Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Wiktorowi Cegle z gram.pl!

324 postów w tym temacie

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy będziecie mieć w sprzedaży grę na PS3 Dark Souls, jeśli tak to mniej więcej w jakim terminie.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam laptopa Asus G73jh, Win7 64, 8 GB ramu, Karta ATI Mobility radeon HD 5870 - 1GB RAM, zainstalowałem grę RAGE niestety nie mogę jej odpalić, po uruchomiieniu komunikat:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: rage.exe
Wersja aplikacji: 1.0.27.8258
Sygnatura czasowa aplikacji: 4e8f3567
Nazwa modułu z błędem: atioglxx.dll
Wersja modułu z błędem: 6.14.10.9236
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4b2aa66c
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 005c3a44
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Co mogę zrobić aby gra odpaliła, Firma ASUS nie wspiera w nowe sterowniki do mojej karty graficznej, po zainstalowaniu najnowszych sterowników ze strony Ati dla mojej karty występuje b.dużo problemów z innymi programami oraz zawieszanie systemu, proszę o pomoc co mogę zrobić !! zresztą podobne problemy są z grą Need for Speed The Run
Pozdrowienia
Proszę o odpowiedź na mój mail asterx@netservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy portal gram.pl zamierza czesciej informowac o promocjach/nowych pozycjach w PS Store tak samo jak ma to miejsce w przypadku X-Box Marketplace? Dlaczego ilosc newsow dotyczacych konsoli MS jest kilkukrotnie wieksza w porownaniu do moze jednego/dwoch newsow dot. promocji w PS Store (nie mowiac juz o ilosci bledow w takich newsach wynikajacych z faktu, ze newsman bral pod uwage amerykanska odslone PS Store, a nie Europejska)?

Czy w najbliszym czasie mozemy liczyc na rowne traktowanie konkurencyjnej konsoli lub tez mozemy oczekiwac wyjasnienia obecnego stanu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 14:45, Piotrek_K napisał:

Czy portal gram.pl zamierza czesciej informowac o promocjach/nowych pozycjach w PS Store
tak samo jak ma to miejsce w przypadku X-Box Marketplace? Dlaczego ilosc newsow dotyczacych
konsoli MS jest kilkukrotnie wieksza w porownaniu do moze jednego/dwoch newsow dot. promocji
w PS Store (nie mowiac juz o ilosci bledow w takich newsach wynikajacych z faktu, ze
newsman bral pod uwage amerykanska odslone PS Store, a nie Europejska)?

Czy w najbliszym czasie mozemy liczyc na rowne traktowanie konkurencyjnej konsoli lub
tez mozemy oczekiwac wyjasnienia obecnego stanu rzeczy?

Pozwolę sobie zabrać głos – wielokrotnie próbowałem się dogadać w tej sprawie z polskim oddziałem Sony, zawsze jednak byłem zlewany. Pomimo moich najszczerszych chęci i wyraźnego udokumentowania obopólnych zalet wynikających z umieszczania takich wpisów na łamach naszego serwisu polskie PlayStation nie chce z nami podjąć tego typu współpracy i najzwyczajniej w świecie podsyłać spisy z lokalnymi cenami. W teorii mógłbym kogoś posadzić przed konsolą i kazać spisywać nowości, ale każda aktualizacja to kilkadziesiąt pozycji – osiągnięcie efektu wymaga niestety zbyt dużych nakładów pracy z naszej strony. Inaczej – nie kalkuluje się nam w żaden sposób. Smutne, ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Mam pytanie o plany wydania gry TERA online. Kiedy bedzie dostępna w sklepie gram.pl w preorderze i w jakich cenach. Bo z tego co czytałem to wydawcą gry jest UBISOFT. Na oficjalnej stronie frogstera jest dostępny preorder gry.
Ja i napewno i inni chcieli by wziąść udział w beta testach po zamuwieniu preorderu. Chodzi mi o wersje dystrybucji elektronicznej: Digital Pre-Order Mini; Standard Edition Digital Pre-Orde;Collector''s Edition Digital Pre-Order oraz wersji pudelkowych.
Aha i w jakich cenach i kiedy by były dostępne.
Mam nadzieje że tuż przed beta testami które się zaczną: CBT 1 17.02.2012

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konkursu VIP, który został ogłoszony na stronie CD Action i jest przeprowadzany we współpracy z gram.pl.
http://www.cdaction.pl/news-24799/mass-effect-3--jestes-fanem-wygraj-gre.html
Otóż, w poniedziałek 20 lutego, do uczestników tego konkursu miały zostać wysłane maile z pytaniami.
Jak do tej pory maile takie nie zostały rozesłane i nikt, anie na stronie CD Action ani na stronie gram.pl nie zamieścił żadnej informacji na ten temat.
Czy ten konkurs został odwołany czy w ogóle coś się z tym dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heya, mam zamówionego mass effecta 3 z odbiorem osobistym juz od kilku miesięcy. W tym czasie placówka, która wybrałam już nie współpracuje z gram.pl Co w takim razie mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 23:36, Pupu2 napisał:

Odpowie ktoś na moje pytanie wiszące tu już tydzień?


Proszę o kontakt z Działem Obsługi Klienta. DOK zajmuje się takimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślę że tu można by zapytać...

Wiktorze, czy Wasza ekipa gram.pl będzie pytać Relic Studio Enternaiment albo wydawcę THQ, który jest właścicielem studia Relic, o plany dotyczące gry "Homeworld"? Bardzo wielu fanów marzy o kolejnej części, krążą plotki itp. itd. Nie tylko w Polsce, ale i na całym praktycznie świecie.

Z góry dzięki za odpowiedź :)
PS: Do pytania dołączają również wszyscy fani polskiego forum poświęconemu grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wiktorze,

Pamiętasz, mówiłeś kiedyś na forum, że newsmani - wszyscy jak jeden mąż - będą podawać linki do źródeł w newsach. Minęło już sporo czasu, a linki publikuje dwóch w porywach (Osti jak zawsze, więc ma dużego plusa). I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 17:10, Vojtas napisał:

Witaj Wiktorze,

Pamiętasz, mówiłeś kiedyś na forum, że newsmani - wszyscy jak jeden mąż - będą podawać
linki do źródeł w newsach. Minęło już sporo czasu, a linki publikuje dwóch w porywach
(Osti jak zawsze, więc ma dużego plusa). I co Ty na to?

Podpisuję się obiema rękami pod opinią Vojtasa. Od siebie dodam, że w ostatnim tygodniu zobaczyłem brak kilku co istotniejszych newsów, które ukazały się u polskiej konkurencji. Z czego to wynika?

Pozdrawiam.

P.S. Jest jakaś możliwość kontaktu z Panem Wiktorem? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Co do kwestii redakcyjnych - poprosiłem Krzyśka Ogrodnika, który jest redaktorem naczelnym, żeby się wypowiedział. Mi się to oczywiście nie podoba.

Kontakt: w jakiej sprawie?

Relic: także odpowie Krzysiek Ogrodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 11:42, Wiktor_Cegla napisał:

Hej,

Co do kwestii redakcyjnych - poprosiłem Krzyśka Ogrodnika, który jest redaktorem naczelnym,
żeby się wypowiedział. Mi się to oczywiście nie podoba.

Kontakt: w jakiej sprawie?

Relic: także odpowie Krzysiek Ogrodnik.

Witam,

Chodziłoby o ewentualne nawiązanie współpracy z serwisem http://www.miejscemalucha.pl/ np. przy organizowaniu akcji konkursowych, patronatach (chodziłoby o produkty kategorii PEGI 3 lub 7 dostępne w Waszym sklepie). Oczywiście jeśli bylibyście zainteresowani. :)

Dziękuję za informację i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:06, Janek_Izdebski napisał:

Podpisuję się obiema rękami pod opinią Vojtasa. Od siebie dodam, że w ostatnim tygodniu
zobaczyłem brak kilku co istotniejszych newsów, które ukazały się u polskiej konkurencji.
Z czego to wynika?


Źródła - podajemy w miejscach kiedy ma to sens. Jeśli producent gry wypuszcza nowe screeny, podaje datę premiery lub wypowiada się na jakiś temat oficjalnymi kanałami to nie wspominamy jak informacja do nas dotarła, bo najczęsciej byla to informacja prasowa albo wiadomośc jest już w tylu miejscach, że nie da się określić dokładnie jej pochodzenia. Jeżeli natomiast jeden serwis dał życie jakiejś wiadomości, na przykład umieścil jako pierwszy w sieci zdjecia czegoś, to zwykle (napisałbym zawsze, ale wtedy ktoś pewnie wyciągnie jakiś wpis gdzie tego nie będzie z winy autora i mi się dostanie ;) ) credit jest.

Istotne tematy, które przemilczeliśmy - poproszę o przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 12:31, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Źródła - podajemy w miejscach kiedy ma to sens. Jeśli producent gry wypuszcza
nowe screeny, podaje datę premiery lub wypowiada się na jakiś temat oficjalnymi kanałami to nie
wspominamy jak informacja do nas dotarła, bo najczęsciej byla to informacja prasowa albo wiadomośc
jest już w tylu miejscach, że nie da się określić dokładnie jej pochodzenia. Jeżeli natomiast
jeden serwis dał życie jakiejś wiadomości, na przykład umieścil jako pierwszy w sieci
zdjecia czegoś, to zwykle (napisałbym zawsze, ale wtedy ktoś pewnie wyciągnie jakiś wpis
gdzie tego nie będzie z winy autora i mi się dostanie ;) ) credit jest.

Istotne tematy, które przemilczeliśmy - poproszę o przykłady

1. News o tym, że gry EA ze Steama będą automatycznie dodawane do Origin
2. News o DLC ze Sniper Elite v2 opóźniony
3. Spór na linii: Ea sieć GAME
4. Pracownicy Lionhead tworzą nowe studio
5. Rynek wirtualnych itemów ma wzrosnąć do 3.2 mld $
6. Zynga uruchamia własną platformę gier społecznościowych "Zynga Platform"
6. Namco Bandai wyda Sniper 2: Ghost Warrior oraz Combat Wings na 4 rynkach UE
7. O nowej łatce do Skyrima też nie wspomnieliście.

Chyba sporo tego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiktor.
A więc, Krzysiu Ogrodniku, czekam na twoją odpowiedź na moje pytanie, czy Wasza ekipa będzie pytać Relic Studio Enternaiment bądź wydawcę THQ co do planów dotyczących serii "Homeworld" ?

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 13:05, Janek_Izdebski napisał:

> Istotne tematy, które przemilczeliśmy - poproszę o przykłady
1. News o tym, że gry EA ze Steama będą automatycznie dodawane do Origin
2. News o DLC ze Sniper Elite v2 opóźniony
3. Spór na linii: Ea sieć GAME
4. Pracownicy Lionhead tworzą nowe studio
5. Rynek wirtualnych itemów ma wzrosnąć do 3.2 mld $
6. Zynga uruchamia własną platformę gier społecznościowych "Zynga Platform"
6. Namco Bandai wyda Sniper 2: Ghost Warrior oraz Combat Wings na 4 rynkach
UE
7. O nowej łatce do Skyrima też nie wspomnieliście.

Chyba sporo tego, prawda?

W Internecie fajne jest to, że dokładnie można sprawdzić ile osób przeczytało dany wpis i dzięki temu ocenić, czy czytelników danego serwisu interesuje dana tematyka. Na podstawie tych cyferek wiem, że większości gramowiczów nie obchodzi cyfrowa dystrybucja ani facebookowe gierki (tematy 1, 6a i na upartego 5).

Staramy się też nie pisać o wydarzeniach na innych rynkach, które nie mają wpływu na to co się dzieje w Polsce – dlatego nie wspominamy o kłopotach finansowych GAME-u tak jak serwisy z UK, jak sprawa się rozwinie, to pewnie poświęcimy jej jakiś większy wpis.

Uciekinierzy z Lionhead – napiszemy jak czymś się pochwalą. http://www.gram.pl/news_8AneGOe7_Autorzy_Star_Wars_The_Old_Republic_przedstawiaja_swoje_nowe_dzielo_The_Banner_Saga.html – da się? Da się.

Skyrim – najważniejsze błędy już dawno poprawione, a to jest kolejny patch, który do tego zassie się ludziom automatycznie przy kolejnym uruchomieniu gry.

O DLC do Snipera mamy natomiast dwa newsy, najwyraźniej je przegapiłeś, temat City faktycznie przegapiliśmy.

Słówko podsumowujące – to nie jest tak, że te informacje są nic nie warte, ale wiem, iż inne są dla naszych czytelników ważniejsze i to one mają priorytet w newsroomie. Gdy te są ogarnięte ekipa zabiera się za mniej ważne wiadomości – tak to się kręci.

RakietaKomando – wątpię, żeby odpowiedzieli mi cokolwiek sensownego, ale postaram się do nich dotrzeć skoro tak Ci zależy. Jeśli uzyskam jakąś odpowiedź, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować