Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Przez cały czas grając w Krew i Wino zastanawiałem się gdzie ja już widziałem Orianne i w końcu mnie olśniło- A night to remember,fajnie to zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sami znawcy tematu na forum. Patch waży nie 15 GB, a 2 GB. A to że ten zryty GOG Galaxy nie potrafi poprawnie weryfikować plików gry i ściąga od nowa dodatek KiW i patcha to wina tylko i wyłącznie kogoś kto napisał ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem główny wątek dodatku i prawie wszystkie poboczne aktywności. Niesamowita gra. Bardzo dobra fabuła, przepiękny nowy rejon, nowe potwory chyba jeszcze lepsze niż w podstawce. Zadania poboczne trzymają poziom, ba, nawet znaki zapytania, na które tyle ludzie narzekali, zostały nieco urozmaicone. No i genialna Anna Henrietta, moja ulubiona postać w tym dodatku bez dwóch zdań.

Ale smutno trochę. Redzi dali Geraltowi najlepsze zakończenie przygód, jakie mógł sobie wymarzyć. Dawno żadne zakończenie gry mnie tak nie usatysfakcjonowało. Niestety epilog zdradził mi trochę youtube, który w sugerowanych materiałach bezwstydnie zdradził mi samą końcówkę, ale pozytywne wrażenie i tak zostaje. I może i dobrze, że historia Geralta kończy się w tym miejscu, w takim sposób, ale jeszcze chciałbym tyle zobaczyć, zwiedzić Mahakam, Zerrikanię, Nilfgaard, Kovir. Mam nadzieję, że jednak kiedyś jeszcze Redzi wrócą do Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 02:03, Hartigan napisał:

Spoiler

5. Shani najtrudniejsze do wykonania. Jeśli nie spotkasz Triss nie zobaczysz się z Yen
na Skellige olejesz poszukiwanie Ciri i zaczniesz Serce z kamienia do spotkania z Shani



Mam pytanie skąd jest to info, bo szukałem po googlach i youtubach żeby znaleźć to zakończenie ale nic nie wyskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otoz mam [roblem zakupilem wczoraj 2 dodatki do gry i jest problem z aktywowaniem ich w grze. za kazdym razem jak uruchomie gre to wyskakuje wybor opcji jak zaczac dodatek a menu wyglada tak

20160620091616328

2016062009162093

20160620091928656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menu wygląda normalnie. Wczytaj sejwa i idź do tablicy ogłoszeniowej przy karczmie 7 kotów. Tam się powinny zatrigerowac dwa dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 00:09, Wielki_Bubba napisał:

>

Spoiler

5. Shani najtrudniejsze do wykonania. Jeśli nie spotkasz Triss nie zobaczysz
się z Yen
> na Skellige olejesz poszukiwanie Ciri i zaczniesz Serce z kamienia do spotkania
z Shani
>
>



Mam pytanie skąd jest to info, bo szukałem po googlach i youtubach żeby znaleźć to zakończenie
ale nic nie wyskoczyło.



Z reddit od morfeusza. Zapomniał dodać że Jaskra też nie można spotkać. Zrobiłem tak jak napisał i nie potrzebnie Jaskra uwolniłem. Teraz bez niego muszę ponownie część pierwszego i cały drugi dodatek ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mak ktoś jeszcze problem z zadaniem przemiana z dodatku Krew i wino?
Więc jestem takiej sali w której trzeba uaktywnić przełączniki żeby otworzyć drzwi, a jeden (ten nad przepaścią) nie chce się włączyć, próbowałem różnych kusz czy bełtów a nawet naprawić grę i nic.
Wiek ktoś co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy Serca z Kamienia będą jeszcze dostępne w edycji pudełkowej?

Z tego co widzę nigdzie w internecie nie ma już dostępnej tej gry w Edycji Limitowanej (w sumie sama nazwa wskazuje na to, że już się limit wyczerpał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2016 o 21:47, LesiuZ056 napisał:

Wiecie może, czy Serca z Kamienia będą jeszcze dostępne w edycji pudełkowej?

Z tego co widzę nigdzie w internecie nie ma już dostępnej tej gry w Edycji Limitowanej
(w sumie sama nazwa wskazuje na to, że już się limit wyczerpał).

Serca z Kamienia będą prawdopodobnie dostępne jak opadnie kurz po premierze Krwi i Wina. Nie wiem tylko czy będzie nowy nakład, czy ten, który został zdjęty powróci na półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2016 o 11:08, Rick napisał:

> Wiecie może, czy Serca z Kamienia będą jeszcze dostępne w edycji pudełkowej?
>
> Z tego co widzę nigdzie w internecie nie ma już dostępnej tej gry w Edycji Limitowanej

> (w sumie sama nazwa wskazuje na to, że już się limit wyczerpał).
Serca z Kamienia będą prawdopodobnie dostępne jak opadnie kurz po premierze Krwi i Wina.
Nie wiem tylko czy będzie nowy nakład, czy ten, który został zdjęty powróci na półki.


Dzięki wielkie za odpowiedź. W podstawkę dopiero zacząłem grać w grudniu, a jak skończyłem wzdłuż i wszerz i zdecydowałem się na dodatki, to Serc z Kamienia już nie ma. Zależy mi, żeby mieć to na półce. :)

Dzięki jeszcze raz, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2016 o 11:53, doctorwho napisał:

Mak ktoś jeszcze problem z zadaniem przemiana z dodatku Krew i wino?
Więc jestem takiej sali w której trzeba uaktywnić przełączniki żeby otworzyć drzwi, a
jeden (ten nad przepaścią) nie chce się włączyć, próbowałem różnych kusz czy bełtów a
nawet naprawić grę i nic.
Wiek ktoś co zrobić?



Są 4 kamienie do odstrzelenia.

Linę zostaw w spokoju, bo to tylko tak dla picu jest :P


Jak dalej masz problem z tym etapem gry, daj tutaj na forum save z gry z tego popsutego momentu.

Ja go pobiorę i u siebie sprawdzę.


Właśnie w ten sposób pomogłem koledze z innego forum.

U niego pewna misja nie działa poprawnie, a u mnie normalnie ją przeszedłem i kolega może grać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2016 o 11:35, leven napisał:



Są 4 kamienie do odstrzelenia.

Linę zostaw w spokoju, bo to tylko tak dla picu jest :P


Jak dalej masz problem z tym etapem gry, daj tutaj na forum save z gry z tego popsutego
momentu.

Ja go pobiorę i u siebie sprawdzę.


Właśnie w ten sposób pomogłem koledze z innego forum.

U niego pewna misja nie działa poprawnie, a u mnie normalnie ją przeszedłem i kolega
może grać dalej :)



Dzięki za odpowiedź, problem już rozwiązałem wystarczyło spamować petardami i za 4 razem zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja te kamienie zwykłymi strzałami załączałem :) no ale jak petardy też działają, to git :)


A tak z ciekawości...

Ma ktoś na Wieśku założoną kombinację: Wojskowa Kurtka + Teshan Mutna spodnie/rękawice/buty ?

Do tego Aerondight :)


http://obrazki.elektroda.pl/6265104800_1467900443.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/6787019300_1467900444.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/5529375800_1467900446.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/2098548100_1467900447.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/2849731600_1467900449.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/7307645800_1467900451.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/8970334600_1467900452.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeszedłem w końcu wiedźmina 3 z dodatkami i powiem wam… że gra jest świetna. Dawno się tak dobrze nie bawiłem a po ukończeniu tytułu poczułem, że nie mam co ze swoim życiem zrobić. Ale nie ma co się rozpisywać, czas na konkrety.

Plusy:
1. Fabuła, misje, dialogi, postacie - cała otoczka historyczna wyszła studiu świetnie. Główne historie trzymają w napięciu, misje są dość różnorodne, dialogi chwilami genialne a postacie nie dają się nie lubić. Tutaj należą się wielkie brawa.

Spoiler

W podstawce i w dodatkach uzyskałem pozytywne zakończenia. To tak czysto informacyjnie mówię.



2. Lokacje - po pierwsze: w końcu mamy otwarty świat. Po drugie: lokacje ociekają niesamowitym klimatem i wyglądem. Nieraz zatrzymywałem się tylko po to, by podziwiać krajobrazy(widoki z Kaer Morhen czy z Toussaint zapierają w dech w piersiach).

3. Klimat - cała gra ocieka fantastycznym klimatem.

4. Grafika i dźwięk - Wiedźmin 3 wygląda i brzmi świetnie. Goście od grafiki jak i aktorzy głosowi oraz dźwiękowcy odwalili kawał dobrej roboty.

5. Rozwój postaci i inne technikalia - do rozwoju postaci jak i do innych rzeczy(np. craftowanie) nie mam zastrzeżeń.

Minusy:
1. Płotka - jakaś taka ciężka do sterowania, choć misja z jej udziałem nieco wyjaśnia czemu tak jest ;)

2. Okazjonalne bugi - w podstawce zdarzyły się dwa „niewystartowania skryptu” przez co w jednym przypadku istniała groźba nie skończenia misji, w drugim zaś z niezwykłą łatwością
Spoiler

zabiłem jednego z generałów Dzikiego Gonu ;)

Przez jakiś czas była też sytuacja, ze po użyciu szybkiej podróży, Geralt miał wyciągnięte pięści co nie wszystkim się podobało.

Podsumowując: trójeczka to najlepsza część Wiedźmina i godne zakończenie całej serii. Brawo Redzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego powstało cokolwiek innego od Steama, ale mam problem z Galaxy Gog. W menu Aktualizacje Wiedźmina 3 nie mam zaznaczonego ani jednego zainstalowanego dodatku, mimo iż wchodząc do gry Serca z Kamienia i Krew i Wino są pokazane jako dostępne. Jedyne co by się zgadzało to pakiet 16 DLC, którego nie mogę zainstalować bo wg instalatora wersja gry się nie zgadza (mam 1.2.2 czy jakiekolwiek numerki przy sobie ma najnowsza). Zaznaczając ptaszka przy SzK i KiW dodatki te zaczynają się pobierać, co nie ma sensu skoro są zainstalowane. Co mam zrobić żeby zainstalować 16 DLC (na pewno ich nie ma, bo w menu głównym gry nie widzę żadnej Zawartości Dodatkowej) i czy na pewno widząc w menu dodatki jako "Dostępny" są one zainstalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące NG+. Jeśli podczas pierwszego podejście źle wczytało mi wybory z 2 (nie można było spotkać

Spoiler

Letho

) to jest szansa, że w NG+ to się zmieni, czy nie? Wiem, że wiele osób miało ten problem, a jednak fajnie byłoby mieć szansę go spotkać podczas ponownej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się