• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zielonozz

Pomocy Metro 2033

Pytanie

Witam kupiłem i zainstalowałem metro 2033 gram około 5 minut gra zacina się na 5 sekund dźwięk trzeszczy i przestaje i po około minucie i powtarza się to samo.Proszę o pomoc ciężko się gra.

Jak co mój sprzęt:
Procesor Inter core i5
Pamięć RAM 4GB
Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 330 M

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.02.2011 o 20:51, zielonozz napisał:

czy ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie


Spokojnie, trochę cierpliwości. Jak ktoś będzie coś wiedział to Ci odpisze, nie musisz spamować.

1) Na jakich ustawieniach grafiki grasz?
2) Zainstaluj HWMonitor, włącz, zacznij grać, potem zminimalizuj grę i sprawdź temperatury. A najlepiej wrzuć screena tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesli jeszcze raz zobacze, ze podbijasz niepotrzebnie temat czyli innymi slowy mowiac - spamujesz to inaczej porozmawiamy. Na tym forum jest wielu uzytkownikow, ktorzy chetnie pomagaja innym. Nie maja jednakze obowiazku siedziec 24/7 aby odpowiedziec na twoj problem. Jesli ktos bedzie znal rozwiazanie to je poda. Nikt nie lubi byc poganiany. Troche cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przepraszam za spam jest to samsung R580 aha i próbowałem grać na wszystkich dostępnych ustawieniach graficznych i na każdych się to powtarza i jak mam wrzucić screena jak to się dzieje raz na 2 minut zawiesza się i trzeszczy dźwięk na około 10 sekund może dłużej i to się powtarza jak próbowałem dłużej grać to się po prostu na amen zawieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2011 o 14:55, zielonozz napisał:

o to te scrren


Ten lapek Ci się gotuje w środku. Pewnie jest zawalony kurzem.
Normalnie proc w tym lapku nie powinien przekraczać temp 75* nawet przy dużym obciążeniu.

Jeśli jest jeszcze na gwarancji to idź do serwisu niech Ci go wyczyszczą.

Jeśli już po gwarancji to go rozkręć i sprzężonym powietrzem przeczyść, albo poproś kogoś kto się zna jeśli nie za bardzo wiesz jak to zrobić. Albo też idź do serwisu ale pewnie będziesz musiał zapłacić im za czyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potwierdzam opinię Phobosa - temperatury masakra, procek się smaży, karta podobnie , 99 stopni - niby nie jest to maks graniczny, ale brak mu raptem 6 stopni, dobijesz 15+ i możesz pożegnać gpu jak będziesz miał pecha, już nie wspominając, że te temperatury masakrycznie skracają życie tych podzespołów.

W podskokach do serwisu, bo prędzej czy później coś się sfajczy a w najgorszym wypadku pociągnie za sobą inne podzespoły - vide paląca się grafika przyfajczy i płytę główną.

Za czyszczenie lapka w serwisie biorą zależnie od punktu serwisowego średnio od 50 do 150zł.
Więc jeśli lapek nie ma już gwarancji uzbrój się w kwotę tego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z Metro 2033. Otóż, wszystko dobrze się zainstalowało, gra działa świetnie, az do czasu gdy mam za zadanie wyjść z Burbonem na powierzchnię (Stacja Targowa, Rozdział 2). Patrzyłem w poradnikach i na gameplayach - zawsze Burbon idzie do wyjścia i rozmawia ze strażnikami, a potem wychodzi się na powierzchnię. U mnie Burbon zastyga w bezruchu i nie mogę nic zrobić (co prawda mogę chodzić po stacji, ale to wszystko). Tak czy siak fabuła nie posuwa się do przodu. Czy ktoś może mi pomóc, bo ta gra jest świetna, a fajnie byłoby ją przejść :D

PS: próbowałem z sejwami, ale w necie jest tylko save 100% i to podejrzanego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować