Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 23:00, BaRT_MODED111111 napisał:

dopiero zaczynam gre w wow i chcialem sie dowiedziec ktora z opcji gry jest leprza??
PvE
PvP
RP

PvE - Gracz kontra przyroda. Jeśli chcesz spokojnie sobie questować bez przeszkody ze strony przeciwnej frakcji wybierz to.
PvP - Jeżeli chcesz czuć zagraożenie i móc zaatakować przeciwną frakcje bez żadnych przygotowań wybierz to(Polecam serwer Bloodfeather populacja low i spora polska gildia po stronie Hordy :D)
RP jeżeli interesują Cie klimaty RPG to wybierz tą lecz musisz przyjąć bardźo obszerne zasady ale nie będe o nich pisał bo ich zbyt wiele na stronie WOWa jest regulamin RP.
RP PvP -RP połączone z PvP dość ciekawa opcja ale jak wyżej wymaga dobrej znajomości klimató.
Ps.W PvE i RP by móc zaatakować przeciwną frakcje trzeba wpisać komende i można ją w każdej chwili wyłączyć co jest dla mnie bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W PvE i RP by móc zaatakować przeciwną frakcje trzeba wpisać komende i można ją w każdej chwili wyłączyć co jest dla mnie bezsensowne

Nie tak w każdej chwili, bo i tak trzeba pierw odczekać 5 minut nie atakując nikogo z przeciwnej frakcji (w tym również ich npc i strażników), do tej pory nadal będziesz miał tryb pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 00:30, Sth`Devilish napisał:

>W PvE i RP by móc zaatakować przeciwną frakcje trzeba wpisać komende i można ją w każdej chwili wyłączyć co jest dla
mnie bezsensowne

Nie tak w każdej chwili, bo i tak trzeba pierw odczekać 5 minut nie atakując nikogo z przeciwnej frakcji
(w tym również ich npc i strażników), do tej pory nadal będziesz miał tryb pvp.

Aha. To brzmi bardziej sensownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg znowu nowy path :/. 31.25Mb :/. 10 lat ściągania :/. Wrzuce go na www.rapidshare.de jak sokńcze i podam tu link bo to przyspieszy ściąganie o pare nieb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:41, WoWmen napisał:

Najłatwiej wejdź na http://wow.allakhazam.com/ w w dziale profili zobacz jak mają rozstawione talenty prO gracze. Po sprzęcie
łątwo poznać że coś osiągają lub najlepiej patrz na range PvP bo ona coś świadcy nie tak jak ithemy.


ja wiem ze to jaki masz sprzent to tak sie specjaluzujesz ale chwilowo nie planuje miec 10 fioletowych itemow.
tem build to mial byc taki wmiare dobry na sprzent bylejaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 00:33, Sth`Devilish napisał:

Po co wypisujesz wszystkie talenty, skoro
wystarczy tylko podac link do twojego builda (podpowiem: template) i już widać cały twój build ładnie i kolorowo?


hehe :P po pierwsze to nieiwedzialem a po drógie to z takim liknowaniem roznie bywa, czasem dziala a czasem nie...

innaa sprawa ze nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie (to zeby odwiedzic alakhazam to nie jest odpowiedz tylko stwierdzenie na "odwal sie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Więc osoba kupująca niema prawa rościć jakichkolwiek pretensji
do tej firmy i nikt niemoże tymi przedmiotami poza firmą Blizzard rozporządzać. "

a osoba sprzedająca ?? :P

"Tak więc na tej aukcji
płacicie tylko za usługę jaką jest przesłanie na skrzynkę złota które..."
jak kolo bardzo chce to mu moge wysłać 30copera na znaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:39, HoZar napisał:

"Więc osoba kupująca niema prawa rościć jakichkolwiek pretensji
do tej firmy i nikt niemoże tymi przedmiotami poza firmą
Blizzard rozporządzać. "

a osoba sprzedająca ?? :P

"Tak więc na tej aukcji
płacicie tylko za usługę jaką jest przesłanie
na skrzynkę złota które..."
jak kolo bardzo chce to mu moge wysłać 30copera na znaczek :P

Hehehe. Żal mi takich ludzi jak ten aukcjoner. Przeginają pałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 14:12, HoZar napisał:

innaa sprawa ze nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie (to zeby odwiedzic alakhazam
to nie jest odpowiedz tylko stwierdzenie na "odwal sie")


Może w takim razie forum nie jest dla ciebie? :) Jest taka podstawowa zasada na każdym forum - nikt nie jest pępkiem świata, więc należy się uzbrojić w cierpliwość i wyrozumiałość, a nie pisać takie stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:14, Sth`Devilish napisał:

Może w takim razie forum nie jest dla ciebie? :) Jest taka podstawowa zasada na każdym forum
- nikt nie jest pępkiem świata, więc należy się uzbrojić w cierpliwość i wyrozumiałość, a nie pisać takie stwierdzenia.


poczekaj :P
zobaczymy kiedy ty o cos sie spytasz to ci napisze "to poszukaj na www.google.com"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:42, WoWmen napisał:

> > Hehehe. Żal mi takich ludzi jak ten aukcjoner. Przeginają pałe.


ja widziałem lepszą akcje :P
kolo sprzedawał NFS undergrounda2... znaczysie całkowicie legalną kopie zapasową :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWmen wiem na czym polegaja rzonice miedzy tymi typami gry. Ja sie pytam ktora opcja jest najfajniejsza ktora daje leprza satysfakcje zgry itp... wiem ze jeden lubi to drogi tamto, dlatego chcialbym soe doweidziec od kilku osob co wedlog nich jest leprzym rozwiazaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się