Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 - nowy zwiastun

23 postów w tym temacie

Czułem się jakbym oglądał zwiastun doskonałego filmu science-fiction.
Z powodu tego, tak epickiego, trailera właśnie złożyłem zamówienie na tę grę.
Poza tym dwójka była genialna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie, mam wrażenie, że trailery z muzyką Two Steps From Hell zawsze wychodzą epickie ^^.
Tylko pożałować, że nie mam PS3 :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 20:29, HiddenNick napisał:

Jak ktoś teraz powie, że jest jakiś ładniejszy FPS to się myli...

Crysis i nie, nie mylę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Crysis jest ładniejszy :P Ale to i tak kwestia gustu. Ahhh... mam nadzieje, że K3 będzie lepszy niż poprzednik, jakoś mam niedosyt po 2 części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 21:22, Odbytnica napisał:

> Jak ktoś teraz powie, że jest jakiś ładniejszy FPS to się myli...
Crysis i nie, nie mylę się :)


To zagraj sobie jeszcze raz w Crysis... Dopóki dwójka nie wyjdzie to się mylisz.

To, że tekstury w niektórych miejscach są w wyższej rozdzielczości i można rozwalać szałasy granatnikiem wcale nie czyni tamtej gry ładniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud-miód. Kampania zapowiada się znacznie bardziej widowiskowo niż w dwójeczce- faktycznie momentami przypomina zwiastun jakiegoś mega-budżetowego filmu sc-fi. Będzie grubo, czuję to w kościach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Jak wy oglądacie? W regionach gdzie jest śnieg biegają w długim rękawie, mają hełmy, gdzie jest cieplej biegają w krótkim. Tak trudno się tego było domyślić? Natomiast jasne, że Sev będzie biegał w krótkim. W końcu jeszcze na początku był w stolicy, przy pałacu Visariego. Pewnie koledzy go nie lubią jak jakiś w ogóle spotkał po drodze to mu kurtki nie dali.

Ja mam znacznie lepsze pytanie. Jak to jest, że Helghaści nie byli wstanie oddychać na koloni w jedynce i sequelu na psp w wyniku mutacji, żyjąc na helghanie, a zwykli ludzie sobie tam wchodzą i oddychają jak gdyby nigdy nic? No i czmu wciąż mają maski na swojej planecie? Skoro na Vektcie to właśnie amosfera z Helghanu była im potrzebna do oddychania? oO

Fabularnie gra się skupia na przetrwaniu. Gdyby nie to, że Helghan jest teraz w stanie wojny domowej po śmierci Visariego to by wytłukli systematycznie resztki ISA. Tak uda im się uciec. No właśnie i co wtedy? Killzone 4? Bo tak dla mnie to na razie wygląda.
Fajnie, że wreszcie łaskawie pomyśleli o tym, żeby dodać nóż(!) Pojazdy. Jakby jeszcze w multi olali ten podział klas to było by super.

Tak czy tak premierowa wersja KZ3 i tak nie zawita na mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer same cut-scenki, zabawne tylko, że trailer killzone z 2005 iirc wyglądał znacznie lepiej, szkoda, że tak zjechali grafikę w dół.

Crysis naturalnie, że wygląda lepiej ale konsole mają swoje limity, jedyny limit pc-eta to zasób portfela właściciela :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer z 2005 roku był w całości target-renderem, w nowym większość scenek hula na silniku z gry- i dobrze, bo nie zdzierżę zaprawy ;p Co by mi było po pięknym trailerze gdyby gra miała wyglądać drastycznie gorzej? Wszak w przypadku tej akurat pozycji oprawa generalnie ma dość duże znaczenie, gdyż opiera się ona na odtworzeniu maksymalnej imersji na polu bitwy;

Co do Crysisa to może jako tropikalny landszafcik owszem, ale w Kz3 panuje trochę zbyt "gęsta" atmosfera żeby można było postawić te gry obok siebie i ot tak sobie porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować