Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 02:16, walgierz napisał:

Szczerze? U nas takie itemki (a często i dużo lepsze) to rozdaje się za darmo ^^
No, ale wiele zależy od skina przedmiotów i req. W każdym razie (jeśli przedmioty są na req
9-10), to tragedii nie ma.


"U nas"? tzn. pewnie w twojej gildii. Jeśli tak, to gratuluje wyboru tak bogatej:) W każdym razie, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już mam ale muszę powiedzieć że spodziewałem się więcej miast sad.gif Ilość miast zawsze jakoś tak koloryzuje długość gry smile.gif Nom, czyli prawdziwy dodatek.

PS. Grę zakupiłem wczoraj w Empie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 02:22, sinir napisał:

"U nas"? tzn. pewnie w twojej gildii. Jeśli tak, to gratuluje wyboru tak bogatej:)

Nie chodzi o to, że jesteśmy bogatą gildią, czy mamy "bogatych" membersów tylko o to, że nie uznajemy handlu w gildii - chyba, że obie strony dogadają się inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, my jesteśmy bogatą gildią ;]

Łeber--> no własnie, ja też niedawno sprzedałem 15^50 mursaata za 75k, ale 15/stance to chyba najtańszy up dla rangera... w sumie nie wiem czemu, on ma dużo stance''ów i często sie używa, ale to nie mój problem bo rangera skasowałem dawno już ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:10, Budo napisał:

/.../

Eee, my jesteśmy bogatą gildią ;]

Hehehe - ja tam nic nie wiem na ten temat. :D Na pewno jesteśmy bogaci we wspaniałych ludzi tworzących tę gildię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, jak próbuje się zalogować do guild warsa, to w oknie startowym (tym w którym nie można nic nacisnąć, jest tylko ładowanie) kiedy jest napisane "Łączenie z ArenaNet" ciągle mam 0%. Co mam teraz zrobić? A może któryś z was ma ten sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 02:22, sinir napisał:

"U nas"? tzn. pewnie w twojej gildii. Jeśli tak, to gratuluje wyboru tak bogatej:) W każdym
razie, dzięki za odpowiedź.

Chłopaku,w gildii w której jestem ja rozdaje bez problemu przedmioty max.dmg 15>50 albo 20/20 za totalne friko.Oczywiscie są to przedmioty niebieskie od kolekcjonerów.Wczoraj dałem kolesiowi 2 laski-jedna oparta na ogniu a druga na iluzjach dla jego mesmera na lv8 :)

Pajonk->kogo widze po długiej nieobecności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:04, Krejt napisał:

"Knock, knock."

"Who''s th--"

"Interrupting mesmer."


ROTFL tak zwany :D Sam wpis na uncyclopedii też... nieprzeciętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co przeczytałem, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zagram moją główną postacią... Dopóki nie wiedziałem, jaka jest prawdziwa rola monka to grało się dobrze... Ale teraz :| będę uciekał na każde GLF ^^

Cały artykuł jest niesamowity :D Zwłaszcza ten "Warning!" na dole... Także lepiej uciekajcie jak zmienię sobie poboczną profesję na Me :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 02:16, walgierz napisał:

Szczerze? U nas takie itemki (a często i dużo lepsze) to rozdaje się za darmo ^^


To masz fajnie, bo u mnie w gildii zrobiła się ostatnio taka kultura i atmosfera, że poważnie myślę o zmianie. Tylko na guild czacie ciągle jakieś ---, ---. ---, ---. Opcję filtrowania rozmów mam włączoną. ;) A było tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:55, Prometeusz napisał:

czy kto używa pada do gry w Guild Wars i czy jest taka możliwość :D ??


Nie, nikt nie używa. Moge to powiedziec z cała pewnością. Po prostu na padzie nie dałoby się grac dobrze. Za duzo przycisków się naraz używa w trakcie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:55, Robert'cik napisał:

To masz fajnie, bo u mnie w gildii zrobiła się ostatnio taka kultura i atmosfera, że poważnie myślę o zmianie. Tylko na guild czacie ciągle jakieś ---, ---. ---, ---. Opcję filtrowania rozmów mam włączoną. ;) A było tak fajnie...


Bo zasady rekrutacji są ważne. Wczoraj chyba widziałem taką akcję - w Kamadanie stała jak zwykle grupka niewyżytych dzieci, obrzucających się nawzajem niewymyślnymi epitetami (wszak by coś wymyślić, trza rozum mieć). Całymi seriami leciały wyrazy na k, ch, p, s i "pedały". Po jakimś czasie jeden z uczestników "zabawy" zaczął wrzeszczeć, że prowadzi nabór do gildii i bierze wszystkich ;| To z całą pewnością będzie zgrana gildia, prezentująca poziom...
BTW - Wyrobiłem sobie już nawyk wyłączania "local" gdy tylko pojawiam się w Kamadanie lub innym dużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:17, hammerfall87 napisał:

gw w tibie sie zamienia przez naszych rodaków


a czy myślisz, że Anglicy, Hiszpanie czy Niemcy nie mają w swoich szeregach takich czarnych owiec?
my po prostu bardziej zwracamy uwagę na naszych rodaków, bo mówimy w tym samym języku - i wszelkie wyzwiska, przekleństwa itp. bardziej rzucają nam się w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:26, Azrathel napisał:

/.../


Słuszna uwaga... Ostatnio miałem takiego oszołoma w drużynie. Wyjść się nie opłacało, bo całkiem dobrze młucił, poza tym środek misji był... Koleś non stop mazał coś po mini-mapie, rysował pewne narządy rozrodcze, obrazowo przedstawiał je również na czacie... Odruchowo zapytałem go po angielsku, czy przypadkiem nie jest z Polski :P Na co odpowiedział oburzony: "No way! I come form Spanish" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:30, Bartuc napisał:

Odruchowo zapytałem go po angielsku, czy przypadkiem nie jest z Polski :P Na co odpowiedział oburzony: "No way! I come form Spanish" ^^


Jego wypowiedź pozwala stwierdzić, że:

a) nie zna dobrze angielskiego
lub
b) jednak był z Polski

Co do samej kultury graczy... Mimo, że inne narodowości klną i robią wiochę, to nie na taką skalę, jak nasi Rodacy. Wystarczy posiedzieć chwilę na polskim disie i pół godziny na angielskim czy niemieckim - 99% szans, że Polacy przeklną więcej w krótszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować