Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznajomosc

Czytniki ebooków, czyli jaki wybrać? Pytania, opinie itp.

463 postów w tym temacie

Jeśli szukasz czegoś nie za miliony monet to poleciłabym Cybooka. Kupiłam go ostatnio siostrze na urodziny i jest bardzo zadowolona. Jest mały i niedrogi, a do tego ma przeglądarkę, podświetlenie i ekran dotykowy. To chyba nowe czytniki w Polsce, przynajmniej wcześniej ich nie widziałam chociaż sama aktywnie używam czytnika i interesuję się nowinkami. Ale czytałam o nim ogólnie bardzo dobre recenzje.

Chyba, że szukasz czegoś ekstra. Ja sama używam Pocketbooka Inkpad, z tym że to już nie ta półka cenowa. Jednakże polecam. Mój czytnik ma ekran 8cali i jak dla mnie różnica w wygodzie czytania jest kolosalna. Jeśli zainteresuje Cię ten temat to polecam poczytać artykuł: http://czytio.pl/blog/index.php/test-i-porownanie-8-calowych-czytnikow-ebook-pocketbook-inkpad-cybook-ocean-inkbook-8-icarus-xl-8-czesc-1/ bardzo wyczerpujący test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupowałem sobie nowy czytnik. Na początku zastanawiałem się nad Kindle , potem porównałem sobie parametry i jednak inne czytniki oferują znacznie lepsze parametry w niższej cenie. Wybrałem ostatecznie Pocketbook . 5 stówek w rtv Euro agd ( w sklepie mają obecnie bardzo dobre promocje na tą markę tak wiec jeśli ktoś planuje zakup to proponuję sobie zajrzeć, dodatkowo jest opcja brania rat 0% aczkolwiek sam z niej nie skorzystałem).
Czytnik ma:
6 cali ekran ( większy niż kindle)
dużą pamięć
mocny kontrast
no i czyta wszystkie formaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować