpadł na pomysł ze w/mo to palladyn.
Oczywiscie to moze byc krzywdzące dla niektórych, ale tak niestety bywa. ofc zalezy gdzie
widziałes w/mo jesli np w droknar to pewnie z okazji weekendu farmia trole. Jest tez kilka
innych farmów na w/mo aleeeeeee..... jakos w/mo nie lubie i staram sie unikac tej kombinacji.
Chyba mam wstręt do meding:P


Bzdury gadasz panie, myślisz stereotypami. W/mo na pve widuje się często, często to właśnie "paladyn", prawda, ale często powodem takiego wyboru jest też hard res. Nie każdy w/mo musi nosić ze sobą mending czy healing hand, tudzież inne skille monka. Nooba można spotkać wszędzie, np. warka z golemem, rangera ze skillami ele (i nie chodzi mi o conjure X; bo skille rangera za mały dmg maja ^^, na własne oczy widziałem) czy ele z petem.

A co do rushowania, wcale nie mnie lamerkie są postacie support/nukerzy, który powinni stać z tyłu, tymczasem pchaja się do porzodu nie rozumiejąć jak działa agro czy obieranie celów przez mobki. A potem jest, że to wina warka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
A mianowicie na jakim poziomie utrzymują się ceny podstawki GW. Niedługo rozpocznę swoją przygodę z Guild Wars, gdyż WoW jest moim zdanie słabszy pod wieloma względami np. trochę komiksowa i słaba grafika (niektórzy ją lubią, a ja nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiscie to moze byc krzywdzące dla niektórych, ale tak niestety bywa.
Ok , ale przeciez napisałem , ze to mozse byc krzywdzące ale niestety to jest moje doswiadczenie z w/mo. Nieraz miałem w teamie w/mo który myslał ze meding= niezniszczalnosc. Ok moze tak nie jest, ale ktos kiedys wymyślił odpowiedzialnośc zbiorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:08, qrczak90 napisał:

Wiesz, to po ile wystawiają na guru, nie świadczy o tym, że za tyle zostanie sprzedane. Tyle, co napisałeś warty jest Rotwing (bardzo podobny do tego), ten co najwyżej 10k.


W tych zestawieniach są ceny zakończonych transakcji, a nie startowe.
A post był edytowany niedawno. Zgodzisz się chyba, że nie zaszkodzi wystawić go za 25k, bo najwyżej się nie sprzeda - nic się nie traci przecież. No chyba, że naszemu koledze zależy na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:52, Solstheim napisał:

w/mo na pve- 99% rusher i noob


No dzięki. 90% czasu moją główną postacią gram W/Mo, a za takiego strasznego nooba się nie mam. Rushowanie też zdarza mi się rzadko i tylko w wyniku pomyłki a nie głupoty ;P
Praktycznie rzecz biorąc Mo biorę tylko ze względu na Rebirth, który nie raz uratował mi tyłek.
A paladynami się brzydzę, więc na pewno nie dlatego wziąłem taką kombinację ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ciemny jestem...Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi Polskimy dyskrytami, a jeszcze wcześniej co to jest ten dyskryt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:08, qrczak90 napisał:

Jak się (nie) podobają zmiany? Skille Ele i Derva wg mnie mocno przesadzone, będą nerfy niedługo
^^


Aura of holy might dla derva wygląda świetnie :] Może i przesadzone, ale to i tak tylko do pve, więc whatever... Zaś w SR jak dla mnie super zmiana. Idę wypróbować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrykty to kopie danej lokacji z dopiskiem dla kogo, np. na dystrykcie angielskim spotkasz tych, co mówią po angielsku, na niemieckim - po niemiecku itp.
A Polskie dystrykty to dyskusja nad tym, czy będą dystrykty dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:07, Crazy frogus napisał:

A Polskie dystrykty to dyskusja nad tym, czy będą dystrykty dla Polaków.


Ach, dzięki, teraz rozumiem dlaczego tylu ludzi się za tym podpisuję...Tyle że to niestety im nic nie da, trzeba te ileś setek gier kupić i juź :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż zarysowała mi się płyta z grą Guild Wars. W gwarancji pisze że wymienia się dosłownie wszystko (razem z pudełkiem itd). I tu jest problem. Guild Wars to gra internetowa i jeśli dajecie wszystko nawe to kod atkywujący konto też?? Ja nie chce stracić dotychczasowych postaci ani konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:18, Szynpol napisał:

Otóż zarysowała mi się płyta z grą Guild Wars. W gwarancji pisze że wymienia się dosłownie
wszystko (razem z pudełkiem itd). I tu jest problem. Guild Wars to gra internetowa i jeśli
dajecie wszystko nawe to kod atkywujący konto też?? Ja nie chce stracić dotychczasowych postaci
ani konta.


Z tego co mi wiadomo ktoś chciał/próbował/myślał nad tym czy by mu wymienili także cd-keya i doszli(ci z forum) do wniosku że wymieniają tylko płytę. A nawet jakbyś dostał ten klucz nowy to przecież nie musisz na nowo grać :P, grałbyś dalej na tym swoim koncie co teraz masz, nic bys nie stracił.. Ale i tak nie dostaniesz nowego cd-keya :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam tylko, że do gry w GW nie jest Ci potrzebna płytka - wszystkie dane można pobrać z Internetu, a przechowywane będą na dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przechowywane będą na dysku twardym.

A tak się spytam gdzie są ściągane te aktualizacje, mapy itp.. ? Bo mi się nie chce znowu ściągać a szykuje się reinstalka Windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować