Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2014 o 13:03, Malevyn napisał:

no, juz prepaidy podskoczyly o 10zl w gore na keye.pl

Aż dziwne, skoro na Allegro nadal można za 85 złotych dostać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 13:03, Malevyn napisał:

no, juz prepaidy podskoczyly o 10zl w gore na keye.pl

boze, jak oni zeruja na odpowiednim czasie


Tak zeruja ze keye sa, od niepamietnych czasow, w tej samej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przerwa od wowa trwa już ponad 2,5 roku ale coraz bardziej mam chęć wrócić. Największa była jakoś rok temu, ale cały czas czekałem aż uaktualnią scrool of resurection. Co jak co ale po tak długiej przerwie gracz powinien być jakoś zachęcony do powrotu. Scrool mi odpowiadał tylko chciałem, aby dodali darmowe pandy bo w starym było cata. A tutaj niestety gdzieś w marcu całkowicie go zlikwidowali nie wiedzieć czemu więc stwierdziłem, nie chcą powrotów graczy - ich strata. Ostatnio każdy kto nie miał otrzymał za darmo pandy do konta i znowu mam chęć. Tylko szkoda tego scroola nie wykorzystanego, tam bym dostał darmowy boost nowego hero do 85 chyba i na dodatek darmowy transfer jednej postaci na inny serwer. Sam nie wiem co zrobić, nowy dodatek coraz bliżej. Ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że nie wprowadzą jakiegoś nowego programu dla powracających graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 15:23, Nightdew napisał:

Moja przerwa od wowa trwa już ponad 2,5 roku ale coraz bardziej mam chęć wrócić.


Też się wzbraniałem, ale dzisiaj przekonał mnie znajomy. RAF + wszystkie aktualne dodatki w BC to całkiem dobry deal. Do tego 58 poziom w 3:30h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2014 o 00:27, Shinigami napisał:

Też się wzbraniałem, ale dzisiaj przekonał mnie znajomy. RAF + wszystkie aktualne dodatki
w BC to całkiem dobry deal. Do tego 58 poziom w 3:30h :P


Niestety Raf nie dotyczy większości osób które chcą wrócić normalnie na głównie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 00:37, Nightdew napisał:

Niestety Raf nie dotyczy większości osób które chcą wrócić normalnie na głównie konto.


Fakt. Jednak dla bonusów z tym związanych długo bym się nie zastanawiał, no chyba, że komuś zależy na tych wszystkich osiągnięciach i innych nazbieranych pierdołach - lepszego momentu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 00:37, Nightdew napisał:

Niestety Raf nie dotyczy większości osób które chcą wrócić normalnie na głównie konto.

Oni też już mają na głównym koncie inny lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2014 o 00:43, Shinigami napisał:

Fakt. Jednak dla bonusów z tym związanych długo bym się nie zastanawiał, no chyba, że
komuś zależy na tych wszystkich osiągnięciach i innych nazbieranych pierdołach - lepszego
momentu nie będzie.


Jakie bonusy miałyby niby zastąpić mi miliony golda które mam na głównym koncie, prawie wszystkie postacie na najwyższych levelach, realm firsty na main postaci itd?

Dnia 19.10.2014 o 00:43, Shinigami napisał:

Oni też już mają na głównym koncie inny lvl :P


A mógłbyś po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 10:44, Nightdew napisał:

Jakie bonusy miałyby niby zastąpić mi /.../


Jak napisałem wyżej, dla mnie to pierdoły - nie dla nich gram. Na głównym też mam podobne osiągnięcia, gladiatory i inne worki złota, mnie to nie powstrzymało. Poczytaj o RAF, skoro jesteś od 2,5 roku nieaktywny to nie powinieneś być tak przywiązany do antycznego konta - Twoje maksymalne poziomy już dawno przeminęły. Sam wróciłem po ponad rocznej przerwie.

Do as u please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2014 o 00:27, Shinigami napisał:

Też się wzbraniałem, ale dzisiaj przekonał mnie znajomy. RAF + wszystkie aktualne dodatki
w BC to całkiem dobry deal. Do tego 58 poziom w 3:30h :P


Przestałem grać przy patchu 3.2 (stąd też mogę być zwyczajnie niedoinformowany) Właśnie skończył mi się 10-dniowy trial, udało mi się nabić 88lvl. Jak bym nie miał innych zajęć to 90 było by luźno. W sumie chętnie bym wrócił z nową postacią, ale o ile levelowanie 58+ bardzo mi się podobało i w sumie do tego mnie ciągnie, tak nie mogę przebrnąć przez te 58lvli. Zatem moje pytanie - jak to zrobić w takim czasie jak podałeś? Boostowanie po instach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 15:47, Reffan napisał:

Jeśli ktoś chce wrócić, to niech wraca. Bonusy z SORa i tak nie były jakieś super.


Nie licząc darmowego dodatku, transfer jednej z postaci wart 25 euro + darmowy boost nowo stworzonej postaci do 85 lev czyli razem jakieś 200 zł to mało ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z instalacją gry, podstawy gry czyli World Of warcraft z battlenet.
Wcześniej już to robiłem i cały proces przechodziłem bez problemowo, jednak dałem laptopa do kompletnego odświeżenia, system sterowniki itd.
Jak pojawia się okno żeby wybrać gdzie ma być zainstalowana gra, niżej pisze "Język domyślny" i nie widać żadnego języka, przechodzę dalej i pojawia się napis który mówi że mam wybrać jezyk, ale niema z czego wybierać, uniemożliwa to przejście dalej w procesie instalacji. Pisze też " Install Languages" to skąd mam wziąć języki żeby je zainstalować?
Co zrobić i co mi to blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 19:31, Evertsen_Dante napisał:

Miałem identyczny problem. Zmień język aplikacji Battle.net na angielski (US). Jeśli
to nie pomoże to na hiszpański. Po instalacji możesz zmienić język gry na angielski,
a aplikacji na polski.



Pomogło, dzięki wielkie i miłej gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się