Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 20:46, Khorn1237 napisał:

Czy ktoś wie za ile mozna teraz kupić Ipody-? z góry dzięki za odpowiedź

www.apple.pl a tam w dziale sklep. Zobacz sobie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:46, Khorn1237 napisał:

Czy ktoś wie za ile mozna teraz kupić Ipody-? z góry dzięki za odpowiedź


Kupilem sobie w piatek iPoda. Wywalczylem w sklepie znizke, bo byl uzywany jako, ze byl ostatnia sztuka. Stan jest idealny, mam normalna gwarancje, tyle ze taniej. Zaplacilem 300 PLN za iPod Nano w kolorze srebnym derugiej generacji,4 gb pamieci i jak dla mnie - zupelnie mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:35, trutututu napisał:

A ja teraz mam iPod Touch z Apple i niestety nie wiem jak podłączyć Wi-Fi prosił bym o odpowiedź
jeśli ktoś wie.


dobra ja już wiem bo u mnie w okolicy nie ma nadajnika wi-fi. Ja to mam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 22:13, zpawelz napisał:

Muahhaha to ja wymiatam i jestem masta bo mam ipoda classic 160 GB. ;)

Świetna rzecz- wszystko w jednym miejscu.


Mam 30GB i zupełnie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:23, blacklio2 napisał:

Mam 30GB i zupełnie starcza

mnie zupełnie wystarcza 60GB z tej starszej wersji. nie za mało, nie za dużo i nie ma imo niepotrzebnej funkcji odtwarzania filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla melomanów wspaniałego dźwięku, posiadaczy grubego portfela i dla tych, co uważają że iPod im się w taki sposób przyda: http://allegro.pl/item278104245_super_lampa_fatman_itube_252_od_dilera_audiopunkt_.html
jak zobaczyłem cenę to się uśmiałem :D wiem że to wzmacniacz lampowy, że super fajnie, ale do iPoda za prawie 5k ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam iPoda czwartej generacji i ostatnio coś mu się zepsuło z baterią, wystarcza na raptem godzinę. Zdecydowałem się kupić nową, bo iPod jest z końca 2004 roku i chyba już najwyższy czas :). Pytanie - czy ta http://www.isotec.com.pl/cgibin/shop?info=63058 bateria będzie dobra? Jeśli kupowaliście baterie do iPodów, to gdzie? bo na allegro są tylko jakieś niefirmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 hasła w google:
ipod+touch+games = http://www.ipodtouchgames.com/

sprawdź, może to to, a jak nie, proponuję szukać przez google lub główną stronę apple. cosik na pewno się znajdzie, bo gry na niego jakieś muszą być inne, jak na każdego innego iPoda z grami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nabyłam pokrowiec na ipoda (mam 160-kę, classica), stwierdziłam, że jak go noszę w kieszeni to zaraz mi się obije od kluczy albo coś, a tak to i stylowo i bezpiecznie ;)

Sprzęt mam z miesiąc, może mniej, ale tak sobie chwalę - nigdy nie skończy mi się miejsce i mam ukochaną muzę i anime wszędzie gdzie idę (tzn. okej, nie oglądam filmików np. w metrze, bo mnie wkurza jak ma się mi ktoś patrzyć przez ramię). Takiego komfortu nie uświadczy się z żadnym odtwarzaczem płyt cd, a sama wiernie używałam takiego przez całe lata, wiecznie żonglując płytkami. Polecam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 23:32, Paranoja napisał:

Ja dzisiaj nabyłam pokrowiec na ipoda (mam 160-kę, classica), stwierdziłam, że jak go
noszę w kieszeni to zaraz mi się obije od kluczy albo coś, a tak to i stylowo i bezpiecznie
;)

Pokrowiec to ja dostałem razem z iPodem przy zakupie. Nigdy nie noszę swojego bez pokrowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie zakupić iPoda classica w wersji 120gb i teraz pytanie, gdzie jest najtaniej ^^
Myślę że teraz jak dolar jest tak tani ściągne sobie z ameryki a może znacie coś tańszego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować