Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Mam dośc głupie pytanie odnosnie portalu.
Załóżmy że bardzo pilnie potrzebuje skontaktowac sie z dana osobą ( graczem ) o nicku XXX. Czy w serwisie istnieje jakiegos rodzaju zakladka w której mógłbym znaleśc np mail do danej osoby lub nr gg czy tez jakikolwiek inny sposób skontaktowania sie z ta daną osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 16:00, xkarionx napisał:

Mam dośc głupie pytanie odnosnie portalu.
Załóżmy że bardzo pilnie potrzebuje skontaktowac sie z dana osobą ( graczem ) o nicku
XXX. Czy w serwisie istnieje jakiegos rodzaju zakladka w której mógłbym znaleśc np mail
do danej osoby lub nr gg czy tez jakikolwiek inny sposób skontaktowania sie z ta daną
osobą?


To proste. Trzeba sprawdzić jego gramsajta i zobaczyć czy wpisał tam jakieś dane kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 15:03, skodr napisał:

Wprawdzie zadałem to pytanie akne ale zależy mi na szybszej odpowiedzi więc pytam się
i tu :)
Co jest z moim zamówieniem? Zamówiłem Alpha Protocol, Darksiders i STALKER w piątek i
przez cały czas w moich zamówieniach był a dzisiaj jak patrzę na zamówienia które wysłaliście
to już nie ma w nich STALKERA którego zamówiłem w piątek. Fakt cenę mi obniżyliście ale
nie o to mi chodzi bo w takim razie paczkę zamówiłbym sobie na Gry Online a nie na gram.pl
:/ Co to za robienie w balona?

Dodam też, że znikną z zimowej wyprzedaży.


Proszę o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie to zadałem aknie ale myślę że tu będzie bardziej pasowało :)

Mam pytanie, wiem że na gram pl można kupić wiele koszulek ale czy będzie dostępna koszulka Crysis 2 Chest Plate ?
chodzi o to :
http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/4-/1869...Product.html
Pytam bo sklep ten nie dowozi produktów do polski a na allegro czy ebay jeden koleś sprzedaje je za 130 zlotych (czyli 2 razy więcej) niż na Play.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie dotyczące obecnego konkursu z grą Homefront i LG. Czy po uprzednim wpisaniu hasła konkursowego zapowiedzianym frazą Praca konkursowa można też dodać plakat w kolejnym wpisie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:46, byverter napisał:

Mam głupie pytanie :P
Krzysiek Ogrodnik i Wiktor Cegła. Czy to specjalne kryptonimy czy prawdziwe nazwiska?

Tak to prawdzie Nazwiska. Chłopaków znam z Gamezilli :D najlepsi profesjonaliści w tej branży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:36, Zordon88 napisał:

Pytanie to zadałem aknie ale myślę że tu będzie bardziej pasowało :)

Mam pytanie, wiem że na gram pl można kupić wiele koszulek ale czy będzie dostępna koszulka
Crysis 2 Chest Plate ?
chodzi o to :
http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/4-/1869...Product.html
Pytam bo sklep ten nie dowozi produktów do polski a na allegro czy ebay jeden koleś sprzedaje
je za 130 zlotych (czyli 2 razy więcej) niż na Play.com


Link nie działa. Podaj poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:46, byverter napisał:

Mam głupie pytanie :P
Krzysiek Ogrodnik i Wiktor Cegła. Czy to specjalne kryptonimy czy prawdziwe nazwiska?


To faktycznie dość głupie pytanie :) Oba imiona i nazwiska są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 20:56, rindon napisał:

Witam ma pytanie dotyczące obecnego konkursu z grą Homefront i LG. Czy po uprzednim wpisaniu
hasła konkursowego zapowiedzianym frazą Praca konkursowa można też dodać plakat w kolejnym
wpisie??


Nie wiem, nie zajmuję się konkursami, spytaj LaidBacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 15:35, Woo-Cash napisał:

Jakiej muzyki słuchasz, Wiktorze? Redaktorzy GZ upodobali się w klimatach około-rockowych,
ty także?


Aktualnie słucham electro, dubstepu, indie rocka i house''u. Ale to nie jest istotne z perspektywy gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego licznik zamówień na edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2 został cofnięty? Jeszcze w poniedziałek 21 marca wskazywał na przekroczenie 8000 egzemplarzy, a dzisiaj (wtorek 22 marca) wskazuje "tylko" 7583?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 18:06, karvaialka napisał:

Dlaczego licznik zamówień na edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2 został cofnięty? Jeszcze
w poniedziałek 21 marca wskazywał na przekroczenie 8000 egzemplarzy, a dzisiaj (wtorek
22 marca) wskazuje "tylko" 7583?


Ponieważ musieliśmy uwzględnić to, że około 500 osób nie potwierdziło swoich zamówień preorderowych lub anulowało je - teraz liczba jest aktualna. Musieliśmy to zrobić, by nie wprowadzać klientów w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 14:05, wiktorcegla napisał:

Obawiam się, że to zależy od każdej konkretnej gry.


Aha , w takim razie jak to było z Mass Effect 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanie co do http://www.gram.pl/sk7_9Q7jGu1_KLAWIATURA_RAZER_LYCOSA_MIRROR_EDITION.html
została zamówiona 29.04, w pre-orderze. Codziennie zmienia się data wysyłki, natomiast na stronie produktu pozostaje dalej ta sama - 29.04, moje pytanie brzmi, kiedy zostanie ona wysłana, i co jest powodem takiego opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 09:27, NinjaNeo12 napisał:

Witam, ja mam pytanie co do http://www.gram.pl/sk7_9Q7jGu1_KLAWIATURA_RAZER_LYCOSA_MIRROR_EDITION.html
została zamówiona 29.04, w pre-orderze. Codziennie zmienia się data wysyłki, natomiast
na stronie produktu pozostaje dalej ta sama - 29.04, moje pytanie brzmi, kiedy zostanie
ona wysłana, i co jest powodem takiego opóźnienia.


Powodem tego opóźnienia jest fakt, że producent - Razer - produkuje i wysyła towar na Tajwanie i zmienia często datę dostawy do Polski. Niestety, jest to poza nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować