Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Mam problem grałem z kolegom turniejowy i podczas wczytywania zawiesił mi się komputer i dostałem bana na 7 dni ,a okazało się że tego meczu wogule nie było proszę o odpowiedz. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 14:00, Mlynek888 napisał:

Mam problem grałem z kolegom turniejowy i podczas wczytywania zawiesił mi się komputer
i dostałem bana na 7 dni ,a okazało się że tego meczu wogule nie było proszę o odpowiedz.
dziękuje


A jakie było pytanie ?
Zapewne to nie było pierwsze opuszczenie meczu rankingowego, gdyż pierwszy ban jest krótszy ;-)
W jakim sensie nie było? Jeżeli wystartowaliście w meczu, po resecie komputera miałeś na powrót do sesji bodajże 5 min. Najwidoczniej tego nie zrobiłeś, a teraz musisz swoje odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 23:24, Dartitwo napisał:

Polecilby ktos jakas zaufana strone gdzie mozna nabyc klucz bez zbednego przeplacania?


Po prostu Steam? :p Ta gra jest przeceniana chyba przynajmniej raz w miesiącu, tak często xD
A osobiście poza tym to nie ufam żadnym sklepom z kluczami, pewnie jakieś legit są, ale bywało nie raz, że były oszustwa czy ruskie klucze i inne podejrzane sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 00:02, Outlander-pro napisał:

Po prostu Steam? :p Ta gra jest przeceniana chyba przynajmniej raz w miesiącu, tak często
xD


Naprawde raz w miesiacu? :D To chyba wstrzymam sie z zakupem, mam nadzieje ze szybko ten owocny dzien nadejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ze odpowiadam Ci poraz kolejny i w dodatku post pod postem, ale przydaloby mi sie jakies potwierdzenie Twojej informacji na temat przeceny miesiac w miesiac. Troche poskakalem po necie i nie spotkalem sie z wiadomoscia ze az tak czesto sa znizki na ta gre. Jezeli sie okaze ze przyjdzie mi czekac 2 miesiace na przecene to troche szkoda czasu, moze ktos jeszcze sie wypowie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 21:56, Dartitwo napisał:



Za 32zł na alledrogo znajdziesz ;-) Jeżeli nie załapię się na jakiegoś bundla to kupuje właśnie tam, póki co nigdy się nie nadziałem na oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 21:56, Dartitwo napisał:

Wybacz ze odpowiadam Ci poraz kolejny i w dodatku post pod postem, ale przydaloby mi
sie jakies potwierdzenie Twojej informacji na temat przeceny miesiac w miesiac. Troche
poskakalem po necie i nie spotkalem sie z wiadomoscia ze az tak czesto sa znizki na ta
gre. Jezeli sie okaze ze przyjdzie mi czekac 2 miesiace na przecene to troche szkoda
czasu, moze ktos jeszcze sie wypowie? ^^


No dobra, może trochę przesadzam, ale wydaje mi się, że raz na 2-3 miechy ta gra jest przeceniana w różnych weekend dealach, lub midweek madnessach itp ale nie wiem kiedy była ostatnio przeceniana :(
Chociaż te 11 euro co jest zwykłą ceną, to też nie jest tak źle, ale może ktoś innych jeszcze coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa operacja - meh, kupiłem bo zawsze kupuje. 4 z tych 5 euro zwróciło mi się właściwie od razu po dropie nowej skrzynki. Teraz wróciłem do domu, pograłem chwile, wbiłem poziom i... (patrz screen)

Spoiler

AWP | Dragon Lore - Field-Tested. Ostatnio sprzedana w chwili dropu: 363.58€. Ktoś wie co się z tym robi? Opłaca się to wystawiać na markecie?

20150527164418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Lore to aktualnie najdroższa z możliwych AWP... Wow, ale miales farta. Nie sprzedawaj tego broń Boże w markecie bo sporo stracisz. Na rynku zewnętrznych to chodzi jakoś za 1000 kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 18:22, Kirabaxior napisał:

Dragon Lore to aktualnie najdroższa z możliwych AWP...

Dokładnie wiem co to jest, dlatego też moja reakcja na ten czerwony kolor była jaka była. Nie siedzę za to tak głęboko w tych drogich skinach i nie mam pojęcia ile to jest faktycznie warte. Zawsze sugerowałem się ceną na markecie.
Hmm, 1000 kluczy? Jakoś średnio widzę ten trade. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku masz limit do 400 euro. jeśli za tyle wystawisz sprzedaż błyskawicznie. Bo ktoś zarobi jakieś 2-3 razy więcej :)
Nie wiem jak teraz, skoro dropi z cobblestone''ow podczas rangowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 16:47, wraaagh napisał:

Nowa operacja - meh, kupiłem bo zawsze kupuje. 4 z tych 5 euro zwróciło mi się właściwie
od razu po dropie nowej skrzynki. Teraz wróciłem do domu, pograłem chwile, wbiłem poziom
i... (patrz screen)

Spoiler

AWP | Dragon Lore - Field-Tested. Ostatnio sprzedana w chwili dropu: 363.58€.
Ktoś wie co się z tym robi? Opłaca się to wystawiać na markecie?



Lol pierwszy raz widzę, by po meczu dropnęło coś rzadszego niż fioletowy skin, a trochę już gram w tę grę o.O
Nic no, pogratulować mega farta :D Możesz pewnie albo sprzedać na markecie, albo obadać sobie csgolounge i tam przehandlować za klucze, jeśli Cię one interesują.

EDIT: ahaa, z nową operacją jest update i jest jakiś system XP i związane z nim dropy skinów, okej kminię. Hmm chyba po raz pierwszy skuszę się na zakup dostępu do operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w cs go jakieś 160h, nigdy nie interesowałem się skrzynkami, skinami i całą resztą tych śmieci. Zastanawia mnie natomiat o co chodzi z tymi przepustkami, a mianowicie jedną, która wyszla po aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 12:25, Net_com napisał:

Mam w cs go jakieś 160h, nigdy nie interesowałem się skrzynkami, skinami i całą resztą
tych śmieci. Zastanawia mnie natomiat o co chodzi z tymi przepustkami, a mianowicie jedną,
która wyszla po aktualizacji.


Dostajesz możliwość rozgrywania misji na nowych mapach, większe szanse na drop, możliwość wydropienia skrzyni która na początku ładnie się sprzedaje :D Ogólnie nawet warto zainwestować bo szybko się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2015 o 12:11, Outlander-pro napisał:

Lol pierwszy raz widzę, by po meczu dropnęło coś rzadszego niż fioletowy skin (...)

Tyle, że to nie był taki zwykły randomowy drop, a skin otrzymany za wbicie rangi. Tutaj na liście są itemy z Cobblestone.

Dnia 28.05.2015 o 12:11, Outlander-pro napisał:

EDIT: ahaa, z nową operacją jest update i jest jakiś system XP i związane z nim dropy
skinów, okej kminię. (...)

Z tego co się orientuję to nie trzeba kupować operacji żeby wbijać XP i dropić item raz na tydzień. Operacja zmienia tylko to, że dropem jest skin z dodatkowych kolekcji (jak Cobblestone, Cache, Overpass albo któraś z tych nowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa pytanie związane z operacją (w CS-a gram od niedawna, więc w razie palnięcia głupoty proszę o wyrozumiałość)
1. była mowa, że za XP może dropnąć jakiś skin z kolekcji z operacji. Mi natomiast przypadł beznadziejny Obrzyn Szałwia pod koniec meczu z kolekcji Overpass. Czy to jest niby broń za zdobyty exp czy odblokowuję nagrodę w inny sposób (w jaki?)
2. Skiny za exp mają wpadać raz w tygodniu. Jak to się liczy? Od poniedziałku przez siedem dni, czy może od dnia zakupu operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 15:25, Marcin08 napisał:

1. była mowa, że za XP może dropnąć jakiś skin z kolekcji z operacji. Mi natomiast przypadł
beznadziejny Obrzyn Szałwia pod koniec meczu z kolekcji Overpass. Czy to jest niby broń
za zdobyty exp czy odblokowuję nagrodę w inny sposób (w jaki?)

Dzięki operacji dostajesz skiny z następujących kolekcji: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun, Chop Shop. Wszystko jest napisane na stronie dedykowanej operacji: http://www.counter-strike.net/operationbloodhound/

Dnia 29.05.2015 o 15:25, Marcin08 napisał:

2. Skiny za exp mają wpadać raz w tygodniu. Jak to się liczy? Od poniedziałku przez siedem
dni, czy może od dnia zakupu operacji?

Obstawiam, że czwartek o 02:00. Wtedy zaczyna się "nowy tydzień" dla CS:GO i następuje reset dropów. http://josh3d.com/csgo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować