Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 14:18, bartek_kawa napisał:

> A można wiedzieć co to ten graal? :)
>
Daje +100 hp, +10 energy +1 do atrybutów na 30 minut ;)

WTF? Przecież to jest najgorsze co może być, rozumiem zwoje dodające expa ale to to jest przegięcie. Przynajmniej będę miał co brać na farm, jak kupię kiedyś tego ENa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wycene:)Jak da sie jakies dobre ulepszenia wyciagnac i sprzedac to tez mowcie:)

P.S Ktore ulepszania od zywilow mozna sprzedac po dobrych cenach ?(takie jak ta raczka do miecza co dalem)

20070826151103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:43, Master J napisał:

Prośba o wycenę.


188 golda :)
Tarcza powinna mieć 16 armoru.
Możesz wyciągnąć +28hp ale ciężko będzie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:12, KonLee napisał:

Prosze o wycene:)Jak da sie jakies dobre ulepszenia wyciagnac i sprzedac to tez mowcie:)

P.S Ktore ulepszania od zywilow mozna sprzedac po dobrych cenach ?(takie jak ta raczka do miecza
co dalem)


-Z Dragon Sworda wyjmujesz +25HP.
-Fiery sword hilt wart ok.500g
-inscribed staff warta może z 2k
-great axe-merch
-wooden boar scpter-popularny.Może ze 3k,ale raczej nie sprzedasz
-earth staff-merch
-Gemstone axe-proponuje wsadzić inskrypcję "measure for measures" i walnąć ją expert salvage kitem-może wyjmiesz kamień.
-Iridescent Aegis-jakieś 10k na aukcjach guru
To zielsko dziś też mia wypadło,ale nie mam pojęcia ile jest warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ludkowie może nieco lamerskie pytanko ale mnie interesuje - w sumie 2 pytanka :D

1. Czy jak kupię grę - to muszę później płacić jakieś abonamenty lub innego rodzaju opłaty ?

2. Czy gra jest spolszczona i czy ma to jakieś znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:43, Prometeusz napisał:

witam ludkowie może nieco lamerskie pytanko ale mnie interesuje - w sumie 2 pytanka :D

1. Czy jak kupię grę - to muszę później płacić jakieś abonamenty lub innego rodzaju opłaty
?

kupujesz grę i grasz ile chcesz. jedyną opłatą jaką ponosisz jest opłacenie rachunku za internet ;]

Dnia 26.08.2007 o 17:43, Prometeusz napisał:

2. Czy gra jest spolszczona i czy ma to jakieś znaczenie ?

tak, w opcjach możesz wybrać sobie prawie dowolną wersję językową. ważne jest jednak to, że większość graczy używa angielskich nazw (lokacji, broni, questów itp) - więc warto się z tym zapoznać. dodatkowo, można przełączać się (poprzez naciśnięcie prawego ctrl) pomiędzy dwoma wersjami językowymi (na przykład polską i angielską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:43, Prometeusz napisał:

witam ludkowie może nieco lamerskie pytanko ale mnie interesuje - w sumie 2 pytanka :D

1. Czy jak kupię grę - to muszę później płacić jakieś abonamenty lub innego rodzaju opłaty
?

2. Czy gra jest spolszczona i czy ma to jakieś znaczenie ?

Czy tak trudno jest wejść w sklep gram.pl, potem w opis GuildWars i przeczytać kawałek opisu?????
Cytując:
Ad1
"Nie wymaga opłat abonamentowych!"
Ad2
"Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:46, Azrathel napisał:

> witam ludkowie może nieco lamerskie pytanko ale mnie interesuje - w sumie 2 pytanka :D

>
> 1. Czy jak kupię grę - to muszę później płacić jakieś abonamenty lub innego rodzaju opłaty

> ?
kupujesz grę i grasz ile chcesz. jedyną opłatą jaką ponosisz jest opłacenie rachunku za internet
;]
> 2. Czy gra jest spolszczona i czy ma to jakieś znaczenie ?
tak, w opcjach możesz wybrać sobie prawie dowolną wersję językową. ważne jest jednak to, że
większość graczy używa angielskich nazw (lokacji, broni, questów itp) - więc warto się z tym
zapoznać. dodatkowo, można przełączać się (poprzez naciśnięcie prawego ctrl) pomiędzy dwoma
wersjami językowymi (na przykład polską i angielską).


Dzięki serdeczne :D moje 2 pytanie spowodowane tym iż jestem na obczyźnie i pewnie i tak polskiej wersji nie będzie :D ale mam ochotę na jakiegoś MMORPG :D ale z tego co czytałem w CDA ludków gra sporo to nie powinno być problemów a widzę że forum też nieźle śmiga :D

ok jeszcze raz thx i pozdro 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:48, czapla56 napisał:

> witam ludkowie może nieco lamerskie pytanko ale mnie interesuje - w sumie 2 pytanka :D

>
> 1. Czy jak kupię grę - to muszę później płacić jakieś abonamenty lub innego rodzaju opłaty

> ?
>
> 2. Czy gra jest spolszczona i czy ma to jakieś znaczenie ?
>
Czy tak trudno jest wejść w sklep gram.pl, potem w opis GuildWars i przeczytać kawałek opisu?????
Cytując:
Ad1
"Nie wymaga opłat abonamentowych!"
Ad2
"Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)"



hehehe
co racja to racja :D ale że zaraz zamykają sklep a widzę że na forum są ludzie to poszedłem na łatwiznę - przepraszam więcej się nie powtórzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 17:49, Prometeusz napisał:

Dzięki serdeczne :D moje 2 pytanie spowodowane tym iż jestem na obczyźnie i pewnie i tak polskiej
wersji nie będzie :D ale mam ochotę na jakiegoś MMORPG :D ale z tego co czytałem w CDA ludków
gra sporo to nie powinno być problemów a widzę że forum też nieźle śmiga :D


Guild Warsa możesz kupić nawet w Rejkiawiku albo Bangladeszu - nie ma to żadnego znaczenia. język ustawiasz sobie w opcjach gry, po polsku możesz grać będąc na drugim końcu świata.

czapla -> więcej znaków zapytania się nie dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Owszem dało się, ale po co... :)
Powiedz sam, czy to pytanie nie było trochę bez sensu jeśli masz wyraźny opis gry w sklepie gram.pl
Poza tym było bardzo często zadawane... :)
Prometeusz ---> Jak to zamykają sklep xD Przecież ja mówię o tym internetowym sklepie :) Link masz na samym końcu tego paska, gdzie kliknąłeś forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 17:56, czapla56 napisał:

Powiedz sam, czy to pytanie nie było trochę bez sensu jeśli masz wyraźny opis gry w sklepie
gram.pl

wiesz, mnie też by się nie chciało szukać i wolałbym pójść na łatwiznę i po prostu zapytać...

Dnia 26.08.2007 o 17:56, czapla56 napisał:

Poza tym było bardzo często zadawane... :)

prosta zasada - nie masz ochoty, nie odpowiadaj.
EOT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:00, Azrathel napisał:

wiesz, mnie też by się nie chciało szukać i wolałbym pójść na łatwiznę i po prostu zapytać...

Wejdź sam i zobacz czy jest tam napisane w skomplikowany sposób i czy trzeba nad tym myśleć... :) Wg. mnie łatwizna to sprawdzić tam, niż czekać na odpowiedź na forum :)

Dnia 26.08.2007 o 18:00, Azrathel napisał:

EOT ;]

Mimo wszystko musiałem :)
EOT :P do niczego i tak to nie doprowadzi a trochę spamujemy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:00, Azrathel napisał:

wiesz, mnie też by się nie chciało szukać i wolałbym pójść na łatwiznę i po prostu zapytać...


za to chciałoby Ci się wejść na forum, znaleźć temat i pisać post?
Taka moja refleksja po dwóch dniach grania w gwen.. jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany na kupno dodatku, to od siebie mogę powiedzieć, że jest wart każdej złotówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 17:56, czapla56 napisał:

/.../
Prometeusz ---> Jak to zamykają sklep xD Przecież ja mówię o tym internetowym sklepie
:) Link masz na samym końcu tego paska, gdzie kliknąłeś forum xD



hehehe
--> czapla specjalnie dla ciebie wyjaśniam :D - nie przebywam aktualnie w Polsce więc nie kupię gry przez neta (koszt przesyłki za granicę często przekracza wartość przesyłki) w sklepie gram choć mam tam już pokaźną sumkę do odjęcia od ceny bo zawsze będąc w kraju robię zapas :D

niestety spóźniłem i kupię grę jutro a co do czytania recenzji w sklepach internetowych :D:D:D powodzenia :D ja wole opierać się na opiniach graczy lub znajomych :D więc z reguły na recenzje nie zaglądam :D

ale jak już pisałem postaram się poprawić i kolejne pytania zadawać dotyczące czegoś co nie jest dla wszystkich dawno już wiadome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie liczby postaci na koncie.
Zamierzam zacząć zabawę z tą grą razem z siostrą. W opisie w sklepie gram.pl jest wzmianka o 4 postaciach na konto. To trochę mało, czy można gdzieś przekopiować "nieużywane" aktualnie postacie, ewentualnie usuwać "eksperymentalne". Pytam w kontekście Diablo 2, gdzie mieliśmy ok. 30 postaci (samych czarodziejek 7 :), część dla uniknięcia bałaganu kopiowało się na dyskietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:17, Prometeusz napisał:

--> czapla specjalnie dla ciebie wyjaśniam :D - nie przebywam aktualnie w Polsce więc nie
kupię gry przez neta (koszt przesyłki za granicę często przekracza wartość przesyłki) w sklepie
gram choć mam tam już pokaźną sumkę do odjęcia od ceny bo zawsze będąc w kraju robię zapas
:D

Nic nie mówiłem na temat kupowania, lecz o samo wejście w sklep i sprawdzenie tam :P

Dnia 26.08.2007 o 18:17, Prometeusz napisał:

niestety spóźniłem i kupię grę jutro a co do czytania recenzji w sklepach internetowych :D:D:D
powodzenia :D ja wole opierać się na opiniach graczy lub znajomych :D więc z reguły na recenzje
nie zaglądam :D

Rozumiem Cię, jednak w tym wypadku nie chodziło mi tyle o przeczytanie recenzji, co o sprawdzenie informacji na temat gry :) Pisze tam o języku, abonamencie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:22, Uspatente napisał:

Pytanie odnośnie liczby postaci na koncie.
Zamierzam zacząć zabawę z tą grą razem z siostrą. W opisie w sklepie gram.pl jest wzmianka
o 4 postaciach na konto. To trochę mało, czy można gdzieś przekopiować "nieużywane" aktualnie
postacie, ewentualnie usuwać "eksperymentalne". Pytam w kontekście Diablo 2, gdzie mieliśmy
ok. 30 postaci (samych czarodziejek 7 :), część dla uniknięcia bałaganu kopiowało się na dyskietki.

Niestety, nie można kopiować postaci na dyskietki :D W samej kampanii Prophecies masz dostępne 4 sloty na postaci, na których możesz swobodnie tworzyć i kasować postacie. Z kolejnymi kampaniami (Factions i Nightfall. Nie czytałem jak jest z Eye Of The North:P ) masz kolejne dodatkowe 2 sloty. Możesz także dokupić sam slot, bez kupowania innych kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować