Zaloguj się, aby obserwować  
samsunGGGG

MMORPG - najlepiej P2P.

1 post w tym temacie

Aktualnie jestem czynnym graczem League of Legends, to co prawda nie mmo, tylko MOBA, ale i tak bardzo lubie te gre.

Mimo wszystko, musze sobie zrobic od niej przerwe, potrzebuje jakiejs odskoczni, jakiegos prawdziwego MMORPG''a.

Tytuly ktore odpadaja:
WoW - gralem, nie chce wracac.
Warhammer Online - gralem, zakochalem sie, mimo to nie mam juz po co tam wracac.
RIFT Online - w tej grze przezylem chyba najwieksze rozczarowanie jakiego gracz kochajacy mmorpg''i moze doznac. Sciagnalem triala, wciagnal mnie, po kilku godzinach wbilem max trial lvl, nastepnego dnia kupilem pelna wersje. Niewyjete jakies 2 tygodnie no life''ienia i zdobylem w koncu ten "end game''owy" poziom. No wlasnie, i co dalej, 3 pvp scenario, 5 instancji na krzyz (ktore, hehe, przewijaja sie przez caaaaaala gre, zmienia sie tylko lvl mobow) ktore nie wymagaja od graczy NICZEGO, zwykly tank''n''spank.

"Darmowych" MMO w ktore gralem juz wymieniac nie bede, bo bd ich pewnie z kilkanascie. W kazdym razie, f2p mnie nie interesuje, za duzo tr0lli, bocenia, bluzgajacych dzieciaczkow etc.

Pomysly mi sie juz skonczyly. Chcialem sprobowac AION''a, ale trial wazy ponad 16gb, 5h sciagania na moim necie niewyjete, moze sie w koncu KIEDYS skusze.
Ewentualnie pomyslalem o Gods & Heroes : Rome Rising, ale tam znowu nie ma triala (wtf), trzeba kupic od razu pelne konto.
Trzecia gra ktora mi przyszla na mysl to Conan, ale znowu tego zrobili niby F2P, ale no nie do konca, z reszta, instalka podobnie jak AION pierdylion gb.

Nie podawajcie mi tytulow w stylu GW. Niedlugo wychodzi druga czesc, wiec jaki sens teraz kupowac GW i sie starac, farmic, expic, skoro niedlugo wszyscy uciekna na cos nowego.

W przyszlym roku SW:ToR (:D :D :D :D :D :D :D :D), to bedzie absolutny must have w mojej kolekcji, no ale coz, kupa czasu, a ja czekac z zalozonymi rekami nie bede, bo mi palce zardzewieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować