Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Tablety

140 postów w tym temacie

Czy ktoś posiada lub może polecić jakiś tani tablet z androidem ? Taki w granicach do 250zł. Miał by służyć w zasadzie jedynie jako czytnik e-booków i komiksów, względnie do posłuchania jakiejś muzyki w tle.
Jest mi potrzebny taki gadżet głównie do "wyjazdów" [służbowe/prywatne - telepanie się pociągiem, promem etc], względnie czasem na przerwę w pracy. Fajnie gdyby był właśnie niedrogi, co bym nie utopił zbyt dużej gotówki w razie jakiegoś "wypadku losowego", druga sprawa - j/w nie będzie używany do bóg wie czego, dlatego raczej zbędne mi kolejne przepłacone samsungowe cudactwo =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam tabletu z windowsem
Minimum 10 cali
aby robic notatki rysikiem w onenocie

cena maxymalna 2 000 pln


Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, mam nadzieję szybka pomoc:

Prezent na komunię- Galaxy Tab 3.

Który proc lepszy?
Marvell PXA986 czy Spreadtrum SC7730S? Cena ta sama, 400zl.

Pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2015 o 22:01, Citkowsky napisał:

Pomóżcie:)


Co prawda nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale skoro nikt jeszcze nie odpowiedział, to wtrącę: a myślisz, że to robi jakąś rożnicę dzieciakowi w wieku komunijnym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.......

W dzisiejszych czasach uważam, że tak:) Zresztą nie jest powiedziane, że rodzice owego ,,komunisty" nie będą korzystali czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Samsung Galaxy Tab 3, tę wersję poziomą, z większym ekranem?
Jestem od niedawna posiadaczem i doskwierają mi nieostre zdjęcia podczas przeglądania facebooka.
To tak ma być czy coś mam źle ustawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy Tab 4 - tablet resetuje się przy włączonym wifi.
System był przywracany do ustawień fabrycznych bez rezultatu.
Spotkał się ktoś z podobnymi obiawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł. Piszę w imieniu mojego koleżki, który chce sprezentować bliskiej osobie tablet

Wymagania zainteresowanego:
- Budżet do 1000 PLN
- Ma służyć do płynnego przeglądania sieci (Instagram, Facebook, poczta, YouTube etc.)
- Ma być biały (nie patrzcie na mnie, klient nasz pan)
- Liczę na wypowiedź kogoś obeznanego w różnicach między Androidem i Windowsem a jeszcze innym oprogramowaniem i czemu akurat ten powinienem wybrać, a nie inny.

Z góry dziękuję za udzielone porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analizując Twoje wymagania, użytkownik nie będzie pracował na notebooku, tworzył większych dokumentów, dlatego odpuściłbym sobie tutaj system Windows z uwagi na mniejszą wydajność urządzenia. Jest on dobrym wyborem jeżeli myślimy o korzystaniu z programów, które są dostępne tylko na komputery oraz o tworzeniu dokumentów. Wielką zaletą Windowsa jest również kompatybilność z urządzeniami peryferyjnymi.

Przy Twoich wymaganiach nie będzie to jednak potrzebne dlatego zdecydowanie postawiłbym na wydajny tablet z systemem Android, w tym kolorze mamy oczywiście obcięty asortyment jednak śmiało można polecić model Samsung Galaxy Tab A SM-T550 z uwagi na świetny format ekrany w proporcjach 4:3, który nadaje się idealnie do filmów, przeglądania internetu oraz czytania ebooków. Kolejną zaletą system Android 5.0 oraz solidne wykonanie, które pozwoli na korzystanie z tabletu znacznie dłużej. Jeżeli chodzi o specyfikację model został wyposażony w czterordzeniowy procesor: Qualcomm Snapdragon 410 oraz 1,5 GB pamięci RAM, które doskonale sprawdzą się przy podanych wyżej wymaganiach.


www.sferis.pl/p/366487-tablet-samsung-galaxy-tab-a-sm-t550-97-16gb-wifi-bialy-sm-t550nzwaxeo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić tablet do 1000zł. Znalazłem dwa ciekawe modele:
1. Tablet Lenovo Yoga Tab 3 / 10" / WiFi http://www.sferis.pl/b/69753-tablet-lenovo-yoga-tab-3-10-wifi-oryginalne-etui-lenovo-czarne.html
2. Tablet Huawei MediaPad T1 10 WIFI / 16GB http://www.sferis.pl/p/371610-tablet-huawei-mediapad-t1-10-wifi-16gb-srebrny.html

Tablet ma służyć głównie do oglądania filmów i przeglądania internetu, ale obsługa dobrych gier też by była mile widziana. Tablet będzie używany tylko w domu. Proszę pomóżcie, który z tych modeli jest lepszy ?? A może w tym przedziale cenowym jest coś lepszego ?? Wpadł mi też w oko NVIDIA SHIELD Tablet K1, tylko czy ten model sprawdza się w czymś innym jak w grach ?? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować nVidia Shield, jeżeli nie zamierza się opłacać tej ich usługi streamowania gier? Tablet całkiem przyzwoity i fajnie, że można współczesne gry streamować na niego, tylko zastanawia mnie czy aby nie przepłacę, skoro i tak będe skazany na rynek gier na Androida (czyli jak dla mnie w zasadzie tylko Hearthstone). Generalnie mam dobry budżet, ale szukam tabletu raczej głównie pod płynną bezproblemową grę w Hearthstone (wbrew pozorom trochę wymaga, bo na moim HTC One M7 tnie lekko), wygodne przeglądanie internetu i oglądanie filmików na YT (żebym nie musiał alt+tab używać często :P) i do jakichś zastosowań, o których jeszcze nie wiem (nie miałem jeszcze tabletu). Myślałem jeszcze nad tańszą opcją jak kolega powyżej (Lenovo Yoga), podoba mi się możliwość ułożenia ekranu prostopadle do biurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2016 o 18:20, Azvar napisał:

Jest sens kupować nVidia Shield, jeżeli nie zamierza się opłacać tej ich usługi streamowania
gier? Tablet całkiem przyzwoity i fajnie, że można współczesne gry streamować na niego,
tylko zastanawia mnie czy aby nie przepłacę, skoro i tak będe skazany na rynek gier na
Androida (czyli jak dla mnie w zasadzie tylko Hearthstone). Generalnie mam dobry budżet,
ale szukam tabletu raczej głównie pod płynną bezproblemową grę w Hearthstone (wbrew pozorom
trochę wymaga, bo na moim HTC One M7 tnie lekko), wygodne przeglądanie internetu i oglądanie
filmików na YT (żebym nie musiał alt+tab używać często :P) i do jakichś zastosowań, o
których jeszcze nie wiem (nie miałem jeszcze tabletu). Myślałem jeszcze nad tańszą opcją
jak kolega powyżej (Lenovo Yoga), podoba mi się możliwość ułożenia ekranu prostopadle
do biurka :)


Rozumiem, że mówisz o modelu K1? Jest sens kupować, bo to koks wśród tabletów i wydajnościowo to praktycznie góra stawki. Trzeba tylko pamiętać o tym, że nie ma w nim zasilacza i trzeba dokupić (ok. 100zł). Dodatkowo niektórzy narzekają, że po aktualizacji do Androida 6.0 niby urządzenie zwalnia.
Zresztą praktycznie w każdej recenzji dobija do co najmniej 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2016 o 21:55, maniekk napisał:

Rozumiem, że mówisz o modelu K1? Jest sens kupować, bo to koks wśród tabletów i wydajnościowo
to praktycznie góra stawki. Trzeba tylko pamiętać o tym, że nie ma w nim zasilacza i
trzeba dokupić (ok. 100zł). Dodatkowo niektórzy narzekają, że po aktualizacji do Androida
6.0 niby urządzenie zwalnia.
Zresztą praktycznie w każdej recenzji dobija do co najmniej 8/10.


Ja np czytałem narzekania, że Hearthstone wywala (a to jedyne co mnie interesuje z gier na razie, bo w to obecnie grywam mobilnie). Ten zasilacz aby na pewno musi być oryginalny? Na Allegro widzę oferty z gratisowymi chińszczyznami, no i rozumiem że nic nie stoji na przeszkodzie żeby podładować przez USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2016 o 22:41, Azvar napisał:

Ja np czytałem narzekania, że Hearthstone wywala (a to jedyne co mnie interesuje z gier
na razie, bo w to obecnie grywam mobilnie). Ten zasilacz aby na pewno musi być oryginalny?
Na Allegro widzę oferty z gratisowymi chińszczyznami, no i rozumiem że nic nie stoji
na przeszkodzie żeby podładować przez USB?


W zestawie nie ma kabla mikro usb i ładowarki, pewnie wystarczy jakaś mocniejsza od telefonu. Nie wiem czy te "chińskie" spełnią egzamin, wiesz żeby nie usmażyły sprzętu.
Przy zakupie przez internet masz prawo zwrotu, także zawsze możesz spróbować z heartstonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - zapomniałem wzoru odblokowującego (Goclever Tab R75, zrootowany)... Tablet woła o login i hasło do konta Google, ale nie akceptuje poprawnych danych (pewnie potrzebny jest dostęp do Internetu, ale nie włączę wifi jak nie mogę tabletu odpalić xD). W desperacji chciałem zrobić factory reset i tu też w czarnej dziurze jestem - duszę Home i Power i za każdym razem tablet uruchamia się normalnie, tzn. z okienkiem na login i hasło... Da się coś zrobić czy już jedyne zastosowanie tego ustrojstwa to podpórka pod kiwający się stół/krzesło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, poradziłem sobie :). Szkoda tylko, że musiałem się posiłkować jakimś "lewym" firmware''m, oficjalnego softu nie udało mi się nigdzie znaleźć... No ale działa, dobre i to ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować