Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion mniej Xboksów 360 na start

7 postów w tym temacie

hahaha no tak niech nie robią na poczatku namawiaja ludzi a pózniej mowia za 1.5m i zaraz sie okaze ze bedzie 0.5m i coraz mnie :P pewnie nawet takiego sprzetu nie zrobili :] bo po co jak dopłacac trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe skad oni wzieli te 1,6mln in the forst place. Ja od zawsze zyje w przekonaniu, ze mialo byc 1,6mln: 1,000,000 USA, 400,000 EU i 200,000 JP.

A co do ukladu graficznego... kogo to obchodzi jaka ma wydajnowsc. Widzialem gry i nie interesuje mnie jak to sie prezentuje na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "a Japończycy - jako że Xboksa nie lubią - dostaną najmniej, czyli 100 do 200 tysięcy."

no tak, a microsoft sie chwalil ze zawojuje rynek japonski... z taka iloscia przeznaczona do sprzedazy to nawet nie ma sensu tam robic jakis promocji ;]
no MS do dziela - zasypcie japonczykow masowa iloscia swoich cudownych zabawek :)
z taka strategia, to moze do lata uda sie ms''owi w japonii sprzedac tyle xboxow co sony sprzeda swoich ps3 w dniu premiery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest ? ;) Ilosc 200 000 to akurat na tydzien wiec w sam raz ;) Po co jap maja sie meczyc zeby patrzec na konsole w sklepach ? Tak wykupia wszystko 1 dnia i beda mieli problem z glowy :P

Zobaczcie ile oni konsol kupuja co tydzien, wyniki sa na gry.wp pewnie wielu z was widziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować