Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 10 - gry inspirowane systemami bitewnymi

42 postów w tym temacie

To ja zaproponuję jeszcze Warhammer: Shadow of the Horned Rat. Pierwowzór Dark Omen''a. Co do Mechwarriora to 4 próbowałem, ale była mi nieco zbyt arcadowa, za to 3 palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dałbym także I miejsce DOW II z dodatkami (tutaj ważna informacja - nadchodzące Retribution pozwoli rozegrać w bardziej RTSowym stylu kampanię każdą z 6 ras, nie tylko orkami, jak napisał Komix), II miejsce fenomenalnemu Blood Bowl w którego gram często i namiętnie online oraz III miejsce legendarnemu Chaos Gate. Zabrakło także kilka tytułów jak Fire Warrior czy Starfleet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Online - tego mi brakuje w tym zestawieniu, i to bardzo - mimo wielu błędów i wielu psów jakie się na niej wiesza - świetna gra i swoje grono oddanych graczy ma, ze mną w pierwszym szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Online był w zestawieniu TOP 10 produkcji wzorowanych na grach fabularnych, ponieważ ma on więcej z wfrp niż z bitewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to by było tak:

1. Dark Omen
2. DoW1
3. Final Liberation
4. Chaos Gate (mimo masy błędów w interfejsie)
reszta już bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak dawno nie było już gry na bazie Mechwarriora czy też Warhammera Fantasy Battle a poprzednie odsłony strasznie mi się podobały.
Mam nadziej że coś w końcu wyjdzie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyjdą jakieś gry ze świata Warhammera to zależy od tego czy GW łaskawie udostępni komuś licencję. Teraz to chyba tylko dodatki do DOW2 i W40k mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:48, Teokrata napisał:

Zabrakło także kilka tytułów
jak Fire Warrior czy Starfleet...


Fire Warrior jest wspomniany na końcu. Po prostu gra była nieciekawa, IMO ustępująca nawet Mark of Chaos. Na pewno brawa dla twórców za inne podejście (FPS zamiast kolejnej strategii), ale bura za wykonanie.

@VrOObel69 - Młotek Online jest zdaje się oparty na RPG, a nie bitewniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 12:10, Dogers napisał:

Czy wyjdą jakieś gry ze świata Warhammera to zależy od tego czy GW łaskawie udostępni
komuś licencję. Teraz to chyba tylko dodatki do DOW2 i W40k mmo.


będzie jeszcze gra akcji Space Marine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się jakiś RPG w świecie Warhammera. Coś w stylu Gohica,Obliviona i Fable, ale w bardziej mrocznej otoczce. Na pewno byłby w ścisłej czołówce.Świat gry, postacie, bestie i klimat są gotowe. Tylko siadać i robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym podmienił miejscami DoW 1 i DoW 2 :P Grałem w DoW 2, ale jednak wolę 1, bo w 2 nie ma budowania bazy tak jak w 1 i nie ma tylu ras:(w tym moich ulubionych SoB nie ma :/ )A w 1 gram cały czas i mi się nie nudzi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 00:04, Daros_93 napisał:

Ja to bym podmienił miejscami DoW 1 i DoW 2 :P Grałem w DoW 2, ale jednak wolę 1, bo
w 2 nie ma budowania bazy tak jak w 1 i nie ma tylu ras:(w tym moich ulubionych SoB nie
ma :/ )A w 1 gram cały czas i mi się nie nudzi hehe.


Moim zdaniem kierunek wytyczony przez Relic w DOW 2 jest pójściem do przodu. W jedynce tempo akcji było niskie naprawdę, wystarczyło się bunkrować i dało radę. W dwójce natomiast to jest zmienione co wyszło dla mnie na plus ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym jednak Chaos gate ustawił na 1 miejscu bo ta hack and slashowa młucka w singlu
> w DoW II nie dorównuje kunsztowi Chaos gate. Dow II jest dobry ale jakoś mnie nie przekonuję
> forma z jaką seria poszła.
>
> A co do Chaos Gate zainstalowałem sobie i musiałem usunąć sesja za rogiem ;]... Ale KLIMAT
> dalej działa i ta muzyka...

SP i MP w dow2 jest zupelnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym jednak Chaos gate ustawił na 1 miejscu bo ta hack and slashowa młucka w singlu
> w DoW II nie dorównuje kunsztowi Chaos gate. Dow II jest dobry ale jakoś mnie nie przekonuję
> forma z jaką seria poszła.
>
> A co do Chaos Gate zainstalowałem sobie i musiałem usunąć sesja za rogiem ;]... Ale KLIMAT
> dalej działa i ta muzyka...

Chaos Gate byl najlepszym tworem z serii WH40K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować