Zaloguj się, aby obserwować  
Czaroxxx

Battlefield 2: GramWars

23 postów w tym temacie

W sumie to tylko pomysł ale stworzyć gramowy server do BF''a 2 klasycznego. Mega gra a zgrana drużyna i będzie piękna rzeź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba, niestety gorzej może być z jego urealnieniem. Chodzi oczywiście o BF2 w wersji 1.5?
Ja się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...... z tego co pamiętam mam gdzieś w szafie bf''a 2 i chętnie bym odświerzył sobie stary tytuł ;]

chętnie bym sobie pograł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dawno nie grałem w bf''a, ale chętnie bym sobie przypomniał jak to jest. Jak będzie więcej osób i jakieś ustalenia co do serwera to ja się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na wersję 1.5

Przed rozpoczęciem turnieju możemy umówić się na jakiś pusty serwer, a jest ich przecież od metra i ciut, ciut, żeby rozprostować kości, odświeżyć sobie pamięć i nasze style gry. Kiedy mielibyśmy za sobą ten etap i garstkę ludzi moglibyśmy rozpisać turniej z jakimiś walkami o tytuł np. Najwięcej Śmierci, Najbardziej Efektowne Przejęcie Bazy, Czyszczenie Budynków czyli Huzia na Osamę itp., itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach lubię pograć w starego, dobrego BF''a 2 albo w mod Forgotten Hope 2. Trzeba skminić serwer - najlepiej 64 na którym toczy się już bitwa (więcej osób będzie) - i umówić się wcześniej na określony dzień i godzinę. Jedna osoba robi Squad [PL] na serwie i zabawa gotowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w BF2 bardzo dużo. Byłem w paru klanach, grałem w lidze ESL i miałem adminke na serwie. Ale scena BF2 już dawno temu umarła i teraz raczej można pograć tylko do zabawy. Ja sie pisze żeby z wami zagrać ale jeśli znajdzie sie minimum 8 graczy chętnych. Wtedy można pograć infantry 4 vs 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym się dopisać, tyle że BF 2 kupiłem dopiero ostatnio w promocji na Steamie, więc levelowo jestem noobem, a sprawnościowo pewnie jeszcze bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś temat ostatnimi czasy przygasł. Moim zdaniem możemy już niedługo zaczynać rozgrywki na jakiejś małej mapie.
A co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:26, twojtec napisał:

Coś temat ostatnimi czasy przygasł. Moim zdaniem możemy już niedługo zaczynać rozgrywki
na jakiejś małej mapie.
A co wy o tym sądzicie?

Ja jestem za, tylko trzeba coś ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za ;)
Jakby się zebrało 16 osób to byłoby naprawdę fajnie. Poniżej to pozostaje infantry, bo nie da się grać małą liczbą osób na mapach z pojazdami.

Karkand jest zajefajny, ale przegrałem na nim 70% swojej BF2owej przygody i znudził mi się mocno. Fajne mapki oferuje dodatek Armored Fury, ale do niego trzeba więcej osób. Operation Harvest jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować