Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM

45 postów w tym temacie

Składam do wszystkich gorący apel o wszyskich o chociaż, poprawną pisownie na forum. To nie ma być polonistyczna perfekcja ale mimo wszystko myślę, że każdemu wyjdzie na zdrowie jeśli zacznie poprawnie pisać. Jestem wzrokowcem i poźniej , w szkole, piszę dokładnie tak jak ludzie na forum. Wiem, że to nie ładnie zwracać komuś uwagę ale przy niektórych tematach ręce się same załamują. Nie będe podawał przykładów ale wystarczy poszukać na 1 stronie i już się znajdzie.
Drugim moim postulatem jest prośba o korzystanie z opcji szukaj i wątków Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy) i Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje). Uwieżcie to naprawdę pomaga(wiem z autopsji).
Mam nadzieję, że nie zaczniecie teraz, szukać w mojej wypowiedzi byków tylko zastanowicie się nad nią. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:50, Alexei Kaumanavardze napisał:

> Czy można zamieścic tu ogłoszenie do moderatorów?
Nie wiem. Myślę, że tak ale nie odpowiadam za to.


Już nie musze. Sprawa załatwiona. Dzięki TYHE - uspokoiłaś mnie. Bardzo się wtedy zdenerwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:46, Alexei Kaumanavardze napisał:

/ciach/ Uwieżcie /ciach/


Hmmm....skoro mowa o poprawnej pisown,i to wydaje mi się, że "Uwierzcie" pisze się przez "rz" a nie "ż". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel popieram całym sercem:D!
Czasem aż niedobrze robi się, gdy widzi się niektóre wypowiedzi... Raz, że ortografia, a dwa: brakuje wielkich liter, interpunkcji, etc.
BYKOM-STOP!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:12, Latniak napisał:

O psiwoni :P


to był 1337 ;] a tak BTW to już do dawna znamy polską wersję tego artykułu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 16:46, Alexei Kaumanavardze napisał:

Składam do wszystkich gorący apel /ciach/


Jeszcze nie syłyszałem żeby jakikolwiek, nawet nie wiem jak gorący, apel o coś wymagającego wkładu własnego poskutkował. Idź wygłoś na boisku apel do kibiców o nieurządzanie burd, w sejmie o debatę merytoryczną. Skutek taki sam. No czemu nie idziesz?

Ale dodam coś od siebie. Wrzućcie czasem do np. do Worda to co piszecie, po autokorekcie można się dowiedzieć wielu interesujących, podkreślonych na czerwono, rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:38, Todryk napisał:

Ale dodam coś od siebie. Wrzućcie czasem do np. do Worda to co piszecie,
po autokorekcie można się dowiedzieć wielu interesujących, podkreślonych na czerwono, rzeczy ;)


word nie jest doskonaly, przy duzej ilosci bledow wylacza podkreslenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:44, Arkadiusz napisał:

> Ale dodam coś od siebie. Wrzućcie czasem do np. do Worda to co piszecie,
> po autokorekcie można się dowiedzieć
wielu interesujących, podkreślonych na czerwono, rzeczy ;)

word nie jest doskonaly,


Tak jak i człowiek, pojedyńczy błąd, literówkę każdy wybaczy.

>przy duzej ilosci bledow wylacza podkreslenie

Ja tyle błędów jeszcze nigdy nie miałem ;) Poza tym jeśli tak faktycznie jest, to wypada się zastanowić czy nie czas nauczyć się pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle by było żeby Leo zainstalował na forum słownik ortograficzny podkreślający na czerwono błędy.
Może niektórzy by uwierzyli, że piszą w sposób nie nadający się do czytania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jeden gorący apel, skoro już w tych klimatach jesteśmy. Zmień nicka. Tobie nie podoba się stan piśmiennictwa naszych ukochanych forumowiczów, a mnie twoje zabawy słowne. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu zaczyna się problem, bo na tym forum nie można zmienić nicka, ale jeśli Alexei (...) bardzo się postara i poprosi, myślę że dla jego ksywki ekipa CDP zrobiłaby wyjątek... Bo muszę przyznać że to mi się też tak średnio podoba... Inna sprawa - tolerancja... ehh ile siętrzeba przez nią nacierpieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś wyjaśnić. Mój apel nie odnosił się do nicków etc. tylko do poprawności pisowni, a wiąże sie z moją ostatnią ocena z dyktanda którą, mógłbym przysiąc, dostałem przez namiętne czytanie forum i błędów na nim zawartch. Nie jestem reformatorem i zacząłem od siebie dlatego staram się byków nie popełniać. Nie wiem czemu tak zareagowaliście na moją xywke. To tylko niewinna gra słów, żart słowny. Moj wcześniejszy nick Sir. Eustachy Kalosz odnosił sie do lordowskiego tytułu na starym forum, i też niektórym ludziom się nie podobał. Poza tym myślałem, że nie ważny jest nick tylko kultura wypowiedzi. Ciekawe jest też, że nikt kogo dotyczy ten apel go nie skomentował, tak bardzo ciekawe. A co do gorącości apelu. Jest to epitet, uosobiający apel, mający podkreślić jego ważność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:12, Latniak napisał:

O psiwoni :P


Naprawde nie rozumiem co ma psia woń do tematu tego topiku. ;)

Alex-->Nie martw się, nie jesteś jedynym, któremu czytanie netowych wypowiedzi bliźnich robi sieczke ortograficzną z mózgu a zmusić do respektowania zasad pisowni nie sposób; oni mają papiery. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować