Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Warplanes

72 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 11:14, PsyhoSpider napisał:

Wczoraj zostałem w końcu testerem. Na razie tylko jeden lot wykonany, więc ciężko coś
napisać. Na pewno sterowanie myszką wymaga przyzwyczajenia.


Nie wiem czy czytałeś NDA... nie możesz dzielić się wrażeniami z gry, screenshotami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 16:22, Redjevel napisał:

Nie wiem czy czytałeś NDA... nie możesz dzielić się wrażeniami z gry, screenshotami itp.


Dlatego też o samej grze nic nie piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Admission to testing takes a while because we have tens of thousands applications. I am sure you will get an invitation sooner or later. You will not receive a letter that you were not accepted because I will accept all the applications(almost all)"
Tak nawiasem, dla tych, którzy tracą nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 01:09, Heimdallr napisał:

Jeśli mam być szczery to ta alfa jest daleka od grywalności. Samo sterowanie jest już
złe. Ludzie niepotrzebnie się napalają.


Człowieku puknij się w głowę...
Przecież to ALPHA... a mówiąc że jest zła łamiesz tym samym NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że coś znacząco się zmieni gdy zrobią CB dostaniesz łątkę / klienta 2 giga ? -.-

Bo ja to widzę jak i z wot błędy z Bety nie są poprawione do dzisiaj -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi. Kiedyś tam złożyłem podanie na Alpha testing i niestety nic z tego nie wyszło :( Teraz chciałem złożyć na Closed Beta a tu mi wyskakuje komunikat że gra jest dla mnie dostępna i wystarczy ją zainstalować i grać :D Dziwne trochę bo nie przypominam sobie jakiejkolwiek formy poinformowania mnie o tym :D No nic, z czystej ciekawości zainstaluje i zobaczą co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 13:58, Kerigun napisał:

sobie jakiejkolwiek formy poinformowania mnie o tym :D No nic, z czystej ciekawości zainstaluje
i zobaczą co i jak :D


masz coś takiego: "You have already applied for Closed Beta. Your application is pending approval. If accepted, you will receive a notification via email." ?

Ja też -> tzn, że już złożyłeś aplikację, a kiedy ta zostanie zaakceptowana to wyślą Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może przegapiłeś mejla, który wylądował w spamie.

U mnie tak było, że po prostu dostałęm sie do bety już na samym poczatku, ale mejl o tym wylądował w spamie.
Nim wlazłem na pocztę, wykasowało mi wszystko ze spamu i o fakcie tym dowiedziałem sie dopiero miesiąc później, gdy też w spamie zauważyłem mejla o jakichś tam pierdołach i podziękowaniach za "uczestnictwo" w testach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:04, Kapas napisał:

masz coś takiego: "You have already applied for Closed Beta. Your application is pending
approval. If accepted, you will receive a notification via email." ?


A właśnie że nie, mam tak jak napisałem :D
You already have access to the game and don''t need to apply for Closed Beta. To access the game, install the client and enter your email and password for the unified World of Tanks and World of Warplanes account.

Już pierwsza misja treningowa za mną :D Myślałem że dzięki WoT będę lepiej zorientowany w WoWp a tu psikus i nic nie czaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz, pograłem 15 minut, własnie usuwam...
Paranoja. Ja rozumiem że to closed beta, ale sterowanie to jest żałosne. NA MYSZCE nic tu nie zdziałacie...Działa to tak ociężale i gumowato, że czułem się, jakbym prowadził ciagnik bez kierownicy o wadze ok. pierdyliarda ton. Chciałbym móc teraz komuś innemu oddać ten cd-key...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2012 o 01:48, Dootix napisał:

Paranoja. Ja rozumiem że to closed beta, ale sterowanie to jest żałosne. NA MYSZCE nic
tu nie zdziałacie...Działa to tak ociężale i gumowato, że czułem się, jakbym prowadził
ciagnik bez kierownicy o wadze ok. pierdyliarda ton.

to nie kwestia myszki, tylko gameplayu. Na joysticku jest identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować