Zaloguj się, aby obserwować  
Qrchuck95

Battlefield: Bad Company 2

26 postów w tym temacie

Tam się fajnie grało ale do czasu. Niestety ale z polskimi graczami to gra się słabo i to pod każdym względem. Obrażają, wyzywają, grają chamsko a niezespołowo. Ten serwer to też do najlepszych nie należy. Admin mi dał bana za to że kampiłem snajperem O_o. Żeby było śmieszniej ja jako jedyny w zespole podłożyłem bombę pod MCOM-a i zginałem i oczywiście nie miał kto upilnować bo moi gdzieś tam na bokach się wybijali i nic nie robili. I po chwili ban że ja niby kampie a mój zespól to niby wykonywał cele ;/. A kto wcześniej podłożył pakę i jako jedyny? Żeby team był inny to też inaczej by to wyglądało. Jeszcze najlepsze jest to że ban poszedł na dwa dni!!!. Od tamtej pory nie wchodzę na tą serwerownie. Szczerze nie polecam i odradzam tam grać. Najlepiej gra się na zagranicznych serwerach, choć też nie na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 20:14, Dante_Syn_Spardy napisał:

Admin mi dał bana za to że kampiłem snajperem O_o.

Piwo dla tego pana, robi coś dla społeczności graczy przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. W każdej zespołowej grze tak jest jeśli gra się z przypadkowymi ludźmi. Mogli byśmy się ustawić w parę osób i razem tam wbić i pokazać im jak to się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie sie pisze na bc2. Nick w grze Shielder, nick na xfire sh1elder. Kto chce, dzwonić lub pisać, będe to odbiorę i pogramy, niestety nie często i nie zawsze bo praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach lubię pograć w starego, dobrego BF''a 2 albo w mod Forgotten Hope 2. Trzeba skminić serwer - najlepiej 64 na którym toczy się już bitwa (więcej osób będzie) - i umówić się wcześniej na określony dzień i godzinę. Jedna osoba robi Squad [PL] na serwie i zabawa gotowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również piszę się na jakąś wspólną gierkę. Odkąd nabyłem BC2 czyli od jakichś 2-3tyg w każdej wolnej chwili "młuce" w multiplayer ;PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera G4G.pl bardzo fajnie się gra.Wiadomo że niekiedy trafią się jakieś nooby z którymi nie da się grać ale przeważnie jest ok.
Mój nick w grze - Ognista Marzenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie ogólnym o bfbc2.
Jest ktoś chętny do gry w vietnam dzisiaj koło godziny 19-20 ??
Proponuje do gry serwer Vietnam G4G.pl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś miły i ze mną zrobił dwie rzeczy - brązową gwiazdkę w łodziach (możliwe niestety tylko w Vietnamie, który mi już nie działa), Payback Pin oraz 3 Roadkills z użyciem auta.
Nick w grze - "SpecShadow." (normalny nick z kropką na końcu) ew. przez Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować