Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A nie lepiej po prostu na 40 lvl kupić sobie konika i święto ? :-)

@Pytanie z innej beczki. Czy jest sens przerabiać maga na frost grając PvE i czasem PvP ? Widziałem różne filmiki gdzie magowie solują grupki mobów całkiem spore i zawsze byli to frost magowie, stąd też moje pytanie czy przerabiać maga ? Chciał bym go przerobić tak na 50 lvl jak będę miał full unlock w talentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:12, oOreVenOo napisał:

A nie lepiej po prostu na 40 lvl kupić sobie konika i święto ? :-)

@Pytanie z innej beczki. Czy jest sens przerabiać maga na frost grając PvE i czasem PvP ? Widziałem
różne filmiki gdzie magowie solują grupki mobów całkiem spore i zawsze byli to frost magowie,
stąd też moje pytanie czy przerabiać maga ? Chciał bym go przerobić tak na 50 lvl jak będę
miał full unlock w talentach.


Frost jest dobry w pvp i pve ale pod jednym warunkiem, że posiadasz bardzo dużo +dmg i +crit. Inaczej tak będzie ok ale mimo wszystko nie widze sensu. I jeszcze jedno jak już chcesz iść w forst to do czasu lev 70 pakuj w fire a później poeeksperymentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na frost i muszę powiedzieć imo, że jest dużo lepszy od Fire. Gra się świetnie, co chwile critical + freez + slow down i bije kogo chce. :) Jedyny fakt jest taki, że nie ma sensu przechodzić na frost wcześniej niż tak na 40 lvl nawet później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:12, KrzysiekP napisał:

> > Możesz podpatrzyć drzewka finalistów turniejów arenowych. Oto jedno z nich:
> > http://armory.worldofwarcraft.com/character-talents.xml?r=Illidan&n=Neia
>
> On chciał build PvE. Ci z areny mają buildy pod pvp...

Przepraszam, niedopatrzenie :/


Nieszkodzi, szczerze dla poczatkujacego gracz te drzewka wiele nie mowią. Przynajmniej ja tak mam. Nie wiem jak sie talenty ogolnie maja do uzywanych skilli...to takie przedłużenie? Pozatym podawanie buildu w wersji 40-0-20 też nie jest bardzo pomocne. Wybaczcie :P Chciałem się raczej dowiedzieć jaką mam przyjać taktyke, w co na początek inwestować w co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos na 100% pewny, gdy wyprobowalem trial TBC i czy bede musial kupic TBC w sklepie?? czy wystarczy mi pre-paid do gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:33, Adas69 napisał:

czy jest ktos na 100% pewny, gdy wyprobowalem trial TBC i czy bede musial kupic TBC w sklepie??
czy wystarczy mi pre-paid do gry??

Umm... pomyśl logicznie, po co byłby TBC w sklepie skoro starczyłoby wrzucić darmowego triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz mnie, mi chodzi o to czy bede musial kupic TBC zeby w ogole zagrac po tym trialu, czy wystarczy kupic pre-paid i grac BEZ TBC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:13, Malevyn napisał:

ma ktos konto z magiem/rogalem/druidem/lockiem na sprzedaz?


Sprzedaż kont jest niezgodna z EULA czyli umową, którą każdy gracz zatwierdza podczas pierwszego odpalenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:08, Diakon22 napisał:

> ma ktos konto z magiem/rogalem/druidem/lockiem na sprzedaz?

Sprzedaż kont jest niezgodna z EULA czyli umową, którą każdy gracz zatwierdza podczas pierwszego
odpalenia gry.



to jak sie sprzedaje na allegro? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:44, Adas69 napisał:

nie rozumiesz mnie, mi chodzi o to czy bede musial kupic TBC zeby w ogole zagrac po tym trialu,
czy wystarczy kupic pre-paid i grac BEZ TBC...

Też bez sensu pytanie, po skończeniu triala konto wraca do normy i można grać bez TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:25, Malevyn napisał:

to jak sie sprzedaje na allegro? ;d

Nielegalnie, duh. Ryzykujesz bana na konto, o ile Blizzardowi będzie się chciało sprawdzać dane konta/właściciela itp. Szansa mała, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, do czwartku powinienem zostać szczęśliwym posiadaczem WoW''a i w związku z tym mam parę pytań, jako, że w tym temacie jestem zupełnym newbie, a więc:
1)Horda czy przymierze?
2)Jaką rasę, klasę i specjalizacje polecacie na początek (nie chodzi mi żeby było łatwo, tylko o to żeby gra dawała jak największą satysfakcje, a jednocześnie duże możliwości rozwoju) i jak efektywnie rozwinąć postać?
3) Jeśli po miesiącu nie miałbym kasy na abonament to jaki darmowy serwer polecacie?
Swoje rady możecie wysyłać na mojego maila bądź pisać je na moim gramsajcie. Prosiłbym także o jakieś rady od siebie, abym mógł w pełni wkroczyć do świata WoW. Jakby ktoś pytał to jestem nastawiony raczej na walkę, nie na wspomaganiu drużyny więc priest od razu odpada. To czy będę magiem czy wojownikiem jest praktycznie bez różnicy, to już chyba zależy kto mnie jak zachęci:P Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:23, dzordzi napisał:

Witam, do czwartku powinienem zostać szczęśliwym posiadaczem WoW''a i w związku z tym mam parę
pytań, jako, że w tym temacie jestem zupełnym newbie, a więc:
1)Horda czy przymierze?
2)Jaką rasę, klasę i specjalizacje polecacie na początek (nie chodzi mi żeby było łatwo, tylko
o to żeby gra dawała jak największą satysfakcje, a jednocześnie duże możliwości rozwoju) i
jak efektywnie rozwinąć postać?
3) Jeśli po miesiącu nie miałbym kasy na abonament to jaki darmowy serwer polecacie?
Swoje rady możecie wysyłać na mojego maila bądź pisać je na moim gramsajcie. Prosiłbym także
o jakieś rady od siebie, abym mógł w pełni wkroczyć do świata WoW. Jakby ktoś pytał to jestem
nastawiony raczej na walkę, nie na wspomaganiu drużyny więc priest od razu odpada. To czy będę
magiem czy wojownikiem jest praktycznie bez różnicy, to już chyba zależy kto mnie jak zachęci:P
Pozdrawiam i z góry dzięki.



1. Częściej grałem hordą ale teraz przezuciłem się na aliantów- jakoś mi bardziej odpowiedają, ale musisz zagrać to będziesz wiedział;))
2. Jeżeli horda- proponuje tauren lub bloody elf(jeżeli masz dod.) shaman, worrior lub hunter u taurenka i paladyn lub mag.
Jeżeli alianci- drennei, człowiek lub krasnolud- tu chyba dla wszystkich pal. lub wor.
3. Grałem troche na polskim Avalonie, ale nie lubie strasznie sztywnych zasad gry więc sie na jakiś zagraniczny fun przeżuciłem. Jeżeli chcesz to ci dam nazwe...

Ale pamiętaj kazdy ma odmienne zdanie najlepiej sam wyprubój wszystkie postacie zanim zaczniesz grać na powage bo potem nie ma odwrotu na pow. 50 lvl i bedziesz musiał od początku lvl nabijać kim innym. Aha... i jeżeli nie masz na dwa miechy w przód gotowej kasy to nie warto grać bo co z tego że pograsz miesiąc na globcu i tylko kase wydasz jak masz potem przerwać to naprawde nie warto, a są już privy choćby avalon gdzie gra i tak naprawde nie mało ludzi, i można mieć tą samą rozgrywkę za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:23, dzordzi napisał:

1)Horda czy przymierze?

Kwestia gustu. Zależy jaki klimat ci odpowiada, rasy, ewentualnie unikalne zdolności rasowe danej rasy (chociaż one mają mały wpływ).

Dnia 18.06.2007 o 00:23, dzordzi napisał:

2)Jaką rasę, klasę i specjalizacje polecacie na początek (nie chodzi mi żeby było łatwo, tylko
o to żeby gra dawała jak największą satysfakcje, a jednocześnie duże możliwości rozwoju) i
jak efektywnie rozwinąć postać?

Bardzo uniwersalny jest szaman. Osobiście bardzo polecam. Sam gram teraz draenei szamanem - raz, że nie jest to popularna gra (ba jest jej najmniej po obu stronach, a dwa to fakt, iż jest uniwersalny i można z niego zrobić castera, postać do walki wręcz lub healera. Levelowanie szamanem nie jest trudne, a gra tą postacią daje wiele satysfakcji. Oczywiście jeśli lubisz klasy mieszane, bo innymi takimi klasami są paladyn i druid.

Dnia 18.06.2007 o 00:23, dzordzi napisał:

3) Jeśli po miesiącu nie miałbym kasy na abonament to jaki darmowy serwer polecacie?

Darmowe, prywatne - jakkolwiek by je nazywać to jest piractwo. I akurat mój przedmówca popełnia duży błąd pisząc o tym. Poza tym takie serwery nigdy nie zaoferują tego, co serwery płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wcześniej poważnie zastanawiałem się nad druidem i palem. Wiem, że jeśli wybrałbym pala to moją rasą byłby dwarf, nie zastanawiałem się nad druidem poważniej. W związku z tym mam pytanko: Czy jest opłacalne zrobić druida castera, by w razie walki w zwarciu zmieniałbym kształt. Czy opłaca zainwestować sie w więcej niż jedno drzewko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:57, lukesky16 napisał:

Ale pamiętaj kazdy ma odmienne zdanie najlepiej sam wyprubój wszystkie postacie zanim zaczniesz
grać na powage bo potem nie ma odwrotu na pow. 50 lvl i bedziesz musiał od początku lvl nabijać
kim innym. Aha... i jeżeli nie masz na dwa miechy w przód gotowej kasy to nie warto grać bo
co z tego że pograsz miesiąc na globcu i tylko kase wydasz jak masz potem przerwać to naprawde
nie warto, a są już privy choćby avalon gdzie gra i tak naprawde nie mało ludzi, i można mieć
tą samą rozgrywkę za darmo


I ty się tym chwalisz na oficjalnym forum dystrybutora? Odważny jesteś. Właśnie przyznałeś się do popełnienia przestępstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się