Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 21:08, BaRT_MODED111111 napisał:

Mam pytanko gdzie gra najwoecej polakow i po jakiej stronie?


Napisze co wiem:) Na Vashj po stronie hordy jest całkiem sporo:) Jest polska gildia Order of Chaos..
I na Venture Co. po stronie hordy 2 gildie i możliwe że się połączą w jedną wielką;) Wildfury i Decapitum!
Na Burning Legionie gra też sporo i na Argent Dawn.. Inni ci pewnie napiszą gdzie jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris, zwolnij nieco. To ja założyłem Decapitum i to ja ostatecznie będe decydować czy do połączenia obu gildii dojdzie :) Jak na razie miałem do tego dobre nastawienie, ale takie ogłoszenie wzbudziło we mnie wątpliwości. Jeśli macie zamiar przyjmować każdego do gildii (bez względu na wiek, poziom IQ, byle Polak, nawet nie mający pojęcia co robi na serwie RP), to wybacz, ale możesz aktualizować posta kasując ten cytat z łączeniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Bloodfeatherze będzie mała rewolucja bo połączą się Gildia Polska, Rosyjska i Słowacka :D. I spróbujemy także czechów :D Gildia ponad 200mb będzie i sporo active 60''s :). Może wreszcie się doczekam gildiowego MC albo ZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 21:08, BaRT_MODED111111 napisał:

Mam pytanko gdzie gra najwoecej polakow i po jakiej stronie?

Na Bloodfeatherze jest Gildia Polska 40 active ale dołanczają gildie o krórych pisałem wyżej. Gramy po stronie Hordy jak coś to /w Mu lub Masmix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli macie zamiar przyjmować

Dnia 17.10.2005 o 00:26, Sth`Devilish napisał:

każdego do gildii (bez względu na wiek, poziom IQ, byle Polak, nawet nie mający pojęcia co robi na serwie RP), to wybacz,
ale możesz aktualizować posta kasując ten cytat z łączeniem się :)


Obecnie nie gram jużw WoWa i nie byłem nigdy GM, tylko oficerem i to dość małej gildii (tylko krewni i znajomi królika), ale uważam że każdemu można dać szansę. Chyba planujecie, a może już macie, stworzenie gildii przejściowej w której ktoś musi się wykazać, żeby przyjęli go do tej głównej. Rozumiem, że można nie przyjmować klas, których jest pełno w gildii (np. rogue), ale obrażać się, że ktoś chce werbować nowych ludzi? Moim zdaniem trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 21:08, BaRT_MODED111111 napisał:

Mam pytanko gdzie gra najwoecej polakow i po jakiej stronie?


Jesli chcsz grac na serwerze Normal i po stronie Alliance, to jedna z najwiekszych polskich gildii znajduje sie na serwerze Doomhammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po weekendowych lagach jestem coraz bliżej zawieszenia płatności. Gram na serwerze Haumarush i poprostu nic się nie da robić. Pisałem na forum Blizzarda, ale skasowali mój temat. Moje tracerty wklejałem już 3 razy, ale widać jest to tylko aby "zamydlić" nam oczy. Na serwerze gdzie mam drugą postać Dunemaul wszystko chodzi perfekcyjnie. Latency nie przekracza 140 w IF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam olbrzymią prośbę do CDP, czy moglibyście zgłosić problem z funkcjonowaniem serwerów, ponieważ my zwykli użytkownicy jesteśmy zlewani na forum technicznym - brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Sorry za drugi post, ale nie mogłęm edytować poprzedniego. Poruszam ten problem po raz kolejny, ponieważ Blizzardowe forum unika odpowiedzi na nurtujące nas problemy

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=172910&p=1&tmp=1#post172910

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=178686&p=1&tmp=1#post178686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:41, WoWmen napisał:

Najłatwiej wejdź na http://wow.allakhazam.com/ w w dziale profili zobacz jak mają rozstawione talenty prO gracze. Po sprzęcie
łątwo poznać że coś osiągają lub najlepiej patrz na range PvP bo ona coś świadcy nie tak jak ithemy.


Nie mogłem się powstrzymać aby popolemizować z tym stwierdzeniem. Moim skromnym zdaniem jedyne co na pewno można stwierdzić po wysokiej randze, jeśli ktoś osiągnął ją bardzo szybko, to fakt, że ma naprawdę za dużo czasu. ;P Nie trzeba nawet zbyt dobrze grać, wystarczy siedzieć całe dni na BG, a honor zawsze skapnie. Oczywiście ostateczny wniosek taki prosty nie jest. Część graczy naprawdę zasłużyła na wysokie rangi. Niemniej trudno powiedzieć, iż ktoś jest "pro" patrząc tylko na to.
Najlepsze przedmioty mogą już o czymś świadczyć, choć tu też liczy się wolny czas na odwiedzanie najlepszych instancji. ;) Jednak ludzie słabi, nie umiejący działać w grupie, za wiele nie zdobędą.
Jak dla mnie jeśli chcesz dowiedzieć się czy ktoś jest "pro", to zobacz go w akcji. I wtedy można spróbować wzorować się na jego buildzie. Tak od siebie dodam, że to nie ma większego sensu, tak jak zaglądanie na specjalistyczne strony. Lepiej wszystko przetestować samemu. Nie ma jak praktyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci tylko powiem, ze to nie jest tak, ze przyjmujemy kazdego kto chce itp... ale jak sie ktos zglosi to mozna wtedy kogos poznac i wydac opinie czy sie go przyjmie czy nie... Takze troche przesadziles ;-P

Co do polaczenia gildii to jest mozliwe, ze tak sie stanie, bo z tego co jest napisane na forum (tym od nosnie polaczenia wlasnie) to wiele osob uwaza to za dobry pomysl... Nic nie jest jeszcze pewne, ale takie polaczenie byloby korzystne dla obu stron.

Mam nadzieje, ze uda nam sie jednak dojsc do porozumienia :-) I przepraszam, jesli napisalem cos niejasno lub na wyrost :-) Do zobaczenia w grze :-D
*klania sie* Kristof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ranga znaczy o umiejętnościach :P. Na moim serwerze jest pewien gnom mag z rangą Marshal a go zabija każdy jak chce. Ma dwa razy więcej hp od innych magów a inni go zabijają jak chcą :DAle większość high ranked ma dość duże pojęcie o grze bo zamiatają na BG(widziałęm ich w akcji :]) Jeden mag 4x60lvl na solo ubił a to już wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat rang można dyskutować:) ale po co wiadomo żę są osoby z wysokimi rangami z doświadczeniam jak grać a są i też takie co pojęcia nie mają jak porządnie grać;) Zawsze są dwie strony medalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu super, dzisiaj wogóle nie mogę opuścić Orgri takiego mam laga. Jak zawsze o tej porze grało około 30 osób teraz są 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:06, Air napisał:

Poprostu super, dzisiaj wogóle nie mogę opuścić Orgri takiego mam laga. Jak zawsze o tej porze grało około 30 osób teraz
są 4 :(

Te 4 w sensie Gildii tak? :P. Wiem lagi się utrzymują nadal :/ 10k mam dzisaij :/ Na bg raczej sobie nie pójde :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Sorry,że wyskoczę teraz z takim pytaniem ale gdzie jak nie tutaj można się czegoś dowiedzieć?Mam problem z wow .gram od niedawna i nie mam pojęcia jak i czy trzeba włączyć tryb walki z innymi graczami nie chodzi mi o duel oczywiście.Wcześniej grałem na serwerze normalnym ale to nuda więc chcę coś zmienić tak aby można było walczyć także z graczami z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:49, tulipan30 napisał:

Witam wszystkich!Sorry,że wyskoczę teraz z takim pytaniem ale gdzie jak nie tutaj można się czegoś dowiedzieć?Mam problem
z wow .gram od niedawna i nie mam pojęcia jak i czy trzeba włączyć tryb walki z innymi graczami nie chodzi mi o duel oczywiście.Wcześniej
grałem na serwerze normalnym ale to nuda więc chcę coś zmienić tak aby można było walczyć także z graczami z góry dziękuję
za pomoc.

wpisze /pvp i to wszystko. jeśli chcesz jednak powalczyc naprawde graj na serwerach PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg :/ Wchodźe sobie do WoWa dołanczam do kolejki na bg a tu info "Server restart in 15min" :/ Mam nadzieje że to z powodu lagów i się ich pozbędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie od godziny 21:11 Nie miałem nawet jednego laga.. czyżby Blizzowi sie udalo?:) A może im sie lagi zepsuly i nie działają?;) Jęśli tak to niech nie naprawiają tej usterki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się