Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 09:54, ZnalazlemNemo napisał:

A samą wiadomość, klucz dostaje się na maila czy steam jakoś mnie powiadomi jak się zaloguję?
:P

Maila oraz na liście gier na Steamie pojawia się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powiem ładnie się napaliłem na dota. Ale czy opłaca się kupować ten klucz za ponad 30zł? Jest jakiś przewidywany termin wydania full wersji, czy na razie nic nie wiadomo? Bo nawet jak za miesiąc ma być premiera to i tak wolałbym w sumie chyba sobie pograć, bo już trochę wolnego czasu mam dla siebie :). W związku z tym mam pytania do tych co grali/grają zarówno w LoL''a jak i w DotA:

- Jak to wygląda z tymi itemami, bo nie rozumiem do końca jednej rzeczy. Nie ma czegoś takiego jak w LoL''u, że kupując itemy dodaje nam AP do czarów? DMG ze spelli zwiększa się tylko wraz ze wzrostem lvl''a postaci?
- Długość gry. Czy ludzie poddają się np. w tej 20 minucie, czy nie ma czegoś takiego? Gra się zazwyczaj ile? 30, 50 minut. Wiem, że to zależy od ludzi/meczu itp, no ale jakąś średnią można wyciągnąć :)
- Czy to, że jeden gościu się nafeeduje przed 20 minutą znaczy, że już jest praktycznie koniec gry. Bo albo jest praktycznie nie do zabicia, albo "bierze na klatę" cały team i już jest dupa zbita? Strasznie mnie to irytuje w LoLu własnie, że sam wygrywając swoją linię. Przegrywam mecz bo jakiś Master Yi wychodzi z 10 fragami.
- Czy junglowanie jest tak efektywne jak w LoLu?
- Jest jakiś system run etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dmg w spellach rośnie tylko z rozwojem spelli. I tak jest duży więc nawet w late game wyciąga się dość sporo.
- Moje gry zazwyczaj kończą się w 40-50 minucie
- To już zależy czy w teamie macie dużo cc spelli. Jeśli tak to jeszcze macie szanse jęśli team się zgra i pędzię stunował go po kolei a nie na raz
- Jungla jest trudniejsza ale zarazem fajniejsz
-Nie ma, w przyszłości mają być tylko itemki do postaci zmieniające ich wygląd, jak czapki, bronie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 11:38, ZnalazlemNemo napisał:

- Jak to wygląda z tymi itemami, bo nie rozumiem do końca jednej rzeczy. Nie ma czegoś
takiego jak w LoL''u, że kupując itemy dodaje nam AP do czarów? DMG ze spelli zwiększa
się tylko wraz ze wzrostem lvl''a postaci?


Tylko zwiększając poziom skilla wzrasta jego moc. Innych sposobów nie ma (oprócz aghanim sceptera, który ulepsza ulti, aczkolwiek nie zawsze chodzi o dmg).

Dnia 19.05.2012 o 11:38, ZnalazlemNemo napisał:

- Długość gry. Czy ludzie poddają się np. w tej 20 minucie, czy nie ma czegoś takiego?
Gra się zazwyczaj ile? 30, 50 minut. Wiem, że to zależy od ludzi/meczu itp, no ale jakąś
średnią można wyciągnąć :)


Średnio tak z 30-35 minut, aczkolwiek częste są też gry nawet do 50 minut. Surrendera nie ma i nie będzie.

Dnia 19.05.2012 o 11:38, ZnalazlemNemo napisał:

- Czy to, że jeden gościu się nafeeduje przed 20 minutą znaczy, że już jest praktycznie
koniec gry. Bo albo jest praktycznie nie do zabicia, albo "bierze na klatę" cały team
i już jest dupa zbita? Strasznie mnie to irytuje w LoLu własnie, że sam wygrywając swoją
linię. Przegrywam mecz bo jakiś Master Yi wychodzi z 10 fragami.


Jak tylko jeden koleś jest nafeedowany to często idzie go jakoś wyłączyć, ale do tego wymagane jest zgranie drużyny, a jak go nafeedowali, to chyba nie są zbyt zgrani. Lepiej grać ze swoimi ludźmi i tworzyć jakieś sensowne team compy, co sobie poradzą na wszystkich lane.

Dnia 19.05.2012 o 11:38, ZnalazlemNemo napisał:

- Czy junglowanie jest tak efektywne jak w LoLu?


Tak, a nawet bardziej. W dżungli masz freefarme i idzie mocno się wyfarmić. Np. niegankowany naix przez 25 min zje całą twoją drużynę. Aczkolwiek do junglowania nadaje się tylko kilka postaci. Czasem chodzi tam o wyfarmienie się, a czasem o ganki.

Dnia 19.05.2012 o 11:38, ZnalazlemNemo napisał:

- Jest jakiś system run etc?


Nie ma masteries i runek. Są runy, aczkolwiek to nie jest to o czym myślisz. Są to powerupy wyskakujące w parzystych minutach w jednym z dwóch spotów na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Ale odnośnie premiery. Przewidujecie, że będzie dalej niż za miesiąc, czy raczej na dniach? Bo jak już pisałem, mam dylemat czy nie kupić tego klucza po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:40, ZnalazlemNemo napisał:

@UP dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Ale odnośnie premiery. Przewidujecie, że będzie dalej niż za miesiąc, czy raczej na dniach?
Bo jak już pisałem, mam dylemat czy nie kupić tego klucza po prostu.

Może do września się wyrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie pograć Treantem to raczej nie ma problemu, jak ludzie się zorientowali, że za dużo się nim nie pozabija i jeszcze trzeba pomagać drużynie, przesiedli się z powrotem na Drowkę i Rikiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej dużo osób nim nie będzie chciało grać, bo jakoś słaby jest. Każdy inny podobny robi więcej.
W każdym razie zmienili go w porównaniu z jedynką. Global regen i armor, a w jedynce rzucało się to na sojusznika/siebie i z tego co pamiętam to dawało więcej regenu/armoru i te sowy były znacznie przydatniejsze niż to jego wysysanie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo koło roku temu był jego remake. Aczkolwiek nic nie pomógł w jego przydatności.

@Madoc

Ja osobiście drowki nie widziałem od kilkudziesięciu gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 23:19, Wielki_Bubba napisał:

Bo koło roku temu był jego remake. Aczkolwiek nic nie pomógł w jego przydatności.

@Madoc

Ja osobiście drowki nie widziałem od kilkudziesięciu gier ;)

Wiesz co rzeczywiście i dzięki bogu, a z moich spostrzeżeń zauważyłem że jakby jacyś lepsi Rosjanie się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować