Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2005 o 16:50, Todryk napisał:

No to się obejrzałem :/ Jutro przelecę się po sklepach, często widziałem zalegające tam starocie,
więc może jeszcze się załapię.

Dobrze, że tu wczoraj przez przypadek wpadłem, bo bym, czekał aż potanieje i bym się przeczekał, a tak jak zwykle w przypadku wycofanych tytułów (z powodu wygaśnięcia praw) szybko nawiedziłem, znany mi sklep (w Poznaniu), w którym zawsze sie uchowa takie cacko (gdzie to mój secret) i jak było.... oczywiście: ein stuck :) Więc z miejsca nabyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce wiedzieć co z patchem 1.67-Bioware zapowiedział na styczeń-jest koniec stycznia a nawet bety nie widać.
Chciałbym też wiedzieć co z polskimi patchami czy CDP już NAPEWNO nie wyda 1.67PL czy to tylko przypuszczenie. Dobrze by było gdyby jakiś moderator albo ktoś z CDP rzekł do tego tematu jakieś oficjalne słowo, jakiś kontret typu-będzie albo niebędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka waszym zdaniem jest najsilniejsza postać walcząca bronią białą: jednoklasowy wojownik , wojownik/mistrz oręża, wojownik/łowca, łowca, paladyn/czempion torma ? A może inne ? I jaką broń wybrać i jaką taktykę walki (broń jednoręczna + tarcza, dwie bronie, broń oburęczna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z ``czystego nwn`` ja polecam wojownik/mistrz broni na katany (dwie). Jak się postarasz, krytyki bedą b. czesto (1 na 2-3 ataki) i zadawac beda po około 100 :-)
Ew jesli chcesz krytyki zadkie ale po 200+ zrób mistrza broni na kosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie najlepiej zacząć grę w Shadows of Undrentide ? Gdy zaczynam na pierwszym gra jest dość trudna, a na 15 jest tak łatwa, że aż nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 14:00, rafikn napisał:

Na jakim poziomie najlepiej zacząć grę w Shadows of Undrentide ? Gdy zaczynam na pierwszym
gra jest dość trudna, a na 15 jest tak łatwa, że aż nudna.


Ja zaczynałem zawsze na pierwszym i było dosyć łatwo. Kluczem jest stworzenie dobrej postaci (dobrze rozdzielone punkty statystyk). A jak nie wychodzi to biorę pomocnika (z reguły chodzę sam). No i ważne, by wpierw odwiedzić kryptę, następnie udać się do koboldów i na końcu do gnolli - wydaje mi się, że tak jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć na 2-3 ( oczywiście najlepsza zielona jedynka :D ). 15 to spore przegięcie- przecież max jaki mozna zdobyć w całym dodatku to góra 13-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko...

Jakie składniki i czary co dają przy tworzeniu w skrzyni (oprócz tych zapisanych w księgach) i w labolatorium alchemika.
Ma ktoś z was moze to gdzieś spisane? bo potworzyłem troche w tej skrzyni ale czy mozna cos innego niz z ksiąg i nic nie wiem jeśli chodzi o labolatorium... Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
jestem w zamku Jharega przy rytualnej kadzielnicy podobno mozna przywołać tu jakiegoś demona
trzeba wrzucic tam odwłok ognistego żuka jakieś zaklecie ognia i...???
No właśnie jest opcja przywołania tego demona zakładam ze po krótkiej gadce trzeba będzie go odesłać:D
Z góry dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przywołać demona musisz rzucić na kadzielnice zaklęcie Płonące Dłonie-w kadzielnicy musi sie naturalnie znajdować odwłok ognistego żuka.
Powinieneś też rzucić na siebie zaklęcie ochrony przed złem-jeżeli to zrobisz porozmawiasz z demonem, jeżeli tego nie zrobisz-demon cie zaatakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów utknąłem
jestem w wieży do której dostałem lewe papiery ale nie mogę dostać sie do 1 teleportu bo nie mam klucza
niestety ani strażnicy ani nikt inny na poziomie tego klucza też nie ma
gdzie mozna go znaleźć otrzymać???
Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś znalazłby oddzielne dodatki do NWN w jakimś sklepie netowym w rozsądnej cenie, niech zarzuci linkiem... Szukam, ale ciężko coś znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w porcie llast lub w okolicy(drugi akt) znajde jakąś osobę która zrobi mi broń "na zamówienie" tak jak marrok z kużniw neverwinter?? jeśli tak to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3 akcie będzie :)
W 2 możesz porobić przedmioty w labolatorium (piersienie i amulety głownie)

Jak je robić to się dowiesz ze specialnych ksiązek, ktorych zebranie będzie celem zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować