Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak pogodzić dziewczynę/żonę/kochankę z graniem?

3 posty w tym temacie

Łukasz Berliński

W życiu niemal każdego gracza nadchodzi taki moment, kiedy to w niewyjaśnionych i niezrozumiałych dla prawdziwych nerdów okolicznościach poznaję swoją, jak najbardziej realną, drugą połówkę, z którą ma zamiar się związać.

Przeczytaj cały tekst "Jak pogodzić dziewczynę/żonę/kochankę z graniem?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł i świetny pomysł! Mam nadzieję, że Redaktorzy, będą pisać co raz więcej takich znakomitych felietonów.
A w temacie... Moja dziewczyna wykazuje, "umiarkowaną aprobatę" do mojego grania. Akceptuje, że to moje hobby, choć nie uważa, żeby było ono szczególnie ambitne. Sama grywa okazyjnie, w wybrane gry. Przeszła wszystkie części Quake''a, a ja tej gry nie znoszę, zagrywała się w Fallout''a 3, bardzo podobał jej się Dragon Age + dodatek, poza tym, to spędzaliśmy swego czasu dłuuuuugie godziny grając razem w multi CoD4:MW, nadal do tego wracamy. Ona jednak każdą grę przechodzi raz i odkłada na półkę, podczas gdy ja, zwłaszcza gry RPG, przechodzę na wszystkie sposoby, aż nie odkryję wszystkich smaczków i zakamarków. Ogólnie w tej sprawie, u mnie nie jest źle ;)

aaaa.. i uwaga techniczna, kliknięcie w belkę nie przenosi do artykułu! Trzeba wchodzić przez dział "Artykuły" na głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować