Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 19:44, Ostrowiak napisał:

Np, przewertuj sobie jeszcze przypięte posty aby podstaw się nauczyć i leć ratować świat
(i mieć z tego zysk) :)

To zrobiłem już przy okazji grania w triala ;] Ale trial to co innego, tam nawet heńków się zabrać nie da.
Do gry motywuje się tym, że po przejściu kampanii mogę zacząć grać w PVP albo inną klasą(zacząłem od woja, może teraz mesmera wezmę?)przejdę kampanię jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:26, Ostrowiak napisał:

M`owisz o askalonie w proph? To dopiero wycinek fabuły, henche są potem.

Czyli henche pojawiają się

Spoiler

po przemianie Askalonu?


Swoją drogą, nie wiem czy nie zacząć od Nightfalla - w jednym z FAQ w przyklejonym poście gramowicz tak zaradził. Bo dla mnie fabuła schodzi na drugi plan, jeśli chodzi o Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO NF jest najfajniejszą kampanią (sam od niej zaczynałem), ale pamiętam jeszcze jaki mętlik miałem przez nią w głowie. Natłok skilli (w pierwszych kilkinastu minutach bombarduje Cię tyle "unlocked, unlocked", że naprawdę nie wiadomo, za co się zabrać). Herosi też dla nowego gracza nie są żadną pomocą (pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że na tym etapie gry henchowie nawet lepiej by sobie radzili;)). Tak więc, może lepiej przymknąć oko na grafikę w Prophecies i najpierw zająć się właśnie tą kampanią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 14:40, Va-Dim napisał:

IMO NF jest najfajniejszą kampanią (sam od niej zaczynałem), ale pamiętam jeszcze jaki
mętlik miałem przez nią w głowie. Natłok skilli (w pierwszych kilkinastu minutach bombarduje
Cię tyle "unlocked, unlocked", że naprawdę nie wiadomo, za co się zabrać). Herosi też
dla nowego gracza nie są żadną pomocą (pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że na tym
etapie gry henchowie nawet lepiej by sobie radzili;)). Tak więc, może lepiej przymknąć
oko na grafikę w Prophecies i najpierw zająć się właśnie tą kampanią;)

Dobrze wiedzieć ;) Ale jeszcze zobaczę, bo na wirtusie gdzie będę zamawiał dodatkowo Battlefronta 2, nie ma Nightfalla :(
Edit: Na ultimie jest nightfall i Battlefront, tak wiec tam zamówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gram od roku z małym hakiem, więc to mogło mi już umknąć. Ale przyznam, że ktoś kto wpadł na 55HP musiał być pozytywnie szalony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę kupić drugą kampanie (pewnie NF) i czy można gdzieś zakupić samą kartę z kodem i czy będzie to tańsze niż z platynowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:09, Orion napisał:

Mam pytanie. Chcę kupić drugą kampanie (pewnie NF) i czy można gdzieś zakupić samą kartę
z kodem i czy będzie to tańsze niż z platynowej?

Na guildwars.com zapewne można. Ale czy tańsze, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:09, Kirabaxior napisał:

> Mam pytanie. Chcę kupić drugą kampanie (pewnie NF) i czy można gdzieś zakupić samą
kartę
> z kodem i czy będzie to tańsze niż z platynowej?
Na guildwars.com zapewne można. Ale czy tańsze, to nie wiem.


heh, właśnie znalazłem to w sklepie gram.pl :) już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie - do opisu działania skilli: "When this spirit dies, all creatures within its range that..." chodzi o faktycznie wszystkie istoty czyli my, nasza drużyna sojusznicy; czy działanie dotyczy tylko wrogów?
Większość duchów zostawianych przez łowce ma w opisie "działania" all creatures (na wiki) i troche to dziwne, że moje duchy beda szkodzić mojej drużynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o którego duszka ci chodzi, ale niektóre rzeczywiście mogą zaszkodzić twojemu teamowi. Weźmy np. taki EoE...bodajże Skraj Wymarcia. On działa na wszystkich. Zależy od duszka, bo niektóre szkodzą tylko teamowi wroga. Wtedy masz napisane bodajże all enemies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, pamietasz moze ile mniej wiecej trwalo wyjasnianie sprawy z NCsoftem w sprawie zbanowania?
Wczoraj ukradli mi konto i juz co prawda udalo mi sie dojsc do momentu wysylania potwierdzen zakupu itp, ale procedura jest podobna wiec nie zaszkodzi zapytac ;)

edit
zapomnialem o funkcji odpowiedz, sic :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:09, Orion napisał:

Mam pytanie. Chcę kupić drugą kampanie (pewnie NF) i czy można gdzieś zakupić samą kartę
z kodem i czy będzie to tańsze niż z platynowej?


Bliżej niż myślisz :P http://www.gram.pl/sk2_9gjjHu3_Guild_Wars_Nightfall_klucz_aktywacyjny.html

edit: ajć pośpieszyłem sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szybciutko, dosłownie na dniach. Już pierwszego dnia po wysłaniu skontaktował się ze mną jakiś mg, a potem kolejny i banik był zdjęty, łącznie ze 3 dni może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie pewnie wiele razy się powtarzało. Jest dość "noobowskie"... Jaka klasa najlepsza jest do "farmienia" mając tylko Prop., FC i NF?

Sądzę, że elementalista (po ilości "buildów" na PvX), ale nie jestem pewien.
Ale mnich ma chyba najłatwiejszy "farm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:05, Grinczar napisał:

To pytanie pewnie wiele razy się powtarzało. Jest dość "noobowskie"... Jaka klasa najlepsza
jest do "farmienia" mając tylko Prop., FC i NF?


Nie koniecznie najlepsza, ale meta to meta

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:A/E_Perma_Sliver_Form

Perma wyfarmisz dosc wiele

a takze

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:Team_-_600/Smite_FoW

600 hp monk tez w roznych miejscach naprawde dobrze sobie radzi, niekoniecznie ten sam build aczkolwiek zasada jest ta sama tylko czasem jeden czy 2 skille sie roznia u smita czy 600hp.

@Budo
Widzialem ze cos tam na gw.pl narzekali, ale osobiscie dostalem odpowiedz juz dzisiaj, i tak mniej wiecej wypada po jednym mejlu na dzien z obydwu stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:05, Grinczar napisał:

To pytanie pewnie wiele razy się powtarzało. Jest dość "noobowskie"... Jaka klasa najlepsza
jest do "farmienia" mając tylko Prop., FC i NF?


Musisz popatrzeć po buildach i sprawdzić jakie mają skille buildy z skillami z GWEN odpadają. Dlatego odpada perma z sliver armorem, bo 1 skill EoTN czyli nie utrzymasz SF-a, 5 skill EoTN mniejszy dmg choć niektórych bossów da się załatwić bez tego skilla, 7 skill EoTN również mniejszy dmg teoretycznie można zastąpić go Intensity choć ma o 15 sekund dłuższy recharg.

Buildy oparte na 55hp czyli Mo lub N. Choć najlepiej byłby kupić GWEN i wtedy będziesz miał pełen wachlarz możliwości. Nie bardzo rozumiem dlaczego mając 3 kampanie nie kupić dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować