Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 16:17, DambialkoX napisał:

Łeh.. czekam już prawie 4 miechy na nowe hasło i nic. Z tydzień temu napisałem do nich
formularz zgłoszeniowy o skradzonym koncie, napisałem all, wysłałem zdjęcia z Game Card
Activation i nic. Mam jakieś szanse, że odzyskam konto ?

Szanse masz, mój brat czekał 2 tygodnie od wysłania formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:21, Some_kind_of_Devil napisał:

Szanse masz, mój brat czekał 2 tygodnie od wysłania formularza.


Miałem tam 15k, mo zinga i asurana (grałem zabójcą). Bronie i inne. Czyli nie jest źle, ale chodzi o to, że przegapie Hallowen 2009 tzn maskę i inne atrakcje. Eh.. No nic co będę nawijał, oby przysłali mi wiadomość.

Morgahn: Nie pomagasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:26, Morgahn napisał:

Wiem, ale taka jest prawda :)


Tiaa. Chyba są tak podekscytowani tym Aionem, bo słyszałem że emotke ze skrzydłami dodali, którą można "mieć" jak się "ma" Aiona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że coraz mniej ludzi gra w GW? Jak wchodzę to mam zazwyczaj 1-2 friendów online, a wcześniej było koło 10-20 :S I zazwyczaj jak się ktoś zaloguje od czasu do czasu to powie że już nie gra w GW, tylko czasem wchodzi zobaczyć co się dzieje >:( Czyli raczej nie jestem jedynym, co po ostatnich updejtach zabijających grę quitnął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 18:47, Infinitas napisał:

Zauważyliście że coraz mniej ludzi gra w GW? Jak wchodzę to mam zazwyczaj 1-2 friendów
online, a wcześniej było koło 10-20 :S I zazwyczaj jak się ktoś zaloguje od czasu do
czasu to powie że już nie gra w GW, tylko czasem wchodzi zobaczyć co się dzieje >:(
Czyli raczej nie jestem jedynym, co po ostatnich updejtach zabijających grę quitnął :(

Goowno prawda. W te ''slynne'' RRdaye tworzylo sie grubo ponad 50 disow na ameryce, troche mniej u niemcow, na interze tez ich bylo sporo... Takze frekwencja porownywalna do najwiekszych eventow GW, a niekiedy nawet wieksza. Ludzie nadal w ta gre graja i beda grac przynajmniej dopoki nie wyjdzie sequel.

Zrezygnowales - ok, ale nie manifestuj swym odejsciem tego, ze GW juz stalo sie martwe itd. Wiele razy mialem do czynienia z takimi postawami i sa one po prostu smieszne. ;]

A tak btw. to w najblizszych dniach (moze nawet i dzisiaj poznym wieczorem) czeka nas sporo atrakcji - TA/HB out, a w ich miejsce nowy tryb czyli Sealed Deck. Halloween, czyli ponad tydzien zabawy na Costume Brawl plus nowy zestaw questow tylko na ten rok. Do tego zawsze mozna wybrac sie z gildia na HA. Takze ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:41, gothicsheep napisał:

A tak btw. to w najblizszych dniach (moze nawet i dzisiaj poznym wieczorem) czeka nas
sporo atrakcji - TA/HB out, a w ich miejsce nowy tryb czyli Sealed Deck. Halloween, czyli
ponad tydzien zabawy na Costume Brawl plus nowy zestaw questow tylko na ten rok. Do tego
zawsze mozna wybrac sie z gildia na HA. Takze ja nie narzekam.


Będzie wreszcie jakiś nowy zestaw zadań? Świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:41, gothicsheep napisał:

A tak btw. to w najblizszych dniach (moze nawet i dzisiaj poznym wieczorem) czeka nas
sporo atrakcji - TA/HB out, a w ich miejsce nowy tryb czyli Sealed Deck. Halloween, czyli
ponad tydzien zabawy na Costume Brawl plus nowy zestaw questow tylko na ten rok. Do tego
zawsze mozna wybrac sie z gildia na HA. Takze ja nie narzekam.


Już dawno rzuciłem GW ale na Halloween się chyba pojawię. ;D Szczególnie że będą nowe Questy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:41, gothicsheep napisał:

Goowno prawda. W te ''slynne'' RRdaye tworzylo sie grubo ponad 50 disow na ameryce, troche
mniej u niemcow, na interze tez ich bylo sporo... Takze frekwencja porownywalna do najwiekszych
eventow GW, a niekiedy nawet wieksza. Ludzie nadal w ta gre graja i beda grac przynajmniej
dopoki nie wyjdzie sequel.


Owca liczba dis-ów nie do końca oddaje liczbę grających. W przypadku RRday bardzo wiele osób jechało na 2 czy też więcej kontach, więc liczba aktywnych graczy była zawyżona. Przecież w GW bardzo wiele osób ma dwa i więcej konta, które od czasu padu XTH kurzyły się. Niewątpliwe w GW gra mniej osób niż grało. Sporo ludzi grających w GW przeszło do Aiona. Sporo znudziło się i przestało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na RR dayach i weekendach jest pare osób, ale imo zauważyłem że większość moich kumpli już zwyczajnie nie gra :P Nic nie manifestuję, grajcie sobie ile chcecie, mnie to wisi :X Nie próbuję odgonić innych od tej gry bo i tak nie dało by to mi żadnej większej korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:55, Infinitas napisał:

Nie próbuję odgonić innych od tej gry bo i tak nie dało by to mi żadnej większej korzyści...


Fakt zniechęcenia kilku(dziesięciu?) osób od gry, przez co odciążą się dystrykty, huashuashuash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się martwie, że po wyjściu dwójki GW odejdzie na dalszy plan i graczy będzie coraz mniej ;(. A ja mam zamiar grać jeszcze po wyjściu sequela i kupić go dopiero jak przejdę wszystkie kampanie i mi się znudzi jedynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Myślę, że masz jeszcze ze dwa lata- w tym czasie zdążysz zrobić wszystko co będziesz chciał i poznasz grę, a po wyjściu dwójki przesiąść się od razu na nowszą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:20, Budo napisał:

Myślę, że masz jeszcze ze dwa lata- w tym czasie zdążysz zrobić wszystko co będziesz
chciał i poznasz grę, a po wyjściu dwójki przesiąść się od razu na nowszą pozycję.


I tak wiemy, że już prędzej wyjdzie DNF;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez przesady, nie ma na razie powodów do przypuszczania, że gw2 zaliczy jakiś większy obsuw. ANet pracuje nad grą już od lat i imo się wyrobią. Zobaczymy, ale sądzę, że na Święta 2010 można oczekiwać gw2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy coś zmajstrowali z Shadow Formem? Na raptorach cholernie długo mi się włącza, przez co nie mogę farmić eventowych śmieci... o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:44, Burczyn_1 napisał:

Czy mi się wydaje, czy coś zmajstrowali z Shadow Formem? Na raptorach cholernie długo
mi się włącza, przez co nie mogę farmić eventowych śmieci... o co kaman?


Najwyraźniej nie ogarniasz, bo ja spokojnie utrzymuję SFa na raptorach, vaetirach itd.
Nic nie zmienili.
Update mocno na plus, dobra poprawa UW (teraz chociaz wiadomo kto failuje na uwsc) no i Halloween ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować