Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 21:57, Qba777 napisał:

okej jestem zarejstrowyna na tym 10 dniowym trialu ale skąd mam niby wziąć samą instalkę ktoś
podał linka ale co dalej
gdzie co ?


Jak stworzyłeś sobie konto na 10 dni to tam masz napisaną twoją nazwę konta, hasło i swoje dane, a niżej jest taki fajny przyciski "download WoW" czy jakoś tak (w każdym razie nie sposób go nie zobaczyć) for MAC i for PC (wybierasz ten pierwszy jeśli masz PCta). ściągasz sobie WoW''a i instalujesz i grasz :) Tylko WoW''a jeżeli masz kiepskie łącze to będziesz dłuuugo ściągał ;)

Ps. Robiłem to dokładnie tydzień temu, a dziś ok.północy kończy mi się trial ;/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:11, marcin1930 napisał:

for MAC i for PC (wybierasz ten pierwszy jeśli masz PCta).


Chyba ci sie kolejność pomyliła :) Nie wprowadzaj ludzi w błąd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam zamiar kupic wowa lecz wlasnie nie wiem co :
czy kupic gre
czy zalozyc konto trial i pre-paid

nie mam karty kredytowej wiec chyba ta 2 opcja

zreszta chyba bedzie tansza bo bede mial 130dni za ta sama cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zalozeniu konta trial i tak musisz je potem aktywowac normalna wersja gry. Karta pre-paid dziala dopiero na zalozonym juz pelnym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 02:44, Alliar napisał:

> for MAC i for PC (wybierasz ten pierwszy jeśli masz PCta).

Chyba ci sie kolejność pomyliła :) Nie wprowadzaj ludzi w błąd ;P


No fakt ;D Za dużo juz WoW''a hehe :)

PS. No ale i tak łatwo się zorientować :P


@ Qba777
Wybierz przycisk z napisem PC jak co ;) I sorry za pomyłkę..


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:00, Krzysztofica napisał:

Co trzeba zrobić z tem qestem rzeby mieć zwierzaka?? nie kapuje co trzeba zrobic


O ile pamietam to w speelbooku jest cos takiego jak tame beast..Wystarczy podejsc do jakiejs bestii i to kliknac. W ten sposob oswoisz zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:00, Krzysztofica napisał:

Co trzeba zrobić z tem qestem rzeby mieć zwierzaka?? nie kapuje co trzeba zrobic



W inventory powinieneś dostać taki "patyk" czy co i tym się łapie. wystarczy zaznaczyć zwierzaka a potem kliknąć drugim na ten patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:00, Krzysztofica napisał:

Co trzeba zrobić z tem qestem rzeby mieć zwierzaka?? nie kapuje co trzeba zrobic



Powiedz jaką rasą grasz to ci dokładnie wytłumaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam2 ważne pytania:
1.Mam już prawie 11 lvl i jeszcze nie umiem zmienić się w niedźwiedzia (mam już koniec 10 lvl). Są niby questy, gadałem z takim wielkim niedźwiedziem, ale dalej nie mogę się nim stać. Czy trzeba za to jakos zapłacić, czy co?
2.Jak ustawić domyślne miasto (jest taki kamień który raz na godzinę moze cie teleportować) inne niż na początku?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Porozmawiaj z trenerem. Powinien wysłać cię do trenera w Darnassus, tam dostaniesz zadanie na formę niedźwiedzia.
2. Pójdź do gospody (w dużym mieście zapytaj się strażnika gdzie jest gospoda). Tam porozmawiaj z innkeeperem na temat tego że chcesz aby ta gospoda była twoim domem.

@baka3

Co było na tej aukcji? Bo już ją usunęli pracownicy allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:38, baka3 napisał:

http://allegro.pl/item177122420_world_of_warcraft_official_servery_patche.html
heh bez komentarza a najlepszy ta wypowiedzna screenie tego goscia jak zobaczyl na 68 lvl pierwszy
raz bosa heh

Mam takie pytanko: co było na tej aukcji? Próba sprzedaży czegoś pirackiego? Bo widzę, że już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce Wiatru polska gildia na serwerze pve (Aerie Peak) ogłasza rekrutację.
Mamy za sobą dwuletnie doświadczenie w grze. Przez cały ten czas byliśmy aktywnymi członkami gildii międzynarodowych. Niektóre z nich były nienajlepsze, w niektórych czuliśmy się świetnie ale doszliśmy do wniosku, że być może najlepszym miejscem dla nas będzie gildia, w której spotkamy osoby dla których tak jak i dla nas, język polski to język w którym nie tylko się mówi, ale także i myśli.

Dlatego zapraszamy serdecznie. Mamy już piękną stronę, mamy proste i jasne zasady. Chcemy skoncentrować się na przyjemności, jaką może dać nam wszystkim gra. Zajrzyjcie, sprawdźcie. Może będziecie chcieli założyć tu nową postać, a może zdecydujecie się na przenosiny.

Czekamy na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:52, Shantell napisał:

Serce Wiatru polska gildia na serwerze pve (Aerie Peak) ogłasza rekrutację.
Mamy za sobą dwuletnie doświadczenie w grze. Przez cały ten czas byliśmy aktywnymi członkami
gildii międzynarodowych. Niektóre z nich były nienajlepsze, w niektórych czuliśmy się świetnie
ale doszliśmy do wniosku, że być może najlepszym miejscem dla nas będzie gildia, w której spotkamy
osoby dla których tak jak i dla nas, język polski to język w którym nie tylko się mówi, ale
także i myśli.

Dlatego zapraszamy serdecznie. Mamy już piękną stronę, mamy proste i jasne zasady. Chcemy skoncentrować
się na przyjemności, jaką może dać nam wszystkim gra. Zajrzyjcie, sprawdźcie. Może będziecie
chcieli założyć tu nową postać, a może zdecydujecie się na przenosiny.

Czekamy na Was.


http://serce-wiatru.tsmail.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:15, GanD napisał:

www.thotbott.com - szukajcie, a znajdziecie.


wowhead.com > thotbott :P Przynajmniej nie ma tam danych z pirackich wersji... Bo na Thotbocie to ostatnio jest niemalże plaga - co raz więcej nie prawdziwych itemów, nie istniejących questów i nie istniejących zaklęć oraz bossów na thottbot jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się