Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 17:14, Isildur napisał:

> To się zmieni dopiero przy nowej wersji gram.pl, /.../

Można coś więcej na temat tej nowej wersji, co ulegnie zmianie, wymianie, ulepszeniu?
Czy to niespodzianka ma być? :>


W tej chwili nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 10:53, racerxx napisał:

mam pytanie czy w sklepie gram.pl będzie można zamówić albo będzie w sprzedaży Call of
Duty Modern Warfare 3 Hardened Edition?


Jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 12:06, TheAbsurd napisał:

To pradopodobnie najlepsze miejsce by zwrócić dodatkową uwagę na ten temat. Proponuję
podcast społeczności/forumowiczów Gram.pl. Mam duże doświadczenie w nagrywaniu, podchodzę
do tego profesjonalnie i poważnie.

Tutaj opisałem jak bym to widział:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71004


Ciekawy temat, przekazałem redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wielu lat jestem użytkownikiem serwisu gram.pl Regularnie czytuje podawane tu newsy, recenzje, testy. Zastanawiałem się, czy planowaliście stworzyć wersje mobilną waszego serwisu? Smartfony i tablety - wszystkie te urządzenia stają się coraz bardziej popularne. Sam przez większość czasu korzystam z przegladarki w moim telefonie (jestem studencką ofiarą pracocholizmu, więc czytuje Was głównie podczas dojazdów). Przeglądanie Waszego serwisu na komórce może nie należy do uciążliwych, mimo wszystko zdarzają się irytujące przypadkowe klikniecia przy próbie przybliżenia strony, drobne problemy w dopasowaniu strony do wyswietlacza itd. Myśle, ze takie posunięcie było by doskonałym krokiem, który przybliżyłby Wasz serwis użytkownikom będącym w biegu i z dala od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 21:10, B2art napisał:

Witam,

Od wielu lat jestem użytkownikiem serwisu gram.pl Regularnie czytuje podawane tu newsy,
recenzje, testy. Zastanawiałem się, czy planowaliście stworzyć wersje mobilną waszego
serwisu? Smartfony i tablety - wszystkie te urządzenia stają się coraz bardziej popularne.
Sam przez większość czasu korzystam z przegladarki w moim telefonie (jestem studencką
ofiarą pracocholizmu, więc czytuje Was głównie podczas dojazdów). Przeglądanie Waszego
serwisu na komórce może nie należy do uciążliwych, mimo wszystko zdarzają się irytujące
przypadkowe klikniecia przy próbie przybliżenia strony, drobne problemy w dopasowaniu
strony do wyswietlacza itd. Myśle, ze takie posunięcie było by doskonałym krokiem, który
przybliżyłby Wasz serwis użytkownikom będącym w biegu i z dala od komputera



Powiem tak: bardzo byśmy chcieli. Niestety, mamy wciąż tyle projektów, że nie wciśniemy mobilnej wersji w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a nie wiem czy to dobry temat do zapytania się o to (więc z góry przepraszam), czy wie pan (lub kto inny kto się orientuje w sytuacji) kiedy będą wysyłane nagrody z konkursu Driver: San Francisko? Konkurs skończył się chyba miesiąc temu a tu nic nie przychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem :)
Nagrody były wysłane tydzień temu i jeśli nie dojdzie przesyłka do końca tego tygodnia, daj znać w poniedziałek - były wysyłane pocztą poleconym, więc będziemy mogli interweniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 16:25, Skwark napisał:

Byłbym wdzięczny za rzucenie okiem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71811&u=1#end


Hmm, widzę. Przykro mi, nie przemyśleliśmy tego tematu. Praktycznie nic nie jesteśmy w stanie z tym teraz nic zrobić, jeśli mógłbym zasugerować rozwiązanie "na około", to wrzucenie gram.pl do google readera i czytanie newsów tą drogą - newsy są na starym layoucie. No a ten ofc się wkrótce zmieni na stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera BF3 już się odbyła, w związku z tym, kiedy przywracacie normalny layout? Czy już zamierzacie go trzymać do momentu pojawienia się BF4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 10:09, Henrar napisał:

Premiera BF3 już się odbyła, w związku z tym, kiedy przywracacie normalny layout? Czy
już zamierzacie go trzymać do momentu pojawienia się BF4?


Będzie jeszcze przez kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 14:50, UsiuPl napisał:

Ale chodzi mi o to czy jesli zarejestruje te gre na str.Cdprojekt to czy dotane pieniadze
z tej karty do uzycia na gram.pl.


Nie. Za rejestracje uzyskasz CD Punkty (program wPLN został już dawno zastąpiony przez CD Punkty) otrzymasz kod na darmową grę do pobrania z serwisu gog.com Szczegóły: http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować