Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - recenzja

50 postów w tym temacie

Single jest przedni, multi mam głęboko w poważaniu bo są od tego inne gry. Jedna z najfajniejszych kampanii prócz tej z Allied Assault i mówi to osoba która grała we wszystkie części PC''towe z dodatkami włącznie. Jeśli liczycie na klimatyczną, ciekawą i "autentyczną" (użyłem cudzysłowa bo autentyzm to jest raczej tylko na wojnie) kampanie to bierzcie śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, dźwięki w medalu są bardzo dobrze wykonane i w jakiś sposób pomaga wczuć się w klimat, tak samo fajne są te przejścia filmowe np (między śmigłowcem a snajperem). lecz przeciwnicy są zbyt głupi oskryptowani i gdy już umrą lubią wpadać w tekstury ścian. jednakże gra nadrabia w multi. Bardzo neutralna recenzja podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 16:14, SinfulScholar napisał:

gra podobno była robiona z myślą o PS3. proszę o jakiś komentarz dot. właśnie tej wersji.


Z czego co widziałem to samo co na innych platformach, więc szału nie ma. Tak jak pisałem gra nadrabia multi przy którym da się spokojnie spędzić parę dobrych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misio przynajmniej na dzień dzisiejszy nie ma sensu kupować tej gry dla samego singla, ponieważ nijak ma się obecna cena do jakości produktu. Może dobrze ukazuje realia wojny, a scenariusz trzyma się kupy - to za mało by płacić 130 PLN. Lepiej poczekać, aż trafi do klasykow ea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ukazuje realia wojny? haha

- Jeden koleżka z oddziału tier1 w 4 godziny zabija 1000 talibów (to w 8 lat wojny by wybili całą populację Afganistanu z takimi wojakami),
- Apache prowadzą ostrzał lecąc 3 metry nad ziemią i na zmianę wlatują sobie w linię strzału,
- tylko jeden żołnierz w oddziale strzela ostrą amunicją ale reszta za to posiada worek Świętego Mikołaja, z którego wyciągają tony amunicji

to tak w skrócie realia wojny przedstawione w MoHu.
Ktoś tu się chyba naoglądał za dużo filmów z Chuckiem Norrisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH posiada klimat i niesamowite udźwiękowanie. Grafika mi nie przeszkadzała. Nie lubię zbyt dobrej grafiki, jak dla mnie jest w sam raz. Nic się nie błyszczy, od żadnego blur''a oczy nie bolą. Fakt jest taki, że SP jest za krótki, ale bardzo trzyma w napięciu. Jest sporo akcji, które powodują wstawanie z krzesła :). Wielkim plusem, jak dla mnie, są misje snajperskie. Naprawdę, szanowni Panowie, gra nie na grafice się opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram w MoHa od 15-10-2010 i jestem bardzo zadowolony, chodz są tacy którym gra nie przypadła do gustu, i ja to szanuję! jak to mówią dla każdego coś dobrego. Moja ocena gry 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:01, karolekx23x napisał:

Nowy Medal psuje marke którą zdobyli przez kilka czesci , wielki mi powrót . 4 godziny
gry i pudełko zbiera kurz.
Mogli w ogóle Medala nie wydawać i sie nie osmieszać.


Ale wiesz że teraz każdy gre robi dla multi, niż na singiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 17:08, Tom_pl napisał:

> Nowy Medal psuje marke którą zdobyli przez kilka czesci , wielki mi powrót . 4 godziny

> gry i pudełko zbiera kurz.
> Mogli w ogóle Medala nie wydawać i sie nie osmieszać.

Ale wiesz że teraz każdy gre robi dla multi, niż na singiel :)


Prawie kazdy . Ja wybieram gry które daja mozliwośc dłuzszego grania w singiel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baguaj jakie 130 zł? Ludzie, nauczcie się, że warto nie raz zerknąć na Allegro. Obecnie klucze EADM można dostać za 54 zł. Obstawiam, że do końca tygodnia cena spadnie do 50 zł. To druga gra po Mafia II (cena klucza 49 zł), którą warto za takie pieniądze kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika... Mnie akurat grafika nie obchodzi. Rozumiem, że w recenzjach zwraca się na to uwagę, ale dla mnie jest to głupie. Osobiście grafika stoi na 4 miejscu. Pierwsza jest fabuła, druga mechanika, trzecia grywalność, na końcu właśnie grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ja w multi bawie sie przednio. Widze, ze modne jest napinanie sie na gre jak nie wiem co. Ohhh jak nie zjedziesz gry to nie jestes na topie.

To gra dla multi. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepska grafika?? Poważnie? Nie powoduje może opadu szczęki, ale to nie czyni jej kiepską. Dla mnie to najlepsza odsłona serii od dawien dawna, znając życie COD pewnie znów wygra w kategorii "wojenny FPS", ale EA jest na dobrej drodze do jego detronizacji w przyszłości. Kampania jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam nowego moh-a.Gra jest strasznie krótka,nie ma żadnego co-op (poza tym że możesz samotnie zmierzyć się z innymi graczami przechodząc misje z singla w jak najkrótszym czasie, strzelając więcej headshotów itp ale mi nie przypadło to do gustu) przeciwnicy i często sojusznicy są idiotami, różnorakie niedopatrzenia (nieskończona amunicja od kolegów,niewidzialne ściany,często śmieszne oskryptowania).Często brzydka grafika. Singiel wychodzi fatalnie.A multi ? Też nie zachwyca.Przynajmniej mnie.Dziwnie się gra co potwierdzi dużo osób.Pojazdów prawie w ogóle nie ma (po 1 Bradleyu na 2/3 mapy) Mało broni i dodatków.Więc jak wychodzi nowy moh ? Według mnie kiepsko, zwłaszcza że w listopadzie jest premiera cod:bo.Nowy cod najprawdopodobniej wygra z moh-em nie tylko w grywalności,długości gry,różnorodności,multiplayerze ale też cenie.Medal of Honor- 130 zł
Call of Duty:Black Ops 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że po ostatnich gameplayach z BO widać, że wygląda IDENTYCZNIE jak poprzednik (MW2), co jeśli patrząc na to, że dostaniemy dedyki i mody na PC wcale nie musi być wadą, ale oznacza, że gra już będzie również nieco archaiczna jeżeli idzie o grafikę (ciągle jest to poziom MW1, które wyszło już dobrych parę lat temu...).

Reasumując, czas by twórcy gier zaczęli przygotowywać osobne engine''y graficzne dla produkcji na blaszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że recenzja bardzo obiektywna i uczciwa.

W pełni zresztą zgadzam się z autorem. Trudno tu coś dodać czy ująć.

Jak dla mnie MoH nie jest wart swojej ceny. Za połowę tego mogę mieć pakiet wszystkich poprzednich MoH, które prócz grafiki we wszystkim dosłownie biją nowy tytuł na głowę. Bo:

1. Są o wiele dłuższe. Już sam dodatek do pierwszego MoH zajmuje więcej czasu niż MoH:NG (taki skrót sobie obrałem dla nowego MoH - Next Generation).

2. Oferują mniej schematyczną rozgrywkę - owszem, też są skrypty, też jedyna słuszna droga, jednak nie jest to zrobione tak nachalnie, jak w nowym MoH.

3. O wiele ciekawsze misje - z perełką w postaci plaży Omaha i skoku spadochronowym nad wybrzeżami Normandii na czele.

4. Wolę już nierealistyczne apteczki i save w każdym momencie niż te durne, skonsolowaciałe checkpointy.

A w multi wolę Bad Company 2 - czyli to samo, co MoH, tylko więcej, ciekawiej, i mniej chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować