Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 15:20, WoWmen napisał:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66834803 a jakie wytłumaczenie żę to legalne......


Ta... 100 golda za 40 złotych, czyli jeden dzien ostrzejszego grindowania, bądź udane sprzedaże enchantowania i jest 100 g spokojnie. Wydawać 40 złotych, żeby dostać, bądź co bądź, marną kasę to gruba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malo zabawne... moja znajomsc angielskiego ma sie dobrze poradze sobie. Aco do polskiego to nie uzywam polskich znakow bo jest szybciej. A literowki czasem sie zdazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:39, Ciechan napisał:

Ta... 100 golda za 40
złotych, czyli jeden dzien ostrzejszego grindowania, bądź udane sprzedaże enchantowania i jest 100 g spokojnie. Wydawać
40 złotych, żeby dostać, bądź co bądź, marną kasę to gruba przesada...


kolo poprostu szuka frajera na swój abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumwiczów używa Insignia of Alliance ?
Jeszcze nie zakupiłem ale słyszałem że coldown się wydłuża po każdym użyciu?
Proszę o info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:50, Biniek. napisał:

Czy ktoś z forumwiczów używa Insignia of Alliance ?
Jeszcze nie zakupiłem ale słyszałem że coldown się wydłuża po każdym użyciu?


Mysle ze wiekszosc, bo to bardzo fajna sprawa ;)
Cooldown jest staly i wynosi 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:56, Volvox napisał:

Mysle ze wiekszosc, bo to bardzo fajna sprawa ;)
Cooldown jest staly i wynosi 5 minut.


Swietnie, a czy mozna dalej używać jesli sie straci range Corportal , ktora jest wymagana do zakupu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:22, Biniek. napisał:

Swietnie, a czy mozna
dalej używać jesli sie straci range Corportal , ktora jest wymagana do zakupu ?


Z ragnami to wprowadzono już dawno temu taką zmianę, która polega na tym, że brany pod uwagę jest twój najwyższy osiągnięty rank ogółem, a nie aktualny. Także możesz nawet zdobyć rank 14, kupić epic sprzęcik i olać pvp , a nadal bedziesz mógł nosic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:45, Sth`Devilish napisał:

Także możesz nawet zdobyć rank 14, kupić epic sprzęcik i olać pvp , a nadal bedziesz mógł nosic :]


Tak tylko trzeba wpierw ten 14 rank zdobyć:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:56, Volvox napisał:

> Czy ktoś z forumwiczów używa Insignia of Alliance ?
> Jeszcze nie zakupiłem ale słyszałem że coldown się wydłuża
po każdym użyciu?

Mysle ze wiekszosc, bo to bardzo fajna sprawa ;)
Cooldown jest staly i wynosi 5 minut.


To zależy czy większość gra alliance, czy hordą. :) Ja tam nigdy nie nosiłem Insignia of Alliance, co innego Insignia of the Horde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 09:47, Kris_bla napisał:

Hmm ciekawe czemu nie mam mozliwosci odpowiedziec na post Seaven-a... nie ma po prostu klawisza "odpowiedz"
i "url"...


Faktycznie dziwne. Jednak widziałem już podobne przypadki na nowym forum kilka razy, więc zrzucam winę na ekipę CDP.

Dnia 09.10.2005 o 09:47, Kris_bla napisał:

Ale odpowiem tutaj:
Ja tez gralem/gram na Argent Dawn jako Paladyn Kristof (60 lvl) :-)
Takze mozliwe, ze sie znamy :-)


Wiem kim grałeś. Teraz zmieniłeś frakcję i klasę, zaś ja zmieniłem jedynie serwer. Co prawda spotkaliśmy się bodajże raz, zamieniając zaledwie kilka słów. Ale jako że pamięć mam dobrą, to od razu coś mnie tknęło gdy zobaczyłem imię pewnego taurena na WSG. Być może wpadniemy jeszcze na siebie w nowej krainie - obiecuję, że postaram się być miły. ;P

P.S. Pytanie do Ciebie i innych członków Hordy na The Venture Co. Może mi się zdaje, ale nie widziałem jeszcze żadnego Arathi Basin. Gdy zapiszę się do kolejki, EST jest "unavailable". Warsongów mamy za to całkiem sporo. Dziwne, czyżby ludzie nie byli ciekawi bądź co bądź nowego BG? Nie wiem czy wina leży po stronie graczy Hordy czy Sojuszu, nie dołączających do bitwy, czy może równo po obu stronach. W razie czego jestem gotów ustalić jakiś termin i zebrać ekipę. Ile można biegać z flagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 11:41, Stwór napisał:

Był ktoś może na turnieju rybackim? Bo chciałem ostatnio iść ale nie miałem czasu by pograć.. Jakie są nagrody jeśli ktoś
wygrał? Tak sie pytam z ciekawości:)


Za jak najszybsze wyłowienie 40 konkursowych rybek możesz dostać epicką wędkę (+35 do fishinga, wymaga skilla na masymalnym poziomie - 300, aby moć jej używać) albo trinket, podobno pozwalający zmienić się w rybę, którego można używać nie wiadomo czemu dopiero od 60 poziomu.
Do tego dochodzi możliwość otrzymania nagród za wyłowienie rzadkich ryb. Są to odpowiednio: żyłka polepszająca wędkę (+ do łowienia), buty (+5 do skilla i 12 do staminy), i świetny kapelusz (+5 do skilla i 15 staminy). Ostrzegam jednak, że aby znaleźć którąś z tych ryb trzeba mieć sporo szczęścia. Niektórzy łowią już nieprzerwanie podczas kilku konkursów i wciąż im go brakuje.

Kapelusz cenię sobie najbardziej. Dostałem go w miarę szybko (23 lvl), a jako że na tym poziomie nie mogę nosić hełmów, służył mi dobrze przez długi czas (15 staminy piechotą nie chodzi). Zresztą wciąż służy. Przynajmniej wyróżniam się w tłumie. ;) Męczące jest jedynie odpowiadanie codziennie kilkanaście razy na to samo pytanie: "Where did you get that hat?". Kłamać nieładnie, a z drugiej strony nie chciałbym aby wszyscy zlecieli się na konkurs łowiecki. ;P

Wiecie, takie rzeczy niesamowicie wpływają na miodność gry. Dzięki temu konkursowi polubilem łowienie. Tylko ta przeklęta konkurencja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:47, Seaven napisał:

Wiecie, takie rzeczy niesamowicie wpływają na miodność
gry. Dzięki temu konkursowi polubilem łowienie. Tylko ta przeklęta konkurencja... ;)


Ano właśnie, można się czegoś obawiać od rogue''ów na przykład?:) Czy też obok stoją strażnicy i pilnują? Nigdy na takim konkursie nie załapałem się, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:50, Biniek. napisał:

Czy ktoś z forumwiczów używa Insignia of Alliance ?
Jeszcze nie zakupiłem ale słyszałem że coldown się wydłuża po każdym
użyciu?
Proszę o info na ten temat.


Cooldown wynosi 5 minut niezależnie od tego ile razy używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam parę pytanek odnośnie WoW-a..:

1. Języki w WoW-ie. Mój Taurenik zna na razie na maksa orkowy i taureński. Zauważyłem, że ogólnie w Hordzie tak jakby "powszechnym" językiem jest orkowy, bo każdy go zna. Czy istnieje na przykład możliwość nauczenia się przez "hordziaka" jakiegokolwiek języka allianców, czy na zawsze pozostanie on dla mnie bezmyślnym bełkotem?:)

2. Liczebność. Na Warcraftrealms.com sprawdzałem sobie liczebność i zauważyłem, że na większości serwów jest zdecydownie więcej Allianców, niż ludków z Hordy. I mam pytanie: czy jest jakaś wyraźna różnica podczas grania Alliancami a Hordziakami? tzn czy widac ze o wiele wiecej ludkow lata u alliancow?

3. Na jakim kontynencie jest Onyxia? Tzn mniej więcej w którym miejscu Świata WarCrafta się ona znajduje? Jestem jeszcze nisko-lvlowy, tylko tak z ciekawości pytam. I jeszcze czy w ewentualnym raidzie na Onyxię w jednym party mogą być i Aliincy i Hordziaki, czy tylko przedstawiciele jednej frakcji?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:30, Sth`Devilish napisał:

Ano właśnie, można się czegoś obawiać od rogue''''ów na przykład?:) Czy też obok stoją strażnicy
i pilnują? Nigdy na takim konkursie nie załapałem się, więc nie wiem.


Ławice pełne ryb określonego typu ryb pojawiają się wzdłuż całego wybrzeża Stranglethorn Vale. W Booty Bay ich nie ma. Konkurs nie polega na staniu w miejscu, tylko ciągłym podróżowaniu. Więc łatwo możesz sobie wyobrazić co się dzieje. Niemniej mówiąc "konkurencja" mam na myśli tych podbierających rybki sprzed nosa. Szczególnie irytujacy są szamani mogący biegać po wodzie. I co gorsza, wydaje się, że mogą to zaklęcie puszczać na innych. Większość spotkanych osób ma na tyle honoru, aby nie atakować kogoś słabszego i w dodatku z wędką, choć niemiłych rogue`ów też kilku spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy możecie podac serwery
Jak np gram orkiem w jakims serwerze a na nastepny dzien pograc elfem na innym serwerz to czypożniej np będe mógł nimi grać na zmiane(na iinych serrwerach

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:22, Pawel007 napisał:

Hm, mam parę pytanek odnośnie WoW-a..:

1. Języki w WoW-ie.


Nie da się, choć może w dodatku dodadzą taką opcję.

Dnia 14.10.2005 o 21:22, Pawel007 napisał:

2. czy jest jakaś wyraźna różnica podczas grania Alliancami a Hordziakami? tzn czy widac
ze o wiele wiecej ludkow lata u alliancow?


Zależy od serwera, jeżeli różnica wynosi więcej niż 20% od połowy (70/30) to raczej to możesz odczuć na swojej skórze. Jest tak : w większej frakcji łatwiej i bezpieczniej, ale w mniejszej zdecydowanie mniej chaosu i ogólnie więcej osób się ze soba zna, co za tym idzie lepsze zgranie. Ehh co ja tam mówię, FOR THE HORDE! :)

Dnia 14.10.2005 o 21:22, Pawel007 napisał:

3. Na jakim kontynencie jest Onyxia?


Lara Onyxii znajduje się na południu Dustallow Marsh w Kalim *w tym momencie okrutny S_D wkurzony wklepuje upartą muchę w monitor* dorze (zachodni kontynent). Chociaż widywałem i nawet doświadczyłem pomagających sobie graczy z obu frakcji, to jednak kredyt (nagrodę, zaliczneie questa itd) dostaje tylko ta strona, która tego dokona. Co więcej Onyxia mieści się w tzw Instance, a te są generowane osobno dla każdej z grup (rajdowych również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:43, Ruga napisał:

Czy możecie podac serwery
Jak np gram orkiem w jakims serwerze a na nastepny dzien pograc elfem na innym serwerz
to czypożniej np będe mógł nimi grać na zmiane(na iinych serrwerach
Z góry dzięki

MOżna tak zrobić oczywiście. Na jednym serwerze można mieć postacie tylko w jednej frakcji. MOżesz mieć postacie na wszystkich serwerach i będziesz mógł nimi grać bezproblemu. A co do serweró polecam Bloodfeather. Po stronie Hordy jest Polska Gildiia(moja :D) Quassum PL(jak coś /w Mu) a po stronie Ally Husaria PL ale nie znam nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się