Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - recenzja

50 postów w tym temacie

Dobrze, ze w koncu ktos zaczal zwracac uwage w recenzji na to, ze gra jest za krotka i obnizyl za to ocene. Mam nadzieje, ze to samo bedzie powiedziane przy recenzji nowego CoDa (zapowiada sie, ze tak jak w poprzednich czesciach gra bedzie na 4 godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nie warta nawet kupna. Gra na 4h gry i w dodatku tylko 10 misji. Graficznie na najwyższych detalach gra wygląda kiepsko i gorzej nawet od MW2 nie wspominając już że daleko jej do BC2. Szczerze nie polecam może jakby gra kosztowała ok 50zł to można sie skusić ale czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze to samo bedzie powiedziane przy recenzji nowego

Dnia 19.10.2010 o 08:31, Wojman napisał:

CoDa (zapowiada sie, ze tak jak w poprzednich czesciach gra bedzie na 4 godziny).


Oj trochę przesadzasz. Tak po prawdzie to najkrótszy był pierwszy CoD (który dziś już jest kultowy) - skończyłem go w dwa wieczory (około 5 godzin mi to zajęło). Pozostałe części wypadają już lepiej - choć nadal jest krótko. Taki MW zajął mi trzy wieczory (około 8 godzin). Najdłuższy zdecydowanie jest Modern Warfare 2 - a grałem króciutko po skończeniu pierwszego MW, w swoim tempie - zeszło około 10 h (bez operacji specjalnych - a ten tryb potrafi wydłużyć czas zabawy). Jedyny mankament był taki, że o ile w pierwszym Modern Warfare była fajna, spójna fabuła, to w dwójce nieraz łapałem się za głowę jak to scenarzystę poniosła ułańska fantazja ;-)

4 H w MoH to oczywiście skandal - także ten tytuł zaliczę jak wyjdzie w jakiejś klasyce. 40 zł. to będzie uczciwa cena, ewentualnie w jakiejś promocji 2 za 1 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 08:31, Wojman napisał:

Dobrze, ze w koncu ktos zaczal zwracac uwage w recenzji na to, ze gra jest za krotka
i obnizyl za to ocene. Mam nadzieje, ze to samo bedzie powiedziane przy recenzji nowego
CoDa (zapowiada sie, ze tak jak w poprzednich czesciach gra bedzie na 4 godziny).

Z czego najzabawniejszy jest fakt, że najkrótszą grą jest część pierwsza, przy czym w recenzjach tego kultowego już tytułu w ogóle o tym nie wspominano :)
Ale nie ukrywajmy faktu że dzisiaj Cod to przede wszystkim mulit, a te w Black Ops zapowiada się w tej chwili jako najlepsze z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 03:01, TobiAlex napisał:

ast44 warto nie raz czytać wszystkie posty. Widzę, że jesteś kolejną osobą, która lubi
przepłacać... Cóż, po raz kolejny piszę, że grę można dostać za 54 zł (klucz EADM).

Sry ale nie za bardzo ufam elektronicznym dystrybucjom jak to trafnie określił użytkownik Tenebrael.Lubię jak jest "z rączki do rączki".Poza tym, chyba cena samych kluczy do gier jest proporcjonalnie niższa od wersji gra+klucz.Więc jakby nie patrzeć cenowo cod:bo jest lepszy od nowego moha o reszcie nie wspominając (nie mówię że na 100% nowy cod będzie lepszy pod względem rozgrywki, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MoH był pewnym zaskoczeniem. Nigdy wcześniej nie grałem dłużej w tą serię, to była moja pierwsza tego typu gra. Wcześniej grałem w CoDa co ma zupełnie inny charakter.
I z trailerów i z jakiś wczesnych gameplay''ów uznałem że będzie to gra naprawdę zajebista, a już na pewno warta zakupu. I szczerze mówiąc troszkę się zawiodłem. Lecz jestem zadowolony z tego zakupy. (trochę ironiczne prawda? ;] ).

Z jednej strony, patrząc na single''a MoHa jest on po prostu niesamowity. Fabuła jest super, wciąga i na prawdę czuję się klimat. Do tego świetna muzyka oraz filmiki bardzo dobrej jakości które dodają ciągłości i świetnego wymiaru historii w grze. I chociaż grafika nie zachwyca, to niestety trzeba się do tego przyzwyczaić, wg mnie firmy mają dużo ale to dużo większe możliwości stworzenia lepszych gier (czemu Crysis nadal jest tak wymagającą grą?) ale niestety nie chcą tego robić, a ja nie mogę się doszukać powodu... (że niby za dużo pieniędzy na graficzne dopracowanie pójdzie, no proszę!) Jest trochę prostoliniowości ale najlepiej skupić się na wykonywaniu zróżnicowanych misji a nie na skakaniu po skałach bo tego żołnierze amerykańscy zazwyczaj nie robią ;] A poziom trudności... no cóż, wolę przejść grę szybko i wczuć się w klimat, niż ginąć po 20 razy na jednym przejściu z pomieszczenia do pomieszczenia jak czasem w CoD MW2. ;/

Jeżli chodzi o multi to wg mnie jest dużo gorzej, CoD MW2 przebija jak na razie wszystkie tego typu gry na głowę, i kropka. I chociaż w MoHu są ciekawe tryby rozgrywek, oraz troszkę inna klasyfikacja doświadczenia to jakoś to im nie wyszło całościowo zbyt dobrze.

Aha i jeszcze a propos ceny, a czemu niby ta część nazywa się ''Tier 1''? No bo wg mnie oprócz tego że jest to limitowana edycja sprzedawana w niektórych sklepach, to jest to oczywiście jedna z części nowej serii w jaką chce nas EA wprowadzić. Czekam z niecierpliwością na kontynuację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 01:28, Bukcio napisał:

Aha i jeszcze a propos ceny, a czemu niby ta część nazywa się ''Tier 1''? No bo wg mnie
oprócz tego że jest to limitowana edycja sprzedawana w niektórych sklepach, to jest to
oczywiście jedna z części nowej serii w jaką chce nas EA wprowadzić. Czekam z niecierpliwością
na kontynuację!

Limitowana edycja nazywa się "Tier 1", bo taką nazwę (Tier 1) noszą żołnierze sił specjalnych, o których opowiada gra i na podstawie współpracy z którymi (teoretycznie) gra powstała.
Równie dobrze edycja limitowana mogłaby nazywać się "Naleśniki z serem limited edition" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SnajperGhostWarrior dostal u Was 7.5 pkt.
Tak tylko chicalem wspomniec bo widze ze niektore gry dostaja ocene na jaka zasluguja (MoH) a na inne patrzy sie pzrez palce chociaz w obu tytulach sa podobne bledy:
- grafika
- wtornosc
- ~5 godzin singla.
S:GW mial do tego jeszcze komplet wlasnych wad zaczynajac od AI i liniowosci+skryptowania leveli a i tak dostalnote zachecajaca do zakupu i wyzsza niz MoH przy czym w MOH po singlu mozna liczyc na zabawe online a multiplaywer w S:GW jest juz od dawna martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa ale co z tego jak bardzo krótka nawet na najwyższym poziomie trudności ... Multi też takie sobie ...
Grafika mogłaby być lepsza fajnie gra prezentowałaby się z wykorzystaniem fizyki ... Moim zdaniem za te pieniądze nie bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ogrywających wersję na PS3. Czy po odpaleniu New Game intro gry też Wam rwie, haczy, przecina się? Płyta z tzw. "lustro", tytuł testowany na kilkumiesięcznej PS3 Super Slim.

Bardzo prosiłbym o odp.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować