Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Call of Duty 4: Modern Warfare multi - ustawki, potyczki i walki gramowiczów

107 postów w tym temacie

Wtajemniczeni wiedzą, iż wspólnie z kilkoma gramowiczami umawiamy się na mecze w CoDa. By nie zawalać niepotrzebnie głównego tematu o grze postanowiłem założyć oddzielny wątek o tych naszych walkach... Możemy się tu umawiać na kolejne akcje czy ustalać jakieś ważne szczegóły.

/.../

[Edycja - isildur, na życzenie autora]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze zakaz używania snajperek półautomatycznych w rozgrywce na "snipes no scope" jak to było ostatnio na mapce Vacant. Wcielić podobne zasady jak w "only kinfe". Tyle, że bez noży także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni wiedzą, iż wspólnie z kilkoma gramowiczami umawiamy się na mecze w CoDa. By nie zawalać niepotrzebnie głównego tematu o grze postanowiłem założyć oddzielny wątek o tych naszych walkach... Możemy się tu umawiać na kolejne akcje czy ustalać jakieś ważne szczegóły.

Gramowicze niezrzeszeni mogą tutaj pytać o co chcą (byle pytania były związane z ową grą i naszymi potyczkami) i także dołączać do naszego zacnego grona ;)

Podam jeszcze kilka ważnych informacji, podstawowej wiedzy jaką powinien (teoretycznie :P) posiadać wtajemniczony:

Start każdej ustawki to domyślnie godzina 20:00 (najlepiej pojawić się troszkę szybciej) w każdą niedzielę. W tygodniu gramy tylko jeśli są chętni.

Skład naszego wojska (nick z forum aka nick z gry):

1. Kakarotto aka Killed
2. Traitor aka AngelOfRevenge
3. colin321 aka Improve-pl
4. Gumisiek2 aka Gumis
5. kuba9876543210 aka qba
6. revolt505 aka Wilk
7. Firefly94 aka [aXe]FireFly
8. hans_olo aka Wsciekla Panda
9. Tyler_D aka Tajler
10. Bezi_113 aka Mazur
11. luq aka luq
12. Duddits aka ssDD|Duddits
13. Paoro aka Paoro
14. Lisun aka Darkbringer

Zasady obowiązujące:

Zakaz używania:
- lekkich karabinów maszynowych (rpd i reszta), p90, rpg
- last stand i martyrdom
- spawncampingu
- nade launcher

- broni palnej, nalotu, heli, granatów błyskowy i ogłuszających (dozwolone jest jedynie używanie granatów dymnych), claymore i c4 (zakaz obowiązuje jedynie podczas gry na noże [knife only]).
- zakaz używania półautomatycznych karabinów snajperskich (dozwolone są tylko M40A3 i R700), noży i innej broni palnej (zakaz obowiązuje jedynie podczas gry na snajperki bez celowania [snipes no scope])


Tryb gry:

Tylko HC - hardcore (bez huda i wszystko jest bardziej niebezpieczne - broń bardziej zabójcza)

- TDM (team deathmatch) - grany często
- S&D (Znajdź i Zniszcz) - grany od czasu do czasu
- F4A (free for all, dowolny) - grany często
- reszta trybów dostępnych - grane wcale lub rzadko, zależy od decyzji większości


Serwer:

HGMS Hardcore S&D by CKRAS 82.149.234.154:28960

Serwer posiada możliwość głosowania, tak więc gramy w co i kiedy chcemy, obcych kickujemy ;)


____________________________________________

Zapraszam do gry i ewentualnej dyskusji.


P.S. wszystkie zmiany i ustalenia będą na bieżąco aktualizowane w tym poście.

[09.10.2010 - Isildur]

20101006130630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 13:20, Isildur napisał:

To ja będę tak dobrym modem i przypnę ten post, by był bardziej widoczny :P


A mógłbyś jeszcze czerwony bracie tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62185&pid=1 trochę skrócić, usunąć czy coś takiego? IMO to źle wygląda ;)

P.S. powinienem napisać kolejny formularz, ale wydaje mi się, że szybciej załatwię to przez forum ;) (nie każ mnie za spam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś potwierdzimy swoją obecność na takich potyczkach? Grałem tylko dwa na, zdaje się, cztery mecze, ale np. Mazura czy Firefly widziałem tylko raz i nie wiem, czy nie było to jednorazowe wbicie do rozgrywki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:47, Gumisiek2 napisał:

Może jakoś potwierdzimy swoją obecność na takich potyczkach? Grałem tylko dwa na, zdaje
się, cztery mecze, ale np. Mazura czy Firefly widziałem tylko raz i nie wiem, czy nie
było to jednorazowe wbicie do rozgrywki ;]


Te całe nasze spotkania to dobrowolna rzecz, Gumisiu ;) Nie będziemy chyba nikogo na siłę ciągnąć... czy by się zebrało potwierdzenia czy nie to i tak przychodzą tylko chętni. Co jak co, ale w niedzielę frekwencja jest zadowalająca na tyle, że można grać we wszystko bez problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 16:29, Kakarotto napisał:

Weekend już jest, że w niedzielę standardowo się spotkamy to wiem, ale może by jakieś
małe spotkanie dziś czy jutro (19? 20?)? ;)

Ja odpadam bo pracuje. Będę w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się dołączył :)
14. Lisun aka Darkbringer
Niedawno odświezyłem CoD4, chęnie pograłbym kilka takich spotkań, a ze mną jest akurat 7 vs. 7 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 09:00, Lisun napisał:

Ja chętnie bym się dołączył :)
14. Lisun aka Darkbringer


Poproszę moda o dodanie cię do listy :)

Dnia 09.10.2010 o 09:00, Lisun napisał:

Niedawno odświezyłem CoD4, chęnie pograłbym kilka takich spotkań,


No to będziesz do nas pasować, my też takie świeżaki :P

Dnia 09.10.2010 o 09:00, Lisun napisał:

a ze mną jest akurat
7 vs. 7 :D.


Jeszcze nie mieliśmy nigdy pełnego skladu z listy :P Na szczęście zbiera się taka liczba graczy, że gra się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 10:04, colin321 napisał:

Nie wiem czy dzisiaj będę bo kolejna tura beta testów TDU 2 dzisiaj lecz spróbuję przybyć
;P.


Mniejsza z tym czy dzisiaj dasz radę... ważne byś jutro był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam wypadła frekwencja w piątek i sobotę ale czy ktoś na 100 % reflektuje na jakiś mały sparing dzisiaj, nawet niekoniecznie o tej 20 - 21 [ może być wcześniej ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:34, Tyler_D napisał:

Nie wiem jak tam wypadła frekwencja w piątek i sobotę


Z tego co mi wiadomo nic się nie odbyło wczoraj czy przedwczoraj :P

Dnia 10.10.2010 o 17:34, Tyler_D napisał:

ale czy ktoś na 100 % reflektuje
na jakiś mały sparing dzisiaj, nawet niekoniecznie o tej 20 - 21 [ może być wcześniej
]?


Mogę zagrać, ale wątpię by przed 20 zebrało się wystarczająca liczba osób na jaką taką grę... 1 vs 1 to trochę za mało na sparing :P No chyba, że zagramy na innym serwie z innymi graczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować