Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Joannie Brych z Gameforge!

71 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2011 o 10:29, Nastia42 napisał:

ah :)) dziekuję za odpowiedź, teraz przynajmniej wiem jak sprawa wygląda.

Śliczne dziękuję Pani Joasiu :* :)


Cieszę się, że mogłam pomóc.

pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, masz może jakieś nowe informacje na temat gry TERA??
Chodzi o najbliższe beta testy, termin wydania, i inne informacje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 12:10, dracko napisał:

Witam serdecznie, masz może jakieś nowe informacje na temat gry TERA??
Chodzi o najbliższe beta testy, termin wydania, i inne informacje.

Pozdrawiam


Hej,

Niestety wciąż nie mogę podać konkretnych dat dotyczących TERA :( Bardzo dużo wyjaśni się chociażby na GC w sierpniu, mam jednak nadzieję, że będę mogła Wam przekazać informacje o zamkniętych testach beta czy może jakimś sneak peaku zdecydowanie szybciej :)

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nurtujące pytanie dotyczące gadżetów pudełkowej wersji Runes of Magic chapter 4. Otóż w newsie na gram.pl było mówione że zamawiając pre-ordera otrzyma się plakat, natomiast na facebooku informują że w polskiej wersji takowego nie będzie. Oczywiście pre-order zamówiony i nic tego nie zmieni ale fajnie by było dostać ten plakat ;]


Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

Niestety zgadza się. W polskim wydaniu gry Runes of Magic nie będzie plakatu :( Nie jesteśmy już w stanie nic w tej kwestii zrobić. Na pocieszenie dodam, że na pewno będziemy mieli jakieś inne gadżety a może i plakaty, które będziemy rozdawać w konkursach :) Na Gram.pl także, jesli tylko będziecie chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zastanawia mnie czy jest istnieje cień szansy na wyjście polskiej edycji Bounty Bay (np. gdyby ktoś zaproponował pomoc w tłumaczeniu lub coś podobnego)? Swego czasu z kumplami sporo w to graliśmy. O ile dobrze pamiętam gra była mocno rozbudowana, miała ciekawe podejście do poziomu postaci, bitwy morskie, lądowe, abordaże itd. Kiedyś ta gra (łącznie z Voyage Century od IGG) była hitem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:53, Papiziel napisał:

Witam.
Zastanawia mnie czy jest istnieje cień szansy na wyjście polskiej edycji Bounty Bay (np.
gdyby ktoś zaproponował pomoc w tłumaczeniu lub coś podobnego)? Swego czasu z kumplami
sporo w to graliśmy. O ile dobrze pamiętam gra była mocno rozbudowana, miała ciekawe
podejście do poziomu postaci, bitwy morskie, lądowe, abordaże itd. Kiedyś ta gra (łącznie
z Voyage Century od IGG) była hitem :D


Witam :)

Niestety raczej nie ma na to szans. Co prawda wciąż dodawane są nowe aktualizacje i BBO dalej ma rzeszę wiernych fanów, ale po prawie 5 latach istnienia nie ma szans na wejście na nowy rynek. Cieszy jednak, że przy nowych tytułach Polska nie jest już pomijana i coraz więcej gier zostanie zlokalizowanych. Żeby daleko nie szukać, najnowsze F2P MMO Frogstera ELIGIUM albo MMO dla młodszych graczy Wizard101 :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Coraz mniej informacji na temat gry TERA na stronie frogstera i innych stronach o grze. Dlatego mam pytanie co się dzieje z rozwojem gry i kiedy wreszcie zostanie ona wydana. Czytałem na 1 z forów o grze TERA ze w Japoni zostało zamkniętych kilka serwerów i zostały one połączone i podzielone na 4 serwery. Czyżby koniec gry TERA?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nasze obecne milczenie dot. gry TERA jest tylko przysłowiową ciszą przed burzą ;] Zdecydowanie nic się nie zmieniło i gra zostanie wydana w Europie w 2012 :) Już niedługo będę mogła ujawnić zdecydowanie więcej informacji, obserwujcie więc dział newsów gram.pl ;)
Jeśli zaś chodzi o wszelkie doniesienia z azjatyckich serwerów, nie jesteśmy odpowiedzialni za ten rynek, więc za wiele nie powiem… Poczekajcie na nowe wieści od Frogstera, wtedy wszystko się wyjaśni ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę być nie miły, ale mam nadzieje, że ta przysłowiowa cisza przed burzą nie będzie trwała kolejnego roku, pamiętajmy że jest styczeń, a 2012 rok to też grudzień, ludzie mają cierpliwość, ale nie wieczną. :P Aż się boje tych wieści Frogstera.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie szybciej ;) Ale wiem o co Ci chodzi, każdy rok ma w końcu 12 miesięcy :D Daję słowo, że wieści są dobre ;) I jeśli nic nie pokrzyżuje naszych planów, dość szybko dostaniecie odpowiedź na nurtujące Was pytania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogłosiliśmy start zapisów do europejskich, zamkniętych testów beta gry TERA. Wszystkie osoby, które zapiszą się do dzisiaj, do godziny 11:30 wezmą udział w losowaniu pierwszych 1000 kluczy. Data startu CBT oraz sama data premiery gry jeszcze nie zostały ujawnione :) Jednak już niedługo będziemy Was o tym informować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy że 3 maja zostanie wydana TERA eu.
Czy już są jakieś informacje na temat ceny gry i jaki ma być abonament miesięczny.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

niedługo pewnie będziemy ogłaszać start preorderów - Ubisoft odpowiada za dystrubucję - wtedy pojawią się informacje o cenie wersji pudełkowej jak i cenie abonamentu. Styczeń jest doslownie naładowany informacjami o TERA, wszystkiego się dowiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani (Panno? :)) Joasiu.
Mam pytanie czy zauważyliście, że RoM wydaje się być w jakimś kryzysie? (Znaczna mniejsza ilość aktywnych graczy). Następna sprawa czy planujecie w RoM w najbliższym czasie wprowadzać poprawki graficzne lub grafikę bardziej unowocześnić (chociażby na wzór z Allods Online) ponieważ na chwilę obecną graficznie RoM już niestety odstaje od reszty :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Mam pytanie o plany wydania gry TERA online. Kiedy bedzie dostępna w sklepie gram.pl w preorderze i w jakich cenach. Bo z tego co czytałem to wydawcą gry jest UBISOFT. Na oficjalnej stronie frogstera jest dostępny preorder gry.
Ja i napewno i inni chcieli by wziąść udział w beta testach po zamuwieniu preorderu. Chodzi mi o wersje dystrybucji elektronicznej: Digital Pre-Order Mini; Standard Edition Digital Pre-Orde;Collector''s Edition Digital Pre-Order oraz wersji pudelkowych.
Aha i w jakich cenach i kiedy by były dostępne.
Mam nadzieje że tuż przed beta testami które się zaczną: CBT 1 17.02.2012

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować