Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2016 o 18:08, Malevyn napisał:

wow, cyfrowy prepaid skoczyl do 100zl. co sie [m-Z] dzieje. oczywiscie nie gram na retail
teraz, ale skoro taka cena teraz to z legionem podskoczy jeszcze wyzej tak jak to bylo
z premiera nieudolnego wod


Na allegro chodzi po 94zł, co nie zmienia faktu, że i tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy wirtualne bonusy (przede wszystkim mount do Heroes of the Storm) z EK Legionu będą również w wersji pudełkowej, czy wyłącznie jeśli się zakupi cyfrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Blizzarda darmowy upgrade konta do Warlords of Draenor i 7 dni testowych.

Czas sprawdzić, co się w grze zmieniło. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2016 o 18:16, Kadaj napisał:

Dostałem od Blizzarda darmowy upgrade konta do Warlords of Draenor i 7 dni testowych.


Czasu akurat by zrobić content w tym dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Kupiłem lapka bez napędu, u kumpla na lapku zrobiłem sobie obrazy z moich płytek/zainstalowałem/ kody wpisałem/ przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z prośbą o płytę. Obrazy płyt są wczytane przez daemona. Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2016 o 20:51, sailorrrrrr napisał:

Siemanko. Kupiłem lapka bez napędu, u kumpla na lapku zrobiłem sobie obrazy z moich płytek/zainstalowałem/
kody wpisałem/ przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z prośbą o płytę. Obrazy
płyt są wczytane przez daemona. Help!!

Ale... to znaczy, że... chcesz grać na prywatnym serwerku, bo inaczej battle net zassałby wszystko czego ewentualnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Wowa i mam juz 35 level. Do tej pory zadnego zaproszenia do gildii, nawet masowej. Probowalem sam dolaczac ale poki co brak odpowiedzi. Co jest? Chcialbym w koncu do jakiejs dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2016 o 19:07, Kirabaxior napisał:

Gram sobie w Wowa i mam juz 35 level. Do tej pory zadnego zaproszenia do gildii, nawet
masowej. Probowalem sam dolaczac ale poki co brak odpowiedzi. Co jest? Chcialbym w koncu
do jakiejs dolaczyc.


Wszystko rozbija się o serwer na jakim grasz. Najprostszym sposobem (o ile nie jest to jakiś który Blizzard określił jako "recommended for new players" bo te są wyludnione) jest odwiedzić jakąkolwiek stolicę i poprosić na chacie trade o jakieś zaproszenie do gildii, najlepiej NIE masówki.

A tak - jest też spora szansa że gdzieś w opcjach masz w ogóle włączone ignorowanie zaproszeń do gildii (od jakiegoś czasu w WoW''a nie grałem ale coś mi świta że była taka opcja) i dlatego nic do ciebie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2016 o 19:07, Kirabaxior napisał:

Gram sobie w Wowa i mam juz 35 level. Do tej pory zadnego zaproszenia do gildii, nawet
masowej. Probowalem sam dolaczac ale poki co brak odpowiedzi. Co jest? Chcialbym w koncu
do jakiejs dolaczyc.


A na jakims servie grasz? Bo to faktycznie dziwne, zebys do tej pory nie dostał inva. Albo masz pecha, albo jak juz wspomniał Ziptofaf masz faktycznie wylaczone w opcjach dodawanie Cie do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, mam pytanie. Chcę wrócić do WoWa po bardzo dlugiej przerwie. Z tego co wiem Blizzard pozwala na raidowanie z graczami z różnych serwerów ale na LFR. Czy będąc na serwerze X jest możliwe zorganizowane raidowanie z gildią będącą na serwerze Y? I czy jeżeli tak to czy rodzaj serwera musi być taki sam? W sensie czy będąc na serwerze PVP można raidować z gildia z serwera RPPVP? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2016 o 11:06, Miklus92 napisał:

Siema wszystkim, mam pytanie. Chcę wrócić do WoWa po bardzo dlugiej przerwie. Z tego

Haha ja zastanawiam się nad tym samy :)
Popularność wątku nie zachęca. Ostatnio grałem w dodatek Wrath of the Lich King, kopiłem Cataclysm, wbiłem 85 i chyba rzuciłem. Nie pamiętam.
Chciałem sprawdzić, czy moje postacie jeszcze istnieją, ale grałem tak dawno, że nie wyświetlają im się statystyki. Strona informuje, że jednym z powodów może być skasowanie postaci, ale skoro wyświetlają mi się ich nazwy i poziomy to nadal istnieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jak koledzy wyżej chciałbym wrócić do WoW i  mam konto tylko do tbc , z tego co widzę wychodzi taniej jeszcze raz kupić battlehchesta i miec 30 dni gry i wszystkie dodatki niż zapłacić osobno  abonament :o co polecacie? jak najlepiej teraz wrócić bo wypadłem z obiegu? ostatni raz grałem 4 lata temu, choć też za dużo  z gry wtedy nie wyciągnąłem bo tylko 62 poziom nabiłem :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWpoPolsku.pl to projekt, dzięki któremu, najlepsza gra MMORPG w dziejach - World of Warcraft - jest tłumaczona na nasz narodowy język polski!

W projekcie aktualnie tworzymy cztery addony (dodatki) do gry:

• WoWpoPolsku-Quests - odpowiedzialny za spolszczenie questów (misji),
• WoWpoPolsku-Spells - odpowiedzialny za spolszczenie spell’i (czarów),
• WoWpoPolsku-Books - odpowiedzialny za spolszczenie książek,
• WoWpoPolsku-UI - odpowiedzialny za spolszczenie interfejsu gry.

Projekt jest obecnie w fazie rozwoju, zatem miło nam będzie jeśli zechcesz dodać coś od siebie i wspomożesz nas w tłumaczeniu lub finansowo – mamy tu na myśli nagrody dla tłumaczy.

http://wowpopolsku.pl/

 

 

 

Edytowano przez czarlii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się