Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Joannie Brych z Gameforge!

71 postów w tym temacie

Witam,
(wystarczy samo imię ;))

RoM nie jest już nową grą, ma swoje lata zatem raczej nie zacznie wyglądać jak np. TERA ;D Oczywiście wiem, że nie tego oczekujecie^^ Niestety z przykrością muszę powiedzieć, że żaden znaczący „upgrade” grafiki nie jest na chwilę obecną planowany. Natomiast w sprawie ilości graczy, to od kilku miesięcy zdecydowanie ich przybywa, nie ubywa :) Mamy coraz więcej rejestracji, planujemy Chapter V no i oczywiście pamiętaj, że mamy 3 polski serwer – bez graczy by go nie było :]

Pozdrawiam,


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam, że nie odpisałam na pierwszego posta – chciałam przy okazji podać więcej informacji na temat sneak peeku, może nawet rozdać kilka kluczy na gram.pl jednak ostatecznie event został odwołany. Najlepiej śledzić wszelkie informacje o TERA na twitterze albo na oficjalnym profilu na Facebooku TERA Europe do momentu kolejnej oficjalnej informacji z naszej strony.
Jednak do rzeczy, pre- ordery :) Z przykrością stwierdzam, że sprawą ewentualnych preorderów wersji pudełkowej w Polsce zajmuje się Ubisoft. Na szczęście wersja cyfrowa jest u nas już dostępna, a niedługo mam nadzieję pojawi się na gram.pl (tak twierdzi nasz dział sprzedaży ^^). Cena waha się w okolicach 200 zł - za wersję standardową.

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 11:16, isath napisał:

Witam,
(wystarczy samo imię ;))

RoM nie jest już nową grą, ma swoje lata zatem raczej nie zacznie wyglądać jak np. TERA
;D Oczywiście wiem, że nie tego oczekujecie^^ Niestety z przykrością muszę powiedzieć,
że żaden znaczący „upgrade” grafiki nie jest na chwilę obecną planowany.
Natomiast w sprawie ilości graczy, to od kilku miesięcy zdecydowanie ich przybywa, nie
ubywa :) Mamy coraz więcej rejestracji, planujemy Chapter V no i oczywiście pamiętaj,
że mamy 3 polski serwer – bez graczy by go nie było :]

Pozdrawiam,



Witam.

Dziękuje ślicznie za odp i również Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Może rozdasz trochę kodów do CBT TERA. Napewno karzy by chciał zagrać i sprawdzić jak się gra i czy warto kupić gre jak tylko bedzie premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

przed nami jeszcze kilka faz CBT i mam nadzieję, że niedługo znowu rozpoczniemy rozdawnictwo kodów. Mam nadzieję, że uda mi się "wymęczyć" jakieś klucze ;) Przed tym weekendem jednak nie planujemy rozdawnictwa :(

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

I mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy pojawi sie preorder na gram.pl bo już niedługo open beta i zaraz potem rezerwowanie ników dla postaci. Mam nadzieje że do 30-04-2012 pojawi się w preorderze lub nawet wcześniej.
A wysyłka bedzie przed 26-04-2012 kiedy to ma być PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers. Czyli im wcześniej tym lepiej.
Spróbujcie pogonić dystrybutora gry i jak najszybciej niech się pojawi w sklepie gram.pl.

P.S. Na stronie Empiku już można składać zamuwienia na TERA
P.S.2. Sporo osób czeka na tą gre i mam nadzieją że szybko sie pojawi w sklepie gram.pl

Pozdrawiam Dracko


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z Runes of Magic?
Brak ofert poniedziałkowych, wtorkowych etc. zero weekendowych promocji na diamenty, zero informacji na stronie?
Oczywiście nie mówię o dzisiaj, coś tam ruszyliście, ale chyba nie zamierzacie cicho i powoli pozamykać serwerów przed premierą Tery -_-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pytanie najlepiej zadać Gram.pl, jednak myślę, że już niedługo wersja pudełkowa pojawi się również tutaj :) Z tego co wiem, Gram.pl trzyma rękę na pulsie więc nie ma żadnych powodów do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie zamierzamy zamykać serwerów... otwieranie nowych mijałoby się wtedy z celem ;) Promocji rzeczywiście jest mniej niż kiedyś, wpływ na to ma wiele czynników, o których nie do końca mogę jeszcze powiedzieć (nowe pomysły, nowe strategie etc.), ale zapewniam, że nie macie się co martwić o los RoMa :) Wszystko będzie dobrze, na horyzoncie przecież nowy Chapter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanko ode mnie, choc może już było - jak będzie z kolekcjonerka TERA w Polsce? Bo jestem bardziej niż zainteresowany pre-orderem, ale jak na razie widzę tylko możliwosc sprowadzenia :( A zależy mi na pełnej, pudełkowej, kolekcjonerskiej wersji, jakby była z PL materiałami to tez bym sie nie obraził :) A niestety sprowadzanie z zagranicy dalej kosztuje niemało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

Przepraszam, że odpisuję dopiero po takim czasie, ale zimowo wiosenna aura mnie pokonała ;)

Pudełkowa edycja kolekcjonerska TERA jest dostępna również w Polsce, ale z tego co się orientuję, w bardzo ograniczonym nakładzie i oczywiście w wersji EN. Cena PL powinna wynosić ~ 260 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 12:00, isath napisał:

Pudełkowa edycja kolekcjonerska TERA jest dostępna również w Polsce, ale z tego co się
orientuję, w bardzo ograniczonym nakładzie i oczywiście w wersji EN. Cena PL powinna
wynosić ~ 260 zł.


Thx za odp :) Ale jeszcze podrążę o tej grze:

1. Jeśli chodzi o westernizację - wiadomo Ci może, na czym to dokładnie ma polegać? Bo jak czytam info to tu, to tam, to dochodzą do mnie sprzeczne informacje (od takich, że będą jedynie zmiany w warstwie tekstowej, po takie cuda jak zupełne przemodelowanie gameplay''u).

2. Wiadomo już coś o abonamencie? Jakaś przybliżona jego wysokość?

3. Jak się sprawy mają z kartami pre-paid? Jest może coś podobnego planowane? A ponadto: jakie formy płatności będą dostępne? Tylko karty kredytowe, czy również opcje typu PayPal itp?


Nie wiem, czy wszystkie pytania kieruję tu pod dobry adres, ale mam nadzieję, że tak.

Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Będą rozdawane klucze do TERA onlina CBT 5 ? No i czy będzie dostępna w Polsce wersja gry z możliwoscią Head startu przy preorderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

nie znam jeszcze ceny kart czy samego abonamentu w Polsce - wkrótce pojawią się takie informacje na 100%. Dam wtedy znać. Ogólnie westernizacja ma dość szeroki zakres, więc wszystko co słyszałeś jest prawdą. Został zmieniony zarówno gameplay (np. questy), jak i tekstury chociażby rasy Elin - w wersji zachodniej są one "nieco bardziej ubrane" ;)

Jeśli zaś chodzi o opcje płatności, to również będę w stanie zdradzić więcej w momencie premiery gry :)

pozdrawiam,
Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

na dzień dzisiejszy klucze do CBT4 miały być ostatnim rozdawnictwem w czasie trwanie zamkniętych testów beta (rozdawane były z tej okazji na gram.pl :)). Czy coś będzie jeszcze organizowane z okazji CBT5 ciężko powiedzieć, chociaż troszkę w to wątpię :(

A co do headstartu - każda osoba, która zamówiła TERA w preorderze (nieważne czy w Polsce czy w UK czy w DE) będzie miała możliwość zarezerwowania sobie imienia oraz rozpoczęcia gry przed innymi :)

pozdrawiam,
Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:23, isath napisał:

Jeśli zaś chodzi o opcje płatności, to również będę w stanie zdradzić więcej w momencie
premiery gry :)


To ja proponuję takie istotne informacje przekazać pół roku po premierze gry, tak samo zdenerwuje klientów, a tajemnice będzie można dłużej trzymać. Jeśli na miesiąc przed premierą firma nie informuje jakie będą opcje płatności i może je zdradzić dopiero w momencie premiery to ja nie mam więcej pytań, zostaję przy World of WarCraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół roku po premierze w przypadku płatnej gry może być trochę ciężkie ;) I nie jest to żadna tajemnica, tylko po prostu nie ustalono jeszcze wysokości abonamentu w Polsce – nie wiadomo, czy będzie to dokładnie taka sama cena jak np. dla niemieckich graczy (1 miesiąc – 12,99 € etc.), czy może cena zostanie dostosowana do Polskich warunków – a tego byśmy chcieli. Oczywiście te podane ceny nawet dla społeczności z UK, DE i FR mogą ulec zmianie. Jeśli zaś chodzi o metody płatności – sprawa wygląda tak samo – TERA nie jest przewidziana oficjalnie na rynek polski (nie będzie zlokalizowana, nie ma polskiego wsparcia etc.) zatem nie wiem jakie opcje płatności zostaną w naszym kraju udostępnione. Oczywiście, że powinniśmy mieć dokładnie takie same możliwości jak pozostałe kraje, jednak wiemy jak czasem wygląda to w praktyce. Dlatego nie będę obiecywać – tak w polskich sklepach będą dostępne karty pre paid – jeśli np. wydawca nie weźmie naszego rynku pod uwagę. Podzielę się taką wiedzą, gdy tylko wszystko zostanie dla Polski potwierdzone na 100%. A to nastąpi bliżej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi :) Ale... a co mi tam, jeszcze Cie nieco pomęcze pytaniami :D

1. Czy planujecie start jakiejs polskiej strony TERA? Bo obecnie jej brak trochę nie sprzyja tworzeniu się community. Są niby jakieś fanowskie inicjatywy, ale jest to rozstrzelone pomiędzy różne grupki. Taka strona by się BARDZO przydała.

2. Niedano nagrałaś z Rock''iem dosc długi materiał o RaiderZ. Nie powiem, świetnie się to ogladało/słuchało. Czy jest szansa na coś podobnego, z Rock''iem lub innym YouTuberem, z TERĄ? O Rocku wspominam, bo wiem, że człowiek raz, że siedzi w MMO, a dwa, że sporo osób ogląda jego filmy.

3. Jak to jest z imionami na serwerach? Czy imię postaci musi być unikatowe wewnątrz całej gry, czy jedynie w obrębie serwera? Czy jest tu jakiś podział na EU i NA? Pytam, bo o ile mi wiadomo, w NA nie będzie kasacji postaci po OBT, co oznacza, że spora ilość imion może być zarezerwowana przez osoby, które biora w nich udział - a to oznacza mniejsze pole wyboru dla tych, którzy zakupili EK. Jak to będzie rozwiązane?

Z góry dzięki za odpowiedzi i sorry za męczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować