Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

ja polecam mp3 od Grundiga . dostałem od cioci z poł roku temu i jestm bardzo zadowlony :) Jest on dosyc cicha ,ale jak kupi sie lepsze sluchawki to czuc rożnicę . Po za tym jest barzo prosta w obsłudze . I jest mp3 ktora ktora wytrzynal wiecej niz 2 dni ( tyle w wytrzymały moje 2 poprzednie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze swijej strony polecam Creative MuVo. Kupiłem go W listopadzie 2006 i do tej pory go nie naprawiałem. Oczywiśłcie słuchawki są w nim dobre(jakość dźwięku) ale jeśli chdzi o wytrzymałość to totalna klapa. Wymieniałem je już 2 lub 3 razy gdyż ciągle psują się na tym łączeniu(za to są wygodne i można jedną założyć za szyję) no i za każdym razem dają nowe czasem nawet nową gwarancję więc jeśli ktoś raz na pół roku pójdzie je wymienić to jest to najlpepszy wybór bo ostanie nowe za free:) Pozatym odtwarzacz jest tani, za swój zapłaciłem 180zł, a teraz w tej cenie można mieć 2gb...
acha jest tutaj też BARDO DOBRY eqalizer nawet metalu można sobie samemu ustawić lub wybrać coś gotowego z listy:) No i wszystko prościutkie w obsłudze i bez kabli bo mp3 ma usb i podpinamy ją bezpośrednio do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić odtwarzacz Creative Zen. Na stronie pewnego sklepu jest napisane, że ten odtwarzacz obsługuje karty pamięci o pojemności do 4gb. Wiecie coś na ten temat? A może jest jakiś firware, dzięki któremu Zen obsługuje karty pamięci o większej pojemnosci? Z góry dzięki za jakiekolwiek info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury technicznej: czy do empetrójki CREATIVE MUVO T200 potrzebne są baterie AAA? Bo u producenta i w pewnym sklepie nie było tych danych, więc nie mam pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:11, Ćpunek01 napisał:

A ja mam pytanie natury technicznej: czy do empetrójki CREATIVE MUVO T200 potrzebne są
baterie AAA? Bo u producenta i w pewnym sklepie nie było tych danych, więc nie mam pewności...


"...gra do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora..."

Wiec nie są potrzebne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 21:17, Kermit 13 napisał:

"...gra do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora..."

Wiec nie są potrzebne :]

LOOOL!!! Jak mogłem to przeoczyć?! Ale wstyd... :/
A jak to się ładuje? Podłącza się bezpośrednio do USB i to jedyny sposób? Bo chyba nie ma tam jakiejś ładowarki którą mógłbym podłączyć do gniazdka... Chyba, że znowu coś przeoczyłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:23, Ćpunek01 napisał:

LOOOL!!! Jak mogłem to przeoczyć?! Ale wstyd... :/
A jak to się ładuje? Podłącza się bezpośrednio do USB i to jedyny sposób? Bo chyba nie
ma tam jakiejś ładowarki którą mógłbym podłączyć do gniazdka... Chyba, że znowu coś przeoczyłem.
:(


Tak na pewno :] To już jest standard wiec o tym się czasem nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 21:29, Kermit 13 napisał:

Tak na pewno :] To już jest standard wiec o tym się czasem nie pisze.


W zawartości pudełka o tym nie pisali, ale skoro tak, to OK. Trochę się uspokoiłem, bo mp3 już zamówiłem a zamierzam ją czasem brać na dłuższe wyjazdy. Ogólnie to mało się na nich znam, dlatego wybrałem pewną firmę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:29, Kermit 13 napisał:

Tak na pewno :] To już jest standard wiec o tym się czasem nie pisze.


Na pewno jest, czy nie ma? Z twojego postu nie można tego jednoznacznie określić, ale widzę, że Ćpunek01 zrozumiał, że jest ładowarka, a tutaj wcale nie ma żadnych standardów - do noname potrafią dawać, a najnowsze zeny nie mają w pudełku i trzeba dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:21, PirO 17 napisał:

(...)


No jest standard bo w większości mp3''ujek jest ładowane poprzez port USB.

Ale dla świętego spokoju znalazłem : "With the rechargeable built-in battery, enjoy up to 9 hours1 of audio playback on a single charge. You can also charge your player directly via the PC-USB route."

Mam nadzieje, że już wszystko jasne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:44, Kermit 13 napisał:

> (...)
"With the rechargeable built-in battery, enjoy up
to 9 hours1 of audio playback on a single charge. You can also charge your player
directly via the PC-USB route
."


Czyli ładowarki nie ma.

@choper - Co kto woli... Ja wolę mieć osobno mp3 i telefon, jakoś telefony w przyzwoitych cenach za słabo się spisują, a zamiast tych za ~1k w abonamencie wolę kupić sobie dobrą mp3, przy której mam pewność, że będzie w miarę dobrze odtwarzać... No i sprawa słuchawek w telefonach...
Co do pytania... Zależy to od formatu utworów, kompresji i długości, ale zwykle będzie to koło 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... przynajmniej są odpowiednie ładowarki. I pytanie: jaka ładowarka będzie odpowiednia?

Chodzi o to, jakie napięcie będzie OK itd... żeby empetrójka się nie zepsuła. Przypomnę, że kupiłem CREATIVE MUVO T200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 16:05, Ćpunek01 napisał:

Cóż... przynajmniej są odpowiednie ładowarki. I pytanie: jaka ładowarka będzie odpowiednia?


Dowolna z wyjściem na kabel usb, albo od razu kablem miniusb. Jeżeli nie ufasz noname''om za dwie dychy to możesz zainwestować trochę więcej i kupić ładowarkę creativa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 16:20, PirO 17 napisał:

Dowolna z wyjściem na kabel usb, albo od razu kablem miniusb. Jeżeli nie ufasz noname''om
za dwie dychy to możesz zainwestować trochę więcej i kupić ładowarkę creativa.


Tą mp3 podpina się bezpośrednio pod USB jak pendrive, więc kabel miniusb jest niepotrzebny. Ale dzięki, poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak iRiver ;]
Przy nim to jakieś tam "creatshity" i "ajpody" mogą się schować...

Ale najbardziej mnie dobija jak spotkam w pociągu jakiegoś wieśniaka z mp4 z allegro który na swoich słuchaweczkach za 5zł zapuści na fula jakąś techniawe ;] To jest hardcore dopiero ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:16, Maq2007 napisał:

Nie ma to jak iRiver ;]


Odnośnie iRiver''a ... czy to prawda że playery tej marki są jakoś bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne ? Tzn. czy konstrukcja jest jakaś wytrzymalsza ( lepszy materiał ? ) lub coś w tym guście bo słyszałem kilka podobnych opinii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:51, choper napisał:

A ja polecam mp3 w telefonie ^^ Wg mnie bez sensu kupować osobno mp3 i osobno komórkę.

Też tak sądziłem, dopóki nie kupiłem sobie komórki z odtwarzaczem MP3. Zdecydowanie wygodniejsze są zwykłe odtwarzacze. Komórki są zazwyczaj zbyt duże, nieporęczne, a takie kilkugodzinne słuchanie muzyki potrafi nieźle ''poturbować'' baterię, co jest szczególnie nieprzyjemne kiedy jesteśmy w trasie. Poza tym trzeba dokupić kartę pamięci, która również kosztuje... No i jakość dźwięku zawsze będzie lepsza na zwykłych odtwarzaczach MP3.

Dnia 09.04.2008 o 19:51, choper napisał:

PS Ile na 2GB mieści się piosenek?

Zakładając, że każdy utwór ma około 4-5 MB to z 450-500 utworów wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:19, KŁEJK napisał:

Odnośnie iRiver''a ... czy to prawda że playery tej marki są jakoś bardziej wytrzymałe
na uszkodzenia mechaniczne ? Tzn. czy konstrukcja jest jakaś wytrzymalsza ( lepszy materiał
? ) lub coś w tym guście bo słyszałem kilka podobnych opinii ...

Bynajmniej model T10 zależał do solidnych odtwarzaczy (niestety już nie produkowany, można go dostać ale jest wysoko wyceniany).
Natomiast inne to raczej jakoś szczególnie nie wyróżniają się na tym tle, chodź jakość ich wykonania jest napewno wyższa aniżeli większości innych odtwarzaczy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować